در 125 جلسه کمیته بین المللی المپیک در بوئنوس آیرس در سال 2013 توکیو موفق به کسب حق میزبانی بازی های المپیک تابستانی در سال 2020 است. این شهر برای پیوستن به آتن و لندن و پاریس و لس آنجلس در گروه های کوچک است که میزبان بازی های المپیک تابستانی بیش از یک بار.

توکیو در حال حاضر به صبر کنید به احتمال زیاد از یک سال به عضویت این باشگاه منحصر به فرد اما در نهایت پس از دادن به فشار های بین المللی و تصمیم گیری برای به تعویق انداختن بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

فشار ایجاد شده بود طی چند روز گذشته به رهبری کانادا و استرالیا که هر دو گفتند که ارسال ورزشکاران به توکیو این سال است.

سهامداران در آمریکا از جمله سازمان های نظارتی از ژیمناستیک و دو و میدانی و شنا نیز نامیده می شود برای این بازی به تعویق افتاد. پیام های خود را انجام وزن اضافی به عنوان سه رویدادهای کلیدی مجریان از بازی های المپیک و از اهمیت ویژه ای برای پخش در ایالات متحده است.

همیشه سفت محدودیت های مسافرتی از هفته گذشته نیز آن را آشکار است که حتی اگر بازی به پیش بروید در این سال آنها را انجام دهد تا در غیاب اعضای اصلی المپیک ، این می تواند شامل ورزشکاران از پنج کشور – یونان و استرالیا و فرانسه و سوئیس – که شرکت کرده اند در هر مدرن, بازی های المپیک تابستانی.


ادامه مطلب: چرا بازی های المپیک لغو شده و از coronavirus? که یک$20bn سوال


وجود عوارض دیگر و همچنین. رویدادهای ورزشی باید لغو شده و یا به تعویق افتاد در سراسر جهان ساخت مقدماتی المپیک دشوار است برای نزدیک به نیمی از تمام ورزشکاران ،

آن را نیز تبدیل شدن به غیر ممکن است برای ادامه مبارزه با دوپینگ تست به هر معنی دار درجه.

مجارستانی مسابقه واکر همسر Helebrandt آموزش در خانه خود در انزوا. آتیلا Balazs/EPA

فقط در مورد خط پایین

کمیته بین المللی المپیک شده است به شدت انتقاد برای آن تمرد و نافرمانی در به تعویق انداختن این بازی هر چه زودتر. برخی پیشنهاد کرده اند که نام تجاری آن رنج می برد به عنوان یک نتیجه.

شکی نیست که برگزاری المپیک شعله مراسم در یونان و در ادامه با رله مشعل بود و بی نزاکت در زمانی که نرخ مرگ و میر از coronavirus شد خونتان در اروپا و دولت ها در سراسر جهان خواسته بودند شهروندان خود را به سفر و دور ماندن از حوادث.

کمیته بین المللی المپیک تصمیم به ادامه این مراسم و آن انبساطی و لرزشی پاسخ به همه گیر به طور کلی در سمت چپ آن باز به نقد آن مراقبت تنها در مورد تاثیر تعویق ممکن است در آن درآمد.

نباید از یاد برد که اگر چه بین المللی المپیک است که فوق العاده ثروتمند و با نفوذ نهاد آن را در اثر تنها یک دارایی – بازی های المپیک – به بهره برداری تجاری از. و این تنها در اطراف هر دو سال.

اما ما فقط می توانیم حدس و گمان به نقش پول در کمیته بین المللی المپیک با بی میلی برای به تعویق انداختن بازی.

باید منصفانه به کمیته بین المللی المپیک در آن گفته است به طور مداوم است که هر گونه تصمیم گیری در توکیو 2020 خواهد بود هدایت سلامت و رفاه ورزشکاران و تماشاگران و بر اساس توصیه های به رسمیت شناخته شده مقامات مانند که.

چالش لغو و یا حرکت بازی

تدارکات سازماندهی مجدد یک المپیک شامل 11,000 ورزشکاران و هزاران نفر از پرسنل پشتیبانی و تماشاگران قطعا قابل انجام است. اما این غرفه در تضاد کامل با نمایی تلخ ارقام تلفات ویروس – 12,000 تایید موارد coronavirus در فوریه 1, 87,000 در 1 مارس و در حال حاضر بیش از 335,000 در سراسر جهان است.

در حالی که بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد لغو و نقل مکان کرد در گذشته این بوده است که عمدتا به دلیل وقوع جنگ است. (توکیو بود, برای مثال قرار است به میزبانی 1940 بازی قبل از آنها لغو شد با توجه به جنگ جهانی دوم است.)

در حال حاضر شهر میزبان قرارداد به طور خاص کشورهای در بند 66 که اگر کشور میزبان است که در حالت جنگ یا نافرمانی مدنی کمیته بین المللی المپیک می تواند در اختیار خود خاتمه قرارداد.

بلایای طبیعی را تحت تاثیر بازی در گذشته است. در بازی های المپیک سال 1908 در اصل به بود در رم برگزار شده بود به لندن نقل مکان کرد هنگامی که کوه Vesuvius گرفت و دولت ایتالیا مجبور شد برای منحرف کردن پول برای پروژه های مانند بازسازی ناپل و ساخت سالن المپیک.

در یک نظر سنجی اخیر 70 درصد از مردم ژاپن گفت: این بازی ها نمی تواند پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده. KIMIMASA MAYAMA/EPA

آن را بعید است که کمیته بین المللی المپیک به دنبال حرکت در این سال های توکیو بازی به یکی دیگر از شهرستان. لجستیکی آن خواهد بود بسیار دشوار است برای هر کشور به میزبان بازی ها در کوتاه مدت متوجه چنین به خصوص با توجه به سرمایه گذاری عظیم در زیرساخت های فیزیکی مورد نیاز در زمانی که جهان در حال پمپاژ میلیاردها دلار به بسته های محرک برای اقتصاد خود است.

آن هم نه در ژاپن علاقه ای به دیدن بازی های نقل مکان کرد. تحت این شهرستان میزبان, قرارداد, شکست میزبان این بازی ها یکی از خاص احتمالات است که اجازه می دهد تا کمیته بین المللی المپیک به طور یک جانبه فسخ قرارداد بدون تاثیر از حقوق خود را به ادعای غرامت در برابر کمیته سازماندهی توکیو.

علاوه بر این در مواردی که کمیته بین المللی المپیک می کند به طور یک جانبه فسخ قرارداد سازماندهی کمیته موافقت خود را با چشم پوشیدن از حق خود برای دریافت هر نوع جبران خسارت از کمیته بین المللی المپیک.

بیشتر برگزارکنندگان (به طور موثر ژاپنی, مالیات دهندگان) نیز موافقت به “جبران و ضرر” کمیته بین المللی المپیک از هر شخص ثالث ادعا می کند در رابطه با کمیته بین المللی المپیک خروج از بازی ها از جمله کسانی که از پخش.

پس از آن وجود دارد کوچک واقعیت است که ژاپن در حال حاضر سرمایه گذاری یک$20billion در بازی.


ادامه مطلب: Coronavirus: به خاطر ورزشکاران را بیش از حد به زودی به لغو توکیو 2020 المپیک


حرکت بازی به بعد در سال 2020 احتمال است نه یک گزینه با توجