به استرالیا بازگشت دانش آموزان به مدرسه این هفته با آنها ملاقات با متضاد و در حال تغییر از مشاوره های فدرال و ایالتی در شیوع کروناویروس.

شیوع بیماری که سرچشمه در چین در شهر ووهان در استان هوبئی است کشته شدن بیش از 170 نفر و به حداقل 16 کشور – هفت نفر شناسایی شده اند با این عفونت در استرالیا.

چه رسمی مشاوره ؟

دولت استرالیا اولیه توصیه شد که هر کودکی که در تماس با فرد آلوده خارج می شود از مدرسه برای 14 روز. اما مدارس نباید محروم کردن کودکان بودند که به خوبی و که تا به حال تا به حال هر گونه مواجهه با فرد آلوده که ممکن است دوباره از چین است.

این موقعیت به روز رسانی در چهارشنبه بعد از ظهر زمانی که افسر ارشد پزشکی خواسته افرادی که در بازگشت از هوبئی استان و یا تماس با کسی که مشکوک یا مورد تایید شده از این ویروس به ماندن در خانه برای 14 روز.

این به روز رسانی در آمد که چهار نفر از شرکت در یک کنفرانس در آلمان قرارداد این ویروس از یک چینی ملی که نشان نداد علائم تا 24-48 ساعت بعد.


ادامه مطلب: چگونه مسری است ووهان coronavirus و شما می توانید گسترش آن قبل از شروع علائم?


دولت ویکتوریا نیز خود را به روز مشاوره برای مطابقت با دولت فدرال است.

این دولت NSW, اما درخواست شده بود که کودکان بازدید هر بخشی از چین در دو هفته گذشته به حضور در مدرسه و یا مهد کودک خدمات تا 14 روز منقضی از تاریخ خروج از کشور چین.

چگونه مسری است که ویروس ؟

در حالی که سازمان جهانی بهداشت این است که جلسه ای برای دیدن اینکه آیا به نظر شیوع بیماری یک اورژانس جهانی آن مهم است که توجه داشته باشید که خطر یک کودک در مدرسه یا مهد کودک در استرالیا در حال آلوده باقی مانده بسیار کم است.

که معتقد است برای هر یک نفر مبتلا به کروناویروس تا 2.5 دیگران می توانند آلوده شوند (این است که چگونه کارشناسان تخمین می زنند سرایت). وجود دارد که تنها هفت مورد تأیید در استرالیا تا کنون و دولت در محل قرار داده سختگیرانه قرنطینه استراتژی برای اطمینان نکنند دیگران است.

یک فرد مبتلا به آنفولانزای فصلی برآورد شده است به آلوده در اطراف 1.28 مردم وجود دارد هزاران نفر از عفونت در طول فصل آنفولانزا. مگر اینکه یک کودک شده است در تماس نزدیک با فرد مبتلا به ویروس coronavirus آنها به مراتب کمتر احتمال دارد به آن را گرفتن از مدرسه یا مهد کودک از آنها به آنفولانزا در شیوع.

رمان coronavirus متعلق به همان خانواده coronaviruses به عنوان سندرم حاد تنفسی (سارس) اما شواهد موجود نشان می دهد آن است که به عنوان عفونی. یک فرد مبتلا به سارس گزارش شده آلوده به پنج نفر است.


ادامه مطلب: این ووهان coronavirus است که در حال حاضر در استرالیا – در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن


در طول سارس شیوع این که توصیه می شود تمام اطلاعات تماس مشکوک یا محتمل موارد قرار داده شده تحت نظارت فعال به مدت ده روز و به کارگردانی رعایت داوطلبانه انزوا برای حداقل ده روز.

مدرسه کودکان مربوط به خصوص برای مقامات در شیوع بیماری به عنوان آنها اغلب در تماس نزدیک با یکدیگر است. SEAN دیوی/AAP

با زمان coronavirus که توصیه می کند مردم را به احتیاط و برای کشورها به اجرای متوسط چک از مسافران که از مناطق آسیب دیده. این است که کمتر پاسخ در مقایسه با سارس.

