OTTAWA — کریستین و نیک Beaton شد و در رختخواب دراز کشیده به تماشای اخبار از قتل در Portapique, Nova Scotia در شب شنبه. در آن زمان آنها از خواب بیدار شد صبح روز یکشنبه آنها را بر عهده داد و بیداد تا به حال به پایان رسید.

در عرض چند ساعت کریستین کشته شد توسط گابریل Wortman – یکی از حداقل 22 قربانیان.

“ما فکر کردیم که او مراقبت گرفته شده است. اگر من تا به حال شناخته شده او در شل من می خواهم که اجازه نمی دهد به جهنم همسر من خانه را ترک کرده است که روز” نیک Beaton گفت: CTV News’ رئیس لنگر و سردبیر ارشد لیزا LaFlamme در روز سه شنبه.

Beaton است در میان کسانی که پرسیدن چرا این استان نمی با استفاده از آن سیستم هشدار اضطراری به انفجار یک هشدار است که این مهاجم هنوز در شل.

RCMP هشدارهای صادر شده در مورد مهاجم در Twitter و Facebook, اما هیچ هشدار اورژانس فرستاده شد. این هشدار به طور معمول استفاده می شود برای Amber Alert کودک ربایی اطلاع فرد تلفن همراه به اطمینان حاصل شود که آنها می دانند در حال انجام اضطراری است. آنها نیز استفاده شده است در برخی از استانها به منظور تقویت اهمیت فیزیکی فاصله میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“آنها می توانند با استفاده از این هشدار را به ما هشدار می دهند در مورد COVID و [به] جداگانه و من معتقدم که مهم است. اما آنچه مهم تر است [این است که] وجود دارد مانند 19 زندگی از دست رفته” Beaton گفت LaFlamme.

مقامات بارها و بارها فشرده چرا که آنها با استفاده از این سیستم در هر نقطه در طول 12 ساعت داد و بیداد که در سمت چپ حداقل 22 مرده سراسر حداقل 15 مختلف صحنه جرم, در علاوه بر این به مجرم است. در طول یک شنبه کنفرانس مطبوعاتی RCMP رئیس سرپرست کریس چرم به نظر می رسید فکر می کنم وجود داشته اضطراری هشدار صادر شده در طول حمله قبل از یک همکار به او گفت تنها کانال های رسانه های اجتماعی تا به حال استفاده شده است.

“ما باید با اتکا در توییتر به عنوان همکار من گفت: از آنجا که از لحظه ای که ما می توانیم ارتباط برقرار کند. ما آگاه است که ما باید هزاران نفر از پیروان در نوا اسکوشیا و احساس می کند که یک راه برتر راه برای برقراری ارتباط این جریان تهدید” چرم گفت.

اما توییتر است نه جهان استفاده می شود به این معنی بسیاری از نوا Scotians در تاریکی مانده در مورد هولناک داد و بیداد آشکار در اطراف آنها.

“RCMP شد, به tweeting, من نمی دانم, من نمی با استفاده از توییتر و من نمی دانم هر کسی که با استفاده از توییتر” Beaton گفت.

RCMP نیز اشاره کرد ارتباط خود را در روز سه شنبه از آزادی مطبوعات که در آن آنها به نام این رویداد را “بی سابقه است.”

“به عنوان به زودی به عنوان ما آموخته است که این فرد احتمالا در یک ماکت رزمناو پلیس و پوشیدن آنچه که به نظر می رسد به یک RCMP یونیفرم, ما بلافاصله پس از اطلاع ، نوا Scotians می توانید بقیه مطمئن که RCMP متعهد به نگه داشتن مردم آگاه و آموزش نوا Scotians در مورد چگونه برای محافظت از خود از تهدید به امنیت عمومی” انتشار جزئیات.

جک Rozdilsky استاد از فاجعه و مدیریت اضطراری در دانشگاه یورک در توضیح سهشنبه در اخبار CTV کانال وجود دارد که چهار مرحله درگیر با صدور یک هشدار اضطراری برای اولین بار است که یک سازمان دولتی تصمیم گیری به موضوع اطلاع رسانی.

زمانی که فشار در روز دوشنبه که چرا چنین درخواستی ساخته نشده بود, Nova Scotia برتر استفان مک نیل به سادگی گفت: آن بود که او خواسته بود به انجام این کار.

“خوب [اورژانس مدیریت] باید در دستور قرار داده که از. بهداشت عمومی دستور داد ما را به قرار دادن COVID یکی از, ما خوشحال به حمایت از آنها. ما مردم و آماده است. اما ما خواسته بودند به قرار داده است که هشدار در آخر هفته” مک نیل گفت.

“من می توانم به شما بگویم که من قصد ندارم به دوم حدس بزنید چرا کسی یا سازمان انجام آنچه آنها انجام و یا انجام نمی در این لحظه در زمان. این فعال محیط زیست, من می توانم به شما بگویم. مرگ و میر تیراندازی. اجازه دهید آن را به یک فرصت به عنوان یک سازمان به توضیح است که به شما.”

Rozdilsky گفت مقامات باید به دقت وزن جوانب مثبت و منفی وقتی که می آید به صدور چنین هشدار. او توضیح داد که اطلاعات بد می تواند بسیار خطرناک در طول یک فعال وضعیت و هشدار های متعدد در یک حادثه استرس زا در حال حاضر می تواند خستگی کسانی که در پایان دریافت.

“هنگامی که ما فکر می کنم در مورد هشدار اورژانس آن را بیشتر از هنر از علم و ما هنوز هم چیزهایی برای یادگیری در مورد چگونه به ایجاد سیستم های موثر” Rozdilsky گفت.

هنوز Beaton معتقد است چنین هشدار ساخته اند می تواند تمام تفاوت را برای همسر خود, چرا که او هرگز به او اجازه ترک خانه خود را به حال او شناخته شده این وضعیت ادامه دارد.

“من و کریستن گذاشته در بستر شب قبل از و تماشا او را در Portapique باران وحشت در مردم است. ما بیدار شد که صبح…ما فقط فرض آن بود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im