چرا بانک مرکزی باید صندوق سوپر بودجه در طول COVID-19 بحران

تعداد قابل توجهی از افراد ثروتمند باید با استفاده از توانایی خود موفق سوپر بودجه (SMSFs) به قرض گرفتن برای ملک و سرمایه گذاری های دیگر به لبریز وجوه خود را.

آن چیزی است که انجام می شود توسط خرده فروشی و صنعت بودجه.

با توجه به آزادی اطلاعات در اسناد و مدارک به دست آمده توسط بررسی های مالی استرالیا در سال 2018 بزرگترین 100 خود مدیریت سوپر بودجه بود و استقراض به طور متوسط حدود 10 میلیون دلار در هر.

با توجه به مزایای مالیاتی اعطا شده به superannuation این بهره برداری از سیستم های استرالیا فوق العاده ثروتمند است که رسوا البته قانونی است. در سال 2018 بیش از 200 عضو از کسانی که بزرگترین 100 خود مدیریت سوپر وجوه کردند و مالی بررسی لیست غنی.

همراه با دیگر اعضای 2014 استرالیا سیستم مالی تحقیق به ریاست دیوید موری من رای دادند و شور و شوق برای توصیه به ممنوعیت استقراض وجوه.

به طور معمول استقراض ایجاد خطر

متاسفانه پس از لابی شدید از خود مدیریت سوپر صندوق بخش دولت ائتلافی را رد کرد که توصیه.

من مطمئن هستم که هر یک از اعضای پانل قرار داده و در وزن های مختلف در استدلال به همین دلیل “هیچ اهرم فوق العاده” خواهد بود خوب سیاست.

من با تمرکز بر دو.

اولین اهرم می تواند منجر به وجوه مصرف بیش از حد خطر و همچنین این را قادر می سازد برخی به “rort” این سیستم با گرفتن دارایی های بیشتری به مالیات-ترجیح وضعیت فوق العاده در هزینه مالیات دهندگان

استدلال دوم این است که در مورد بخش مالی ثبات است. اهرمی (مدیون) موسسات مالی می تواند در معرض خطر ورشکستگی و در معرض اجرا می شود توسط طلبکاران. بسیار اهرم مالی سیستم با تعداد زیادی از ارتباط می تواند به صورت مشکلات شکنندگی. نگه داشتن فوق العاده “سازمان ملل متحد-اهرم” به عنوان است که معمولا به صورت نهادی سوپر بودجه خواهد بود خوب برای ثبات.

این طبیعی نیست بار

اما حتی بودجه است که نمی تواند قرض مانند خرده فروشی و صنعت وجوه مشکلات وجود دارد “اجرا” از کاربرانی که مایل به برداشت پول.

که می تواند بوجود می آیند زیرا اعتقاد داشتند که وجود دارد با وضع قانون محدودیت زمانی که کاربران می توانند دسترسی به منابع مالی آنها سرمایه گذاری کرده اند مقادیر قابل توجهی در دراز مدت دارایی های جامد مانند تلفات جاده فرودگاه ها و ساختمان های اداری به منظور تولید برتر در دراز مدت می گرداند.

تغییر قوانین در زمانی که عضو می تواند به برداشت وجوه از جمله با زمان تغییر اجازه می دهد تا برداشت تا $20,000 فشارها بودجه به فروش دارایی های آنها در حال برنامه ریزی در برگزاری به تولید پول نقد به اندازه کافی برای دیدار با برداشت.

بین $30 میلیارد و 50 میلیارد دلار ممکن است کشیده شده و در حال حاضر.

آن را به یک زمان خوب به فروش دارایی. افسرده قیمت فروش ميانگين ارزش همه اعضا حساب خواهد شد بیشتر افسرده.

سوپر بودجه می تواند قرض گرفتن و به دست آوردن پول نقد مورد نیاز برای دیدار با برداشت. اما که خواهد خود را در معرض اعضا قابل توجهی خطر اگر دارایی کاهش قیمت بیشتر است. آنها را مجبور به پرداخت وام از دارایی است که ارزش کمتر است.

در حال حاضر من تغییر ذهن من

اما اگر مشکل نقدینگی است که صرفا به طور موقت در آورده با یک تغییر موقت در قانون استقراض ممکن است مانند یک گزینه بد نسبت به مجبور به فروش دارایی.

در حالی که من تغییر نکرده به نظر من در منع استقراض در کل من فکر می کنم در شرایط فعلی حکم محدود استثنا.

که استثنا است که در آن وجود دارد به طور موقت مشکل نقدینگی در آورده و دولت با تغییر در قوانین نهادی سوپر بودجه باید قادر به قرض گرفتن از بانک مرکزی.

بانک می تواند قرض گرفتن از بانک مرکزی در شرایط اضطراری. چرا که نه فوق العاده ،


ادامه مطلب: دولت استرالیا می coronavirus فوق العاده گریز: این قانونی برای قرار دادن پول خود را در آن را و صرفه جویی در مالیات


در این راستا من در تضاد با مفسران مانند دیوید موری و در واقع بانک مرکزی خود را. علاوه بر این من فکر می کنم منطقی وجود دارد که استدلال برای دسترسی به بانک مرکزی ادامه دارد.

بانک دسترسی به بانک مرکزی اغلب به عنوان بانک مرکزی بودن “وام دهنده از آخرین چاره” است که در مورد نجات موسسات ورشکسته. این در مورد ارائه موقت نقدینگی در قیمت به حلال اما جامد موسسات.

و این موضوع در حال حاضر یکی از illiquidity نه عجز از پرداخت دیون. در اصل حداقل بتا unlevered انباشت سرمایه نمی تواند به ورشکسته. اگر ارزش دارایی های سقوط تعهدات (مقدار با توجه به اعضای) سقوط نسبت.

دولت باید رفع مشکل آن ایجاد

زمانی که غیر منتظره تغییر سیاست ایجاد یک مشکل نقدینگی برای سوپر بودجه آن behoves سیاست گذاران برای پیدا کردن یک راه حل است که اجتناب از نیاز به منابع مالی برای تولید پول نقد از طریق فروش دارایی در افسرده قیمت.

اجازه می دهد فوق العاده صندوق قرض گرفتن از بانک مرکزی با استفاده از خرید مجدد توافق نامه خواهد بود چنین راه حل. و از آنجا که نیاز به نقدینگی در نتیجه تغییر سیاست آن استقراض نباید جذب مجازات نرخ بهره.

این مهم است که توجه داشته باشید که این استقراض متفاوت به نوع ما در برابر استدلال در سیستم مالی پرس و جو.


ادامه مطلب: در اینجا یک رادیکال اصلاحات است که می تواند در حفظ و فوق العاده و پرداخت هر بازنشسته کامل بازنشستگی


وجود دارد ما نگران بودجه افزایش حجم از پرتفوی خود را با قرض گرفتن و گرفتن خطرات اضافی.

در اینجا استقراض را قادر می سازد وجوه برای جلوگیری از کاهش پرتفوی خود را و آنها را قادر می سازد به منظور کاهش خطرات و هزینه های آنها (دقیق تر اعضای خود) صورت.

و در نظر گرفتن ساخت رفع دائمی

پیشنهاد من این است که در حالی که استقراض توسط super بودجه به طور کلی باید ممنوع دسترسی موقت به حمایت از نقدینگی از بانک مرکزی نباید بخشی از آن منع.

اگر دسترسی به چنین امکانات ساخته شده است در حال انجام وجود دارد خواهد بود یک مورد برای ارائه آن در مجازات نرخ بهره و در معرض بودجه به نقدینگی قوانین و مقررات. اما کسانی که سوال در بهترین سمت چپ به صورت مستدل بحث در بیشتر حل و فصل بار.

و وجود به سرکوب شدید در توانایی افراد ثروتمند به rort مالیات مزایای فوق العاده با قرض گرفتن از طریق خود مدیریت سوپر بودجه.

به دولت اجازه می دهد تا چنین استقراض اما نه حمایت از سرمایه سازمانی اجازه می دهد به استقراض از بانک مرکزی در زمان بحران به نظر می رسد در بهترین حالت غیر عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de