خواهد انسان منقرض شده? برای همه تهدید وجودی ما به احتمال زیاد در اینجا برای مدت زمان بسیار طولانی

ما گونه رفتن منقرض شده? جواب کوتاه بله است. فسیل ها نشان می دهد که همه چیز می رود منقرض شده و در نهایت. تقریبا تمام گونه های است که تا کنون زندگی می کردند بیش از 99.9% در حال منقرض شده است.

برخی از سمت چپ فرزندان. ترین – plesiosaurs, trilobites, Brontosaurus – نیست. آن هم درست از انسان دیگر گونه است. نئاندرتال, بوده باشیم, هومو ارکتوس همه از بین رفته ترک فقط انسانهای هوشمند. انسان ها به ناچار به سمت انقراض. سوال این نیست که آیا ما منقرض شده اما زمانی که.

عناوین اغلب نشان می دهد این انقراض قریب الوقوع است. تهدید زمین-چرا سیارات رسانه های مورد علاقه. مریخ به طور منظم مطرح به عنوان یک پیچ سوراخ. و وجود دارد در حال انجام است تهدید از آب و هوا اضطراری است.

انسان را از آسیب پذیری های. بزرگ خونگرم حیوانات مثل ما نیست رسیدگی زیست محیطی اختلال هست. کوچک خونسرد لاک پشت و مار می تواند ماه ها بدون غذا به طوری که آنها جان سالم به در برد. حیوانات بزرگ با سریع متابولیسم بدن – tyrannosaurs یا انسان – نیاز به مقدار زیادی از مواد غذایی به طور مداوم. که برگ های آنها را در معرض خطر حتی کوتاه زنجیره غذایی اختلالات ناشی از فجایع مانند آتشفشان, گرم شدن کره زمین یخبندان یا تاثیر زمستان پس از یک سیارک برخورد.

Tyrannosaurus به سرعت منقرض شد که تاثیر زمستان ساخته غذا کمیاب است.

ما همچنین عمر طولانی با نسل فردا و چند فرزند. آهسته تولید مثل باعث می شود آن را سخت برای بازیابی از جمعیت تصادفات و کاهش می یابد و انتخاب طبیعی ساختن آن دشوار برای انطباق سریع با تغییرات محیطی است. که محکوم ماموت زمین تنبل و دیگر megafauna. بزرگ پستانداران تکثیر بیش از حد به آرامی به مقاومت در برابر و یا انطباق به انسان overhunting.

بنابراین ما آسیب پذیر هستیم اما دلایلی وجود دارد به فکر می کنم انسان مقاوم به انقراض شاید منحصر به فرد ، ما عمیقا عجیب و غریب گونه گسترده و فراوان بینهایت adoptable – که همه نشان می دهد ما چوب در اطراف در حالی که برای.

در همه جا و فراوان

اول ما در همه جا. از لحاظ جغرافیایی گسترده موجودات زنده کرایه بهتر در طول فجایع مانند برخورد یک سیارک و بین انقراض حوادث. بزرگ جغرافیایی محدوده به معنی یک گونه نیست قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد خرید. اگر یکی از زیستگاه نابود شده است, آن می تواند زنده ماندن در یکی دیگر از.

خرس های قطبی و پاندا با محدوده در معرض خطر هستند. خرس قهوه ای و روباه قرمز با محدوده نیست. انسان دارای بزرگترین محدوده جغرافیایی هر پستاندار ساکن همه قاره ها از راه دور در جزایر اقیانوسی در زیستگاه های مختلف به عنوان بیابان دشت و جنگل.

انسان در همه جا ما را دشوار است به از بین بردن. ویکیپدیا

و ما نه فقط در همه جا ما فراوان است. با 7.8 میلیارد نفر از مردم ما در میان شایع ترین حیوانات روی زمین است. انسان توده بیش از همه وحشی پستانداران. حتی با فرض اینکه یک بیماری همه گیر و یا جنگ هسته ای می تواند حذف 99% از جمعیت میلیون ها نفر خواهد زنده ماندن به بازسازی.

ما همچنین کل گرا است. گونه که جان سالم دایناسور-قتل سیارک به ندرت با تکیه بر یک منبع غذایی. آنها همه چیز خوار پستانداران و یا شکارچیان مانند تمساح و لاک پشت بزرگ خوراکی که خوردن هر چیزی. انسان خوردن هزاران نفر از حیوانات و گونه های گیاهی. با توجه به آنچه در دسترس ما گیاهخواران piscivores گوشتخوار, omnivores.

نه خواران ضربه زننده. الکساندر Narrina/شاتر

اما مهمتر از همه ما انطباق بر خلاف هر گونه دیگر از طریق آموخته رفتار — فرهنگ – و نه DNA. ما حیوانات ما پستانداران اما ما چنین عجیب و غریب, ویژه پستانداران. ما متفاوت هستیم.

به جای در نظر گرفتن نسل به ما تغییر ژن های انسان با استفاده از هوش و فرهنگ و ابزار برای انطباق رفتار ما در سال و یا حتی چند دقیقه. نهنگ ها در زمان میلیون ها سال تکامل, باله, دندان های تیز sonar. در هزار سال انسان ها اختراع fishhooks قایق و ماهی-مکان یاب. تکامل فرهنگی جلبک حتی ویروسی تکامل است. ویروسی ژن تکامل در روز. آن طول می کشد به درخواست کسی به دست خود را بشویید.

تکامل فرهنگی نه تنها سریعتر از تکامل ژنتیکی آن متفاوت است. در انسان انتخاب طبیعی ایجاد شده یک حیوان قادر به طراحی هوشمند یکی نیست که کورکورانه انطباق با محیط اما آگاهانه reshapes آن به آن نیاز دارد. اسب تکامل یافته آسیاب فک بالا و پیچیده جرات به خوردن گیاهان است. مردم اهلی و گیاهان و سپس پاک جنگل برای محصولات کشاورزی. یوزپلنگ تکامل با سرعت به دنبال طعمه خود را. ما پرورش گاو و گوسفند آن را اجرا کنید.

ما خیلی منحصر به فرد و سازگار ما حتی ممکن است زنده ماندن یک توده رویداد انقراض. با توجه به یک دهه از هشدار قبل از یک سیارک اعتصاب انسان می تواند احتمالا ذخایر مواد غذایی به اندازه کافی برای زنده ماندن تا سال سرد و تاریکی صرفه جویی در مقدار و یا بیشتر از جمعیت است. دراز مدت اختلالات مانند یخ سنین ممکن است باعث درگیری های گسترده و جمعیت سقوط کرد اما تمدن احتمالا می تواند زنده ماندن.

اما این adaptibility گاهی اوقات باعث می شود ما خود ما بدترین دشمنان بیش از حد هوشمندانه برای خود ما خوب است. تغییر جهان گاهی به معنی تغییر آن بدتر ایجاد خطرات جدید: سلاح های هسته ای, آلودگی, ازدیاد جمعیت, تغییر آب و هوا, بیماری های همه گیر. بنابراین ما کاهش این خطرات با معاهدات هسته ای, آلودگی, کنترل و تنظیم خانواده, ارزان, انرژی خورشیدی, واکسن. ما فرار کرده ام هر دام ما برای خودمان.

تا کنون.

بدبین سناریو می تواند منجر به فروپاشی تمدن.

جهان به هم پیوسته

ما تمدن جهانی نیز اختراع راه هایی برای حمایت از هر یک از دیگر. مردم در یک بخش از جهان می تواند به ارائه مواد غذایی, پول, آموزش,و واکسن به افراد آسیب پذیر در جای دیگر. اما اتصال و وابستگی متقابل نیز ایجاد آسیب پذیری.

تجارت بین المللی سفر و ارتباطات پیوند مردم در سراسر جهان است. پس قمار بازی مالی در وال استریت نابود کردن اقتصاد کشورهای اروپایی, خشونت در یک کشور الهام بخش مرگبار افراط گرایی در طرف دیگر از جهان یک ویروس از یک غار در چین گسترش می یابد به تهدید زندگی و معیشت میلیارد.

این نشان می دهد محدودی خوش بینی. انسانهای هوشمند در حال حاضر جان سالم به در برد بیش از 250.000 سال از یخ سنین, فوران, بیماری های همه گیر و جنگ های جهانی. ما به راحتی می تواند زنده ماندن یکی دیگر از 250,000 سال و یا دیگر.

بدبین سناریو ممکن است طبیعی و یا ساخته دست انسان حوادث منجر به گسترده تفکیک از نظم اجتماعی و حتی تمدن و از دست دادن بسیاری از جمعیت انسانی – ترسناک آخرالزمانی جهان است. حتی پس از, انسان, احتمال زنده ماندن مهار جامعه باقی می ماند Mad Max-سبک شاید بازگشت به کشاورزی امرار معاش حتی تبدیل شدن به شکارچی.

بقا مجموعه خیلی پایین میاره. سوال این نیست آنقدر که آیا انسان برای زنده ماندن سه بعدی و یا سه صد هزار سال اما آیا ما می توانیم انجام بیش از فقط زنده ماندن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de