پلیس شروع با تمرکز بر آقای وحشیانه به یک فرد مورد علاقه در مارس 2017 و surveilled او از جمله قرار دادن یک کودک مرد عنکبوتی کت و شلوار در بوتهزار آباد توسط او برای سنجش واکنش خود را.

در یک مصاحبه پلیس در ماه اوت سال 2017 و ضبط بر روی تلفن همراه آقای Jubelin پیشنهاد کرد که آقای وحشیانه را هدر – که در آوریل 2015 – می تواند به طور تصادفی ضربه ویلیام با ماشین خود را هنگامی که پسر زد فکر آن بود که پدر ،

Paul Savage, a person of interest in the William Tyrrell investigation, shown in bushland at Kendall in July 2017 during a police surveillance operation.

پل وحشی فرد مورد علاقه در William Tyrrell تحقیقات نشان داده در بوتهزار در کندال در جولای 2017 در طول یک پلیس نظارت عملیات. اعتبار:NSW Police

آقای Jubelin گفت: Mr وحشی بود حساب نشده برای دو ساعت است که می تواند به او داده اند زمان برای مخفی کردن یک بدن و در حالی که دیگران حذف شده بود به عنوان افراد مورد علاقه در طول این تحقیقات “ما نمی توانیم از بین بردن شما”.

آقای Jubelin گفت: آقای Savage حساب آن روز که او جستجو بوتهزار برای 30 دقیقه در خود و سپس بازگشت به خانه برای یک فنجان چای و یک دروغ است.

“چرا دروغ؟” Mr وحشی پرسید.

“شما برای پوشش هدر وجود دارد به دلیل یک تصادف” آقای Jubelin گفت. “هدر ممکن است اجرای بیش از ویلیام.”

آقای Savage گفت: اگر همسر خود اجرا کرده بود بیش از سه سال او را “فریاد زد به سقف پایین”.

“چه می شود اگر آن را هدر چه می شود اگر آن را به شما بود؟” آقای Jubelin پرسید.

“وجود دارد هیچ راه در جهان یکی از ما خواهد صدمه دیده است یک کودک” آقای Savage گفت.

دادگاه شنیده AVO گرفته شده علیه آقای Savage در سال 2013 از آنجا که او با نزدیک شدن یک زن کارگر پستی در کندال چند بار در حالی که تکان دادن و گریه. ویلیام فاستر-مادر بزرگ نیز خواست برای آقای وحشیانه به دور ماندن از خانه اش چرا که او احساس ناراحت کننده است.

The Spider-Man suit planted by police in the bushland at Kendall. It was used as a surveillance tool.

مرد عنکبوتی با توجه کاشته شده توسط پلیس در بوتهزار در کندال. آن را به عنوان یک ابزار نظارت.اعتبار:NSW Police

Mr وحشی رد آزار پستی کارگر و ویلیام مادر بزرگ.

در مورد مرد عنکبوتی کت و شلوار او در بوتهزار Mr وحشی نگهداری او را نمی بیند و آن را در جولای 26, 2017, زمانی که پلیس نظارت را به او نشان داد توقف چند متر دورتر از کت و شلوار برای حدود 12 ثانیه است. او گفت: او را دیدم پوشاک روز بعد پلیس گفت.

زمانی که آقای Jubelin اصرار داشت که آقای Savage دیده بود که لباس یک روز قبل از آن آقای Savage پرسید: چرا او را منتظر یک روز به بگویید ،

“از آنجا که شما درگیر در ربودن ویلیام Tyrrell” آقای Jubelin گفت.

“زباله” آقای Savage گفت.

“شما دیده می شود یک مرد عنکبوتی با توجه به همان ویلیام Tyrrell و این اشتباه شما” آقای Jubelin گفت. “شما را در آن نگاه کنید و آن را دچار سردرگمی شما و شما فکر می کنم” چه هستم من می خواهم به انجام آنچه من می خواهم به انجام.”

کارآگاه گروهبان لیزا Beacroft بود که درگیر در اعتصاب نیروی بررسی ویلیام ناپدید شدن گفت: او معتقد است آقای وحشیانه بود “برخی از راه دور از کت و شلوار حدود 5 تا 8 متر” زمانی که او فیلم برداری شده بود.

او گفت: از زاویه دوربین آن روشن شد که جهت Mr وحشی بود به دنبال در برای کسانی که 12 ثانیه.

آقای Jubelin یک کارآگاه سابق رئیس بازرس ترک, NSW Police سال گذشته است.

این جلسه همچنان ادامه دارد.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو