Cameroonians سر برای نظر سنجی این هفته در برابر پس زمینه از درگیری های مسلحانه که شکست در اکتبر سال 2017 در این کشور Anglophone شمال غرب و جنوب غرب مناطق. انتخابات مجلس و شهرداری های محلی شده اند دو بار به تعویق افتاد. آخرین آنهایی که برگزار شد در سپتامبر 2013.

در سال 2018 انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد که دیدم رئیس جمهور پل بیا برنده شدن یکی دیگر از هفت سال مدت است. اما این نظرسنجی بود به شدت اعتراض و منجر به تشدید خشونت ها که همچنان ادامه دارد. بیش از 3 000 نفر فوت کرده اند یک و نیم میلیون نفر آواره شده اند در کامرون و 40 000 بودند مجبور به پناه در نیجریه. حدود 700 000 کودکان از مدرسه و یک سوم از جمعیت در Anglophone مناطق نیاز به کمک های انسان دوستانه.

چه تاثیر خواهد انتخابات را در این قطعنامه از جنگ ؟

به نظر ما این پاسخ ساده است: هیچ کدام. دلیل این است که حاکم کامرون مردم دموکراتیک جنبش غالب نهادهای دولتی مانند قوه مجریه و قوه مقننه. اگر هر چیزی آماده سازی برای انتخابات در حال حاضر افزایش خشونت است.

شمال غرب و جنوب غرب مناطق نیز تجربه کرده افزایش نرخ خشونت طی انتخابات ریاست جمهوری ماه اکتبر 2018. میزان مشارکت کم بود – تنها 5 درصد در شمال و 15 درصد در جنوب. مخالفان خواست دوباره اجرا کنید اما دادگاه قانون اساسی گفت: انتخابات معتبر.

چشم انداز سیاسی

کامرون دارای سه حزب سیاسی اصلی. حکم کامرون جنبش دموکراتیک مردم که در حال حاضر 148 از 180 شورای ملی کرسی است. اجتماعی جبهه دموکراتیک شرح زیر است با یک دور 18 کرسی است. آن بوده است که منجر حزب مخالف از زمان ایجاد آن در سال 1990 بود. اجتماعی دموکراتیک مقابل یک رقیب در قالب کامرون جنبش رنسانس است که به رهبری موریس Kamto. Kamto آمد دوم در سال 2018 ریاست جمهوری, انتخابات, اجتماعی, جبهه دموکراتیک نامزد 4.

Kamto به چالش کشیده نتیجه انتخابات ریاست جمهوری. او پس از آن در زندان اما پس از آن منتشر شد و پس از 9 ماه. پس از تبدیل شدن به بالفعل رهبر مخالفان در این کشور Kamto اعلام کرده است که کامرون رنسانس جنبش را تحریم دوقلو انتخابات با استناد به درگیری های جاری و بد کد انتخاباتی.

اگر Kamto حزب در واقع تحریم انتخابات حزب حاکم را در قبال چالش عمده.

Kamto معتقد است که خود را در آن وضعیت خاص اعطا شده به زبان انگلیسی منطقه کامرون نمی خواهد حل و فصل بحران. مانند همتایان خود در سوسیال دموکرات مقابل او پیشنهاد کرده است که فدرالیسم.

کشتی کنترل از خاک

سنبله در خشونت قبل و در طول انتخابات در سال 2018 شد و با توجه به belligerents مبارزه برای کنترل از سابق بریتانیا در جنوب Cameroons خاک.

این Anglophone درگیری های جدایی طلب در شخصیت. طرفدار استقلال مبارزان می خواهید “مرمت استقلال از جنوب Cameroons” که آنها را تغییر نام “Ambazonia”.

جدایی طلبان خواسته اند اعضای پارلمان به نمایندگی از حوزه در Anglophone مناطق به مرحله یک پیاده روی یا استعفا از مجلس در یائونده این کشور سرمایه است. آنها امیدوارند که چنین اقدامی را در رسیدن به نتایج مشابه به عنوان سال 1953 راه رفتن.

که در سال جنوبی Cameroons’ نمایندگان راه می رفت خانه شرق از مجمع از نیجریه به دفاع از حق تعیین سرنوشت و وضعیت جداگانه از جنوب Cameroons به عنوان یک سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) اعتماد خاک. این یک موفق gambit به عنوان اداره اقتدار – بریتانیا – پیروی و اجازه قلمرو آن استقلال است.

اما اعضای مجلس باید پیروی نمی. نتیجه این شده است که افزایش خشونت است.

مجلس انضباط

آخرین تلاش های دولت برای حل و فصل Anglophone درگیری شامل یک گفتگوی ملی. کلید قطعنامه تصویب یک “وضعیت ویژه” برای Anglophone شمال غرب و جنوب غرب مناطق.

قوانین ذکر شده در مدارس و سیستم قضایی به عنوان بخشی از وضعیت ویژه – تاخیر در پاسخ به اعتراضات در سال 2016 توسط معلمان و وکلا.

اعضای حزب حاکم مورد ستایش قرار داد قانون به عنوان دستیابی به موفقیت بزرگ اما مخالفان آن را دریافت و با خرج کردن از نمک. استدلال آنها این است که Anglophones حتی متوسط آنهایی که می خواهند یک دولت فدرال است.

خود را بخشی جدایی طلبان گفت: هیچ قانون تصویب شده در کامرون می تواند اجرا شود در Ambazonia. آنها بصورتی پایدار و محکم ایستاده تقاضای خود را برای استقلال.

بن بست نشان می دهد که هنوز باید انجام شود برای حل و فصل مناقشه.

مجلس حق را به قوانین. آن را می توانید اهرم این امتیاز برای بهبود وضعیت خاص و یا تصویب یک مطلب کافی قانون است. اما سلطه پارلمان توسط حزب حاکم اجازه می دهد تا رئیس جمهور به تعریف دستور کار خود.

برای مثال تنها در زمان Anglophone تعارض مورد بررسی قرار گرفت توسط مجلس بود که بیا دستور داد آن را به اتخاذ تمرکز زدایی لایحه که شامل وضعیت ویژه در ماه دسامبر سال گذشته است.

انتخابات بعید است به تغییر پویایی قدرت در کشور است. حزب حاکم تنظیم شده است برای حفظ کنترل پارلمان و شهرداری ها. این به این معنی است که وضعیت خاص قانون اجرا خواهد شد که به نوبه خود به این معنی است که هیچ چیز تغییر خواهد کرد. مخالفان ناتوانی برای به چالش کشیدن این قانون به معنی این درگیری ادامه خواهد داشت.

مخالفان متحده مورد نیاز است

اگر احزاب مخالف برای هر سهم به ساختمان بیشتر انعطاف پذیر جامعه آنها را به متحد به صورت حزب حاکم.

کامرون حزب حاکم بوده و قادر به تسلط بر فضای سیاسی در کشور به دلیل متمرد اختلافات میان اپوزیسیون و جامعه مدنی. عمده احزاب مخالف باید حل و فصل اختلافات خود و پیدا کردن راه هایی برای ایجاد اتحاد جامد است که می تواند اجازه می دهد آنها را به طور موثر کنترل گردش مجلس شهرداری و حتی ریاست جمهوری از حزب حاکم است.

اگر ایالات متحده از مخالفان به قدرت رسید این امر به این معنی است که صدای تغییر می تواند زمینه این نوع از استراتژی ها و قوانین است که می تواند طولانی مدت راه حل جنگ است. بسیاری در کامرون اپوزیسیون و جامعه مدنی به این باور است که بازگشت به یک دو دولت-فدراسیون – که Anglophones بارها و بارها نام – زیر فراگیر گفت و گو بهترین راه خروج کشور از بن بست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو