در پایان ماه مارس بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا گفت که coronavirus بحران ثابت کرده واقعا وجود دارد چنین چیزی به عنوان جامعه. وجود ظاهری هیچ اساس منطقی خود را به ادعا. او به نظر می رسد اشاره به بدنام سخن گفتن از مارگارت تاچر به خلاف. بسیاری از مردم تمایل به توجه تاچر ادعا می کنند که “هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان جامعه” با اخلاقی نفرت به عنوان نوعی از بیان یا دفاع از فردی خودخواهی. این اشتباه است.

اما این ادعا که وجود دارد هیچ چیز مانند جامعه شایع است. برای مثال بسیاری از جامعه شناسان خواهد بود بسیار تمایلی به می گویند که آنها باور دارند که در هدف وجود جامعه است.

که با نمایش همراه است در خاص با جامعه شناس فرانسوی امیل دورخیم. او استدلال کرد که اشیاء از مطالعه در جامعه شناسی راه بازیگری فکر و احساس که او به نام “حقایق اجتماعی”. او استدلال کرد که از آنجا که آنها می توانید یک علی اثر بر افراد, اجتماعی, حقایق فقط به عنوان واقعی و فقط به عنوان هدف به عنوان اشیاء فیزیکی و نیروهای. ما می تواند متاثر می گویند افکار عمومی و یا تورم و همچنین چیزی شبیه به جاذبه. برای دورخیم جامعه نهایی “اجتماعی واقعیت”.

بسیاری از جامعه شناسان می گویند که بر خلاف آنچه به نظر می رسد برای هر و همه از ما به عنوان “واقعیت اجتماعی” است که به میزان کمتر یا بیشتری ذهنی. این محصول از خود ما تعاملات اجتماعی و معانی ما متصل به آنها را. در این حساب در جوامع بشری هستند مانند انواع “تصور جوامع” است که کشورهای در حال گاهی اوقات گفته می شود.

فعلی coronavirus همه گیر می دهد و هیچ دلیلی برای رها کردن یک نظر از جوامع است. برای هر یک از ما ممکن است گفته شود که جامعه آن را به عنوان قبل از به مستند دیگر وجود ندارد و هرگز دوباره. پس از مستند ما مواجه خواهد شد مختلف اجتماعی واقعیت.

که جامعه ؟

در علوم اجتماعی وجود دارد دیرینه مجادلات در مورد ماهیت پدیده های اجتماعی و روش های مناسب از توضیح آنها. جشن فیلسوف علم کارل پوپر استدلال کرد که جوامع وجود ندارد. چنین جمعی از نظر مراجعه به مفاهیم نظری اشخاص که ساخت ما به تلاش برای توضیح آنچه در واقع وجود دارد و اتفاق می افتد و نه به چیزهای موجود خود را. او می نویسد که:

حتی ‘جنگ’ یا ‘ارتش’ به مفاهیم انتزاعی عجیب به این صدا ممکن است به برخی از. چه بتن است که بسیاری از کسانی که کشته می شوند یا مردان و زنان در لباس و غیره.

این ممکن است صدای عجیب و غریب. آن را حتی ممکن است به نظر می رسد ناخوانا. آن را ممکن است به عنوان من فکر می کنم می شود نادرست است. هنوز هم وجود دارد هیچ دلیلی برای اخلاقی خشم آنچه پوپر می گوید در اینجا به خصوص اگر ما درک نمی کنم آنچه که او بدان معنی است. وجود ندارد و واضح است ارتباط منطقی بین این نظر است که جامعه وجود ندارد و هر گونه خاص سیاسی یا اخلاقی مواضع. در خصوص وجود ندارد ذاتی ارتباط با آن و خودخواهی و یا با هر گونه مخالفت با نوع دوستی اجتماعی همبستگی و همکاری است.

بسیاری از جامعه شناسان و فلاسفه ترجیح می دهند ایده های اجتماعی به حقایق’ به ایده جامعه است. شاتر

پوپر و کسانی که سهم خود را مشاهده نمی گویم که چون جامعه وجود ندارد ما نیست و یا نیاز به نگرانی نیست خودمان را با رفاه مردم دیگر. در یک مصاحبه برای زنان خود در ماه سپتامبر سال 1987 مارگارت تاچر گفت:

که جامعه ؟ چنین چیزی وجود ندارد! وجود دارد فردی مردان و زنان و خانواده ها وجود دارد و دولت می تواند هر چیزی را به جز از طریق مردم و نگاه مردم به خود برای اولین بار. این وظیفه ما به دنبال پس از خود و پس از آن نیز برای کمک به نگاه پس از ما همسایه و زندگی متقابل کسب و کار …

او گفت که همه ما باید تنها خود را در مورد. و نه او می گوید: ما باید مسئولیت نسبت به خودمان و خانواده مان دیگر مردم است. آن است که دیگر واقعی مردم و نه صرف انتزاعی نهاد که مسئولیت و هزینه به ما کمک کند که ما به آن نیاز دارید.

این است که به سختی و نامناسب اخلاقی چشم انداز در حال حاضر و یا در هر شرایط دیگر. آیا دولت های مختلف یکی است ؟ اگر چنین است باید آن را به ما بگویید آنچه در آن است. تاچر گفت: این:

وجود دارد هیچ چیز مانند جامعه است. زندگی وجود دارد, پرده نقش دار از مردان و زنان و مردم و زیبایی که ملیله و کیفیت زندگی ما بستگی دارد که چقدر هر یک از ما آماده است تا مسئولیت برای خود و هر یک از ما آماده به نوبه خود دور و به کمک تلاش ما کسانی هستند که مایه تاسف است.

اگر یک سیاستمدار از آنها ما تایید شد و به این می گویند در یک گفتار ما خواهد بود به احتمال زیاد به تشویق از بو. ما را به چشم پوشی از عبارت “هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان جامعه” به عنوان یک ربطی اگر از آن ناراضی یا گیج ما.

اگر ما این باور وجود دارد هیچ چیز مانند جامعه هیچ چیزی در مورد واکنش به بیماری همه گیر کوروناویروس به ما می دهد یک دلیل برای تغییر است که بی ضرر مشاهده رغم آنچه که بوریس جانسون را اعلام کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de