چرا که اغلب در زیر, آتش, به سختی تعادل به اعتصاب در تلاش خود را برای رسیدگی به بهداشت و درمان اضطراری

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی اعلام کرد در میان coronavirus اضطراری که آن را به حالت تعلیق در ایالات متحده حمایت مالی برای سازمان بهداشت جهانی یک آژانس سازمان ملل متحد که مختصات یک طیف گسترده ای از بهداشت بین المللی تلاش. ایالات متحده به طور معمول کمک بیشتر از آمریکا 400 میلیون دلار در هر سال به سازمان حدود 15 درصد از بودجه سالانه خود را.

اعلام تعلیق ایالات متحده بودجه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo ادعا کرد که که تا به حال موفق به ارائه “اطلاعات واقعی در مورد آنچه در جریان است در بهداشت جهانی فضا است.” رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرد که آژانس تا به حال تبانی با دولت چین در خودداری اطلاعات در مورد ماهیت شیوع: “من احساس آنها دقیقا می دانستند چه می گذرد,” او گفت:. و او به دنبال منحرف کردن مقصر برای دولت او را آشفته و پاسخ با سنجاق مسئولیت جهانی بهداشت مقامات: “خیلی مرگ شده است ناشی از اشتباهات خود.”

برای ارزیابی این ادعا آن است که مهم است به درک متن است که در آن که مقامات تصمیم گیری های حیاتی در مراحل اولیه یک بیماری شیوع. من به عنوان کاوش در اخیر کتاب “آمادگی: جهانی بهداشت در زمان اضطراری” که محدود شده است در توانایی خود را به جمع آوری دانش در مورد بیماری شیوع و دخالت ملی در تنظیمات. آن باید تکیه بر دولت های ملی برای کسب اطلاعات در مورد شیوع و برای اجازه به ارسال محققان برای کسب اطلاعات بیشتر در جزئیات. این سازمان قدرت محدود است به ارائه کمک های فنی و صدور توصیه.

یک زن با پوشیدن یک ماسک مذاکرات بر روی تلفن همراه خود را در خارج از H1N1 آنفلوآنزای خوکی مرکز غربالگری در دولت بیمارستان گاندی در حیدرآباد در اوت. 7, 2010. نوح Seelam/خبرگزاری گتی ایماژ

لحظات بحرانی تصمیم گیری

در ژانویه سال 2020, بیماری های عفونی کارشناسان درهم به درک جنبه های کلیدی از رمان coronavirus مانند آن نرخ انتقال و شدت آن است. که در آن نقطه آن را هنوز رتبهدهی نشده است امکان پذیر است بدانید که دقیقا چه می گذرد با این بیماری است. با اینحال که مقامات تا به حال به تصمیم های فوری – مانند این که آیا برای اعلام اورژانس بهداشت جهانی – در یک وضعیت عدم قطعیت است.

به طور کلی بسیار حیاتی اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد در بهداشت جهانی فضا را می توان شناخته شده تنها در نگاه به گذشته هنگامی که داده ها در این رویداد شده است جمع آوری شده تجزیه و تحلیل و منتشر شده توسط جامعه علمی است.

دو دیگر جهانی اخیر بهداشت و درمان اضطراری در حال آموزنده: 2009 H1N1 پاندمی آنفلوانزا و 2014 اپیدمی ابولا. پس از هر یک از این بیماری بود که به شدت مورد انتقاد قرار اولیه آن پاسخ.

هنگامی که یک رمان سویه های آنفلوانزای H1N1 برای اولین بار شناسایی شده در بهار سال 2009 بهداشت جهانی مقامات می ترسید که آن می تواند جرقه یک فاجعه همه گیر. در عرض چند هفته از ویروس ظاهر که رسما اعلام اورژانس بهداشت جهانی. اعلام کشور خواست برای قرار دادن موجود خود را همه گیر برنامه آمادگی به عمل است. در پاسخ به تعدادی از دولت های ملی اجرا شده واکسيناسيون مبارزات ساخت پیشرفته خرید میلیون دوز از واکسن H1N1 از شرکت های دارویی.

در طول چند ماه آینده به عنوان واکسن تولید شد و واکسیناسیون مبارزات بودند اجرا مطالعات اپیدمیولوژیک نشان داد که H1N1 بود نسبتا خفیف فشار آنفلوآنزا با یک مورد مرگ و میر به نسبت شبیه به آنفولانزای فصلی.

در بسیاری از کشورها زمانی که واکسن H1N1 شد در نهایت در دسترس در پاییز سال 2009 وجود دارد چند جویند. دولت های ملی در حال صرف صدها میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی که واکسن کزاز در برخی موارد کمتر از 10 ٪ از جمعیت.

منتقدان در اروپا متهم کرد که از داشتن اغراق آمیز همه گیر تهدید به منظور تولید سود برای صنعت داروسازی با اشاره به مشاوره ترتیبات که آژانس آنفلوانزا کارشناسان تا به حال با واکسن تولید کنندگان. به گفته یکی از برجسته منتقد که اعلامیه بهداشت و درمان اضطراری در پاسخ به H1N1 بود: “یکی از بزرگترین رسوایی پزشکی از قرن.”

بعد از بررسی تبرئه این که کارشناسان از تخلف و اشاره کرد که شدت این بیماری هنوز مشخص نشده است که زمانی که واکسن سفارشات ساخته شد و “انتقاد منطقی را می توان تنها بر اساس آنچه که در آن زمان شناخته شده و نه در آنچه بعدها یاد گرفتیم.”

یک COVID-19 نشست خبری که در آن دکتر Tedros آدرس آمریکا برای خروج از بودجه.

گذشته نگر انتقاد

پنج سال بعد پس از شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا که مقامات دوباره خودشان را در بر داشت زیر تیز حمله خود را برای پاسخ اولیه به یک بیماری شیوع. در این زمان مقامات متهم شدند نه از اقدام بیش از حد عجله بلکه از داشتن موفق به عمل در زمان.

در اولین مرحله از این بیماری همه گیر در بهار 2014, آژانس کارشناسان در نظر نمی این رویداد به عنوان یک “جهانی اضطراری است.” بر اساس تجربه قبلی آنها احساس کردند که ابولا در حالی که خطرناک بود به راحتی containable – بیماری هرگز به کشته شدن بیش از چند صد نفر تا به حال هرگز گسترش بسیار فراتر از اولیه آن سایت از وقوع است. “ما می دانیم ابولا” به عنوان یک کارشناس به یاد می آورد مراحل اولیه پاسخ. “این خواهد بود که قابل کنترل است.”

آن را تا ماه اوت سال 2014 و پس از این بیماری همه گیر بود چرخید و خارج از کنترل است که که رسما اعلام اورژانس بهداشت جهانی به دنبال galvanize بین المللی پاسخ. این نقطه خیلی دیر شده بود برای جلوگیری از یک منطقه گسترده ای فاجعه و متعدد منتقدان هزینههای آژانس پاسخ کند. “که پاسخ شده است بی پایان” را به عنوان یک مفسر آن قرار داده است. “این فقط شرم آور است.”

که شکست ؟

امروز به عنوان جهان در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس آژانس می یابد خود را دوباره تحت یک طوفان از انتقاد در حال حاضر با آن بسیار بقای مالی در معرض خطر است. تا چه حد می تواند به ما می گویند که آژانس نمی ارائه اطلاعات کافی در مراحل اولیه این بیماری همه گیر — که آن را شکست خورده را به “انجام کار” وزیر امور خارجه Pompeo را سرزنش کلمات ؟

آن است که ارزش به خاطر سپردن است که ما هنوز در مراحل اولیه از این رویداد آن را به عنوان گستراند هنوز به دنبال پاسخ به سوالات مهم مانند این که چگونه به سرعت گسترش ویروس چه شدت آن است که چه نسبتی از جمعیت شده است در معرض آن قرار گرفتن در معرض چنین اعطا ایمنی. ما هم هنوز نمی دانم که آیا دولت چین به طور کامل مطلع جهانی بهداشت مقامات در مورد جدیت اولیه شیوع. ما نمی دانیم که در حالی که اکثر آن تماس فوری برای هوشیاری دولت های ملی در اواخر ماه ژانویه با اعلام اورژانس بهداشت جهانی این بود تا تقریبا دو ماه بعد از آن که ایالات متحده آمریکا آغاز شد – haltingly – بسیج در پاسخ.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خواندن این گفتگو را در خبرنامه.]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de