چرا موفقیت نیویورک تایمز ممکن است خبر بد برای روزنامه نگاری

که پشت در بود روز بی پروا رسانه های دیجیتال در سال 2014 بود و من در BuzzFeed News, یکی از تعداد انگشت شماری از راه اندازی آماده به کنار میزنند و مرگ میراث رسانه ها ،

بار سهام هنوز کندوپاش بود و این شرکت فروخته شده بود همه چیز اما آن مبلمان به حفظ پرداخت برای روزنامه نگاری است.

Sulzberger سپس وارث ظاهری منجر به بار مودبانه کاهش یافته است پیشنهاد من. و امروز پس از هشت سال به عنوان BuzzFeed editor-in-chief, من خودم در استخدام به عنوان رسانه های جدید نویس.

من پله به فضای باز از یک دهه پیش توسط David Carr اواخر نویس که وقایع یک انفجار جدید در رسانه های آنلاین. تمرکز من احتمالا مخالف: تحکیم همه چیز از فیلم به اخبار, به عنوان رسانه ای صنعت می شود توخالی توسط همان غنی-دریافت-غنی winner-take-تمام نیروهایی که باید شکل کسب و کار از شرکت های هواپیمایی به دارو.

و داستان تحکیم در رسانه ها است که یک داستان در مورد بار خود را.

خلیج فارس بین بار و بقیه از صنعت گسترده است و نگه می دارد در حال رشد: این شرکت در حال حاضر بیشتر مشترکان دیجیتال از وال استریت ژورنال واشنگتن پست و 250 محلی گانت مقالات در ترکیب با توجه به داده های اخیر. و این بار در استخدام 1,700 روزنامه نگاران — تعداد زیادی در یک صنعت که در آن کل اشتغال در سراسر کشور کاهش یافته است به جایی بین 20,000 و 38,000.

این بار پس غالب اخبار کسب و کار است که جذب بسیاری از افرادی که یک بار تهدید آن: سابق بالا سردبیران Gawker, Recode و کوارتز می باشد و این بار به عنوان بسیاری از خبرنگاران که برای اولین بار ساخته شده سیاسی باید به عنوان خوانده شده در واشنگتن است.

من صرف تمام حرفه ای رقابت در برابر بار پس از آمدن به اینجا کار احساس می کند کمی شبیه به در. و من نگران که موفقیت بار است که از ازدحام رقابت است.

“نیویورک تایمز است که رفتن به در واقع یک انحصار” پیش بینی جیم VandeHei بنیانگذار Axios آغاز شده است که در سال 2016 با برنامه های به فروش اشتراک دیجیتال است اما در عین حال به انجام این کار. “بار بزرگتر دریافت کنید و تو رفتگی در دیوار را دریافت nichier و هیچ چیز دیگری زنده خواهد ماند.”

جانیس Min, ویرایشگر که ما را خلق هفتگی و ابداع خبرنگار هالیوود گفت: بار’ گسترش محتوای مخلوط به شمار توانمند مانع برای دیگر اشتراک دیجیتال کسب و کار.

“از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد چاپ و نشر کسب و کار, این همه هنوز هم نوع غم انگیز اما در این جهان موازی مردم بحث در مورد نیویورک تایمز در راه مردم در هالیوود صحبت در مورد Netflix” Content گفت. “آن دم که شوخ طبع سگ آن هم سگ.”

ظهور نیوز از زخمی شدن به حاکم colossus بوده است به عنوان خیره کننده است که از هر راه اندازی. اخیرا در سال 2014 چاپ و تبلیغات فرو ریخت و این ایده است که مشترکان پرداخت خواهد به اندازه کافی برای حمایت از این شرکت گران جهانی و جمع آوری اخبار به نظر می رسید مانند یک رویا لوله.

“ما به فروش می رسد هر بیت از شرکت ما می تواند فروش به ما نگه روزنامه نگاری سرمایه گذاری به عنوان صاف به عنوان مثل انسان ممکن است” Sulzberger شد که ناشر در سال 2018 گفت: من در مصاحبه هفته گذشته است. “تمام مردم هوشمند در رسانه ها فکر می کردم این دیوانه همه سهامداران ما فکر آن را از نظر مالی غیر مسئولانه است.”

فقط چند سال بعد در بحبوحه یک بحران در آمریکا روزنامه نگاری و پایدار حمله از رئیس جمهور ایالات متحده بار سهام دوباره به تقریبا سه برابر آنچه در آن بود در سال 2014 و اتاق خبر افزود: 400 نفر از کارکنان. شروع حقوق و دستمزد برای بسیاری از خبرنگاران است $104,600.

این مقاله در حال حاضر بی سر و صدا, خرید برای تسلط در مجاور صنعت: صوتی. این بار منحصر به فرد است که در مذاکرات به دست آوردن سریال تولیدات دستیابی به موفقیت podcast studio است که دارای جذب بیش از 300 میلیون دانلود.

خرید نیاز به جیب عمیق: سریال بود برای فروش در یک ارزیابی از حدود 75 میلیون نفر, با توجه به دو نفر که در جریان این معامله هر چند بار که انتظار می رود به پرداخت به طور قابل توجهی کمتر است. وال استریت ژورنال برای اولین بار در ماه گذشته گزارش کرد که سریال بود برای فروش.

معامله همراه با روزانه محبوب ترین ها روز هفته پادکست در این بار می تواند به شکل پایه ای برای بلند پروازانه جدید محصول پرداخت می شود — مانند شرکت در پخت و پز و نرم افزار جدول کلمات متقاطع — که مدیران این باور می تواند تبدیل به HBO از پادکست.

زمانی که من صحبت می کرد به Sulzberger هفته گذشته من به یاد بود از چهره های دیگر در این اقتصاد دیجیتال که تجربه موفقیت در گیج کننده مقیاس و سرعت و هنوز هم نمی توانم باور کنم که آن را هنگامی که شما ذکر کلمه “انحصار”.

او می بیند مقدار زیادی از رقابت برای فردا — وی, کابل نیوز, هر چند خود در آینده نامشخص است. بیشتر چه, او می گوید: آمریکایی ها به خرید بیش از یک اشتراک اخبار. او معتقد است بار است و نه حاکم بر بازار تا آنجا که ایجاد یک.

“آنچه که من در واقع فکر می کنم شما در حال دیدن است نه یک winner-take-all پویا — آنچه شما در واقع شاهد افزایش جزر و مد آسانسور تمام قایق های پویایی” گفت: Sulzberger (که بدون شک می توانست رونق گرفت که در midlevel محصول کار من به او پیشنهاد).

خوش بینی خود را به اشتراک گذاشته است حداقل علنا توسط انگشت شماری کوچک از اخبار سازمان هستند که با تراشیدن محلی اشتراک.

“بار نشان داده بقیه صنعت یک مسیر به برخی از موفقیت” گفت: Brian McGrory سردبیر بوستون گلوب که جذب بیش از 100,000 دیجیتال مشترکین.

بار مدیران می گویند آنها همچنین به دنبال یک راه برای کمک به خود را ضعیف تر عموزاده با توجه به تهدیدی که از سقوط محلی نگاری شمار به دموکراسی است.

“اما آنها می گویند در این هواپیما قرار دادن ماسک اکسیژن خود را در اول قبل از اینکه شما شروع به کمک به دیگران” گفت: Mark Thompson, روزنامه اجرایی.

چرا که زمان در حال حاضر الشعاع خیلی از صنایع فرهنگی و ایدئولوژیک جنگ استفاده می شود که برای شکستن بین اخبار سازمان — مثل اینکه می گویند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ — در حال حاضر بازی کردن در داخل بار.

و این بار بلعیده خیلی از چه زمانی به نام رسانه های جدید است که در این مقاله می توانید به عنوان خوانده شده که مضطرب رقابت دوئل سنت: سبک بخش بیشتر جلا Gawker در حالی که به نظر صفحات منعکس کننده بهترین و بدترین اقیانوس اطلس را تحریک. این مجله منتشر پررنگ استدلال در مورد نژاد و تاریخ آمریکا و مبارزات انتخاباتی پوشش کانال های سیاسی را scoopy پرخاشگری است.

من افتخار می کنم به ترک BuzzFeed به عنوان یکی از تعداد انگشت شماری از قوی و مستقل اتاق های خبر هنوز ایستاده در میان آوار تحکیم. اما من دست باز لحظه 10 سال پیش زمانی که ما در میان موجی از بازیکنان جدید reimagining چه خبر بوده است.

کار من به عنوان مقاله نویس در اینجا خواهد بود هیجان انگیز و ناراحت کننده یک پوشش این رسانه جدید سن از داخل یکی از آن تیتان (هر چند من امیدوارم که شما به من بگویید اگر من تا به حال بیش از حد در داخل).

و من امیدوارم که در اوایل دوران نوآوری وجود ندارد و صرفا برای ایجاد یک مزرعه تیم و برخی از دروس برای روزنامه معادل سال 1927 در نیویورک یانکیز.

“خندق گسترده ای است که در حال حاضر من می توانم هر کسی به آن” جاش Tyrangiel سابق معاون ارشد رئيس جمهور از اخبار در معاون که در حال حاضر تولید تلویزیونی و مستند در مصاحبه ای گفت:. “وجود دارد هیچ چیز جدید میاد. و سردبیر BuzzFeed که احتمالا رئیس شورشیان در حال حاضر نوشتن این ستون برای شما در نیویورک تایمز.”

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im