که تصمیم می گیرد که به مدرسه می رود?

در طول بیماری شیوع مقامات به ویژه در مورد مدارس و مراکز نگهداری از کودکان به چند دلیل. کودکان اغلب در تماس نزدیک با یکدیگر هستند و کمتر به احتمال زیاد به رعایت بهداشت عمومی پیام (مانند شستن دست و نه های آب بطری).

کودکان در مهد کودک, به خصوص کسانی که کمتر از دو سال به ویژه آسیب پذیر هستند زیرا بسیاری از آنها هنوز هم خود را به پایان رسید واکسیناسیون.

این است که چرا پس از شیوع مقامات خواهد تصمیم گیری برای منزوی کردن کودکان که ممکن است در تماس با یک فرد با یک مشکوک سرايت بیماری است. مقامات عوامل متعددی در نظر بگیرید هنگامی که تصمیم گیری برای منزوی کردن مردم پس از شیوع. این خدمات عبارتند از خطر عفونت آن حالت انتقال و چگونه تهاجمی آن است.

هر ایالت و قلمرو استرالیا خود بیماری نظارت و کنترل شاخه ای که به توسعه بهداشت عمومی توصیه های مبتنی بر شواهد علمی مربوط به شیوع. اما برخی از بهداشت عمومی پیام نیز می تواند تحت تاثیر عوامل سیاسی.

مثلا NSW وزیر بهداشت اذعان کرد دولت توصیه شد “پزشکی لازم” اما که دولت عمل کرده است در خط با جامعه انتظارات برای اطمینان از امن ترین محیط ممکن است برای دانش آموزان است.


ادامه مطلب: ووهان coronavirus: ما هنوز نمی یاد گرفتم درس از سارس


تصمیم گیرندگان می توانید با استفاده از چیزی به نام “پیشگیرانه اصل” در هنگام صدور مشاوره. این ایالت که وجود یک خطر جدی برای سلامت انسان و عدم وجود شواهد علمی باید مورد استفاده قرار گیرد برای به تعویق انداختن اقدامات پیشگیرانه.

بررسی مستقل به منظور راه اندازی و مدیریت شیوع سارس در تورنتو پیدا تصمیم گیری شد و با تاخیر به دلیل تصمیم گیرندگان احساس آنها نمی باید شواهد کافی به آنها را. این کمیسیون تاکید کرد که “اهمیت احتیاطی اصل است که تلاش های معقول و منطقی برای کاهش خطر نیاز نیست در انتظار اثبات علمی”.

در استرالیا وجود دارد تنها یک مورد از سارس در NSW در یک بازدید کننده که گرفتار عفونت در کشور خود. دولت در بخش بهداشت و درمان توصیه می شود کسانی که مشکوک به آنها آلوده شده است نه برای رفتن به مدرسه و یا مکان های عمومی و به دنبال درمان های پزشکی.

ویکتوریا مشاوره در طول یک شیوع سارس است که

همه مشکوک احتمالی و تایید موارد خواهد بود از مطالعه حذف از مدرسه و محل کار تا زمانی ترخیص کالا از گمرک به دست آمده است از بخش.

تماس نزدیک از موارد و یا بازگشت مسافران از مناطق شیوع سارس به عنوان تعریف شده توسط گروه خواهد بود و مجاز به حضور در مدرسه ارائه شده است که آنها باقی می ماند به طور کامل و بدون علامت.

این مشاوره فوری کمتر از این زمان پیام.

در تورنتو سه مدارس بسته شد در طول شیوع سارس اما 24 نفر مرده بود از آن وجود دارد در ظرف سه ماه.

مقامات بهداشت تصمیم به بستن مدارس در شیوع وزن مزایای بالقوه کاهش انتقال برابر اقتصادی و اجتماعی هزینه های دشوار مسائل اخلاقی (مانند بالقوه بیگانه ستیزی) و اختلال در آموزش و پرورش است.

اگر چه خطر برای سلامت انسان است که همیشه دارای اولویت این ملاحظات تصمیم گیری دشوار است, به ویژه هنگامی که تعدادی از موارد است که هنوز هم کم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو