چرا جوان مردم با درآمد کمتر

که COVID است صدمه زدن به کارگران جوان تر از آنهایی که مسن تر است به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده.

آنچه که کمتر شناخته شده است که حتی قبل از COVID-19 در دهه منتهی به آن درآمد برای افراد جوان (سن 15 تا 34) در حال سقوط بودند در شرایط واقعی در حالی که درآمد برای دیگران همچنان به صعود.

یک گراف که ایجاد شده بود به بهره وری کمیسیون صبح امروز, گزارش چرا جوان درآمد مردم کاهش ؟ داستان می گوید.

در این گزارش به شرح زیر در روز دوشنبه گزارش در کاهش کار تحرک برای افراد جوان است.

در شرایط واقعی; تنظیم شاخص قیمت مصرف کننده. کمیسیون برآورد بر اساس هیلدا داده

درآمد یکبار مصرف هستند و درآمد پس از کسر مالیات. این نمودار نشان می دهد که در سال های بلافاصله پس از ملبورن موسسه هیلدا درآمد خانوار و کار و پویایی در استرالیا بررسی شروع به پرسیدن سوال, درآمد واقعی از جوان استرالیایی صعود در خط با کسانی که از استرالیا.

در دهه پس از سال 2008 آنها به عقب رفته است. جنیفر Rayner کتاب نسل کمتر به ذکر است که استانداردهای زندگی از جوان و پیر بودند شروع به جدا در راه است که خواهد فشار اوراق قرضه مشترک.

سال گذشته Grattan موسسه گزارش گفت: جوان امروز در معرض خطر بودند که نسل اول در حافظه به کاهش استانداردهای زندگی از پدر و مادر خود را.

که در آن بهره وری کمیسیون مطالعه قابل ملاحظه ای پیشرفت درک ما این است که با ارائه یک تحلیل دقیق از چرا درآمد از جوان کاهش یافته است.


ادامه مطلب: آن را واقعا متفاوت است برای افراد جوان: آن را سخت تر برای بالا رفتن از نردبان مشاغل


آن را می یابد که افراد جوان درآمد واقعی کاهش یافته است پس از بحران مالی جهانی عمدتا به دلیل آنها شانس بدتر در بازار کار.

درآمد می تواند از سه منبع کار و درآمد انتقال درآمد (پرداخت های دولت) و سایر درآمد (که شامل پرداخت از غیر مقیم پدر و مادر و سرمایه گذاری و کسب و کار درآمد).

این گزارش نشان می دهد که حدود سه چهارم از کاهش درآمد واقعی از جوان شده است با توجه به کاهش خود را از کار درآمد (با بقیه که به علت سقوط در دیگر درآمد).

کاهش دستمزد مشاغل, کاهش ساعت

کاهش کار و درآمد برای جوانان یک نتیجه از هر دو رشد در دستمزد و از آنها کار کمتر ساعت. ساعت کار کاهش یافته است به عنوان جوان منتقل کرده اند به دور از تمام وقت جهت کار پاره وقت.

با این تغییر شده است یک حرکت به کار برای شرکت های کوچک تر که در آن حقوق و دستمزد به طور معمول پایین تر است.

بعدی سوال بزرگ این است که چه چیزی باعث شده است که کاهش کار و درآمد برای جوانان.

چرا جوان درآمد مردم کاهش ؟

در اینجا بهره وری کمیسیون می آید به این نتیجه رسیدند که این همه در مورد عرضه و تقاضا.

اوایل کار توسط بانک مرکزی اقتصاددانان ناتاشا کسیدی و Zhoya Dhillion و کار خود من با مایکل Coelli وارد در نتیجه همان بود.

از اوایل 1990s نسبت جمعیت که مایل به کار (به اصطلاح نرخ مشارکت) بوده است نوردی.

قبل از سال 2008 و بحران مالی جهانی که افزایش رشد با رشد در تعداد مشاغل موجود. پس از بحران الگوی معکوس شود.

شده است که خبر بد برای جوان است. با تعداد زیادی از مردم مایل به کار در حال افزایش سریع تر از تعداد مشاغل موجود چیزی تا به حال به من بدهید. این اتفاق افتاد به جوان مردم شروع کردن در بازار کار.

آنها خودشان را در بر داشت شلوغ خارج از محل کار و نوع شغل آنها می خواستند (از جمله شغل تمام وقت) و نیاز به قبول کاهش-آنهایی که پرداخت می شود با آنچه که تبدیل به یک احتمال کمتر از بعد حرکت به یک کار بهتر.

و کمتر موفقیت در کسب و کار

اگر همه شما می دانستند این بود که افراد جوان درآمد از محل کار پرداخت می شود تا به حال کاهش یافته است, شما ممکن است بیش از حد نگران است. با تمام تکنولوژی بالا شروع یو پی اس های مربوط به افراد جوان آنها قطعا باید قادر به را تشکیل می دهند کسانی که ضرر و زیان های قابل توجه در خود و کسب سود و درآمد کسب و کار.

این quashing از آن ایده این است که به من راه تفکر یکی از مهمترین یافته های بهره وری در گزارش کمیسیون.

آن را نشان می دهد را نشان می دهد زیادی کاهش و نه افزایش درآمد کسب و کار برای جوانان در زمانی که کسب و کار درآمد از استرالیا همچنان به صعود.

کمیسیون برآورد بر اساس هیلدا داده

کاهش اتفاق افتاده است و هر دو, چرا که پس از بحران مالی جهانی افراد جوان کمتر به احتمال زیاد به کسب درآمد کسب و کار درآمد و از آنجا که زمانی که آنها آن را بیشتر احتمال دارد به از پایین-صنایع پرداخت.

آن یک مورد پیدا کردن برای یک ملت سنجاق امید کارآفرینی و یک نمونه از آن گزارش repays دقیق خواندن.

درس برای COVID

آن را ممکن است به نظر می رسد به عنوان اگر تجزیه و تحلیل حوادث در دهه پس از بحران مالی جهانی است که شبیه به تحصیل در رشته تاریخ باستان با جدید COVID-19 بازار کار ما گفتن بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد.

هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت.

به دلیل آن است که در مورد آنچه اتفاق می افتد به افراد جوان در تضعیف بازار کار این کمیسیون گزارش مملو از درس برای امروز.

آن را فراهم می کند دیدگاه های جدید در مورد چگونگی جوان را تحت تاثیر قرار, آن را به ما می گوید در مورد چگونه درآمد پشتیبانی کمک می کند و ارائه می دهد بینش به نحوه ایجاد کارآفرینی بهتر است.

و آن را ایجاد روشنی در مورد نگرانی در مورد جوان در زمان COVID-19 همه بیشتر به خاطر آنچه اتفاق افتاده در leadup به آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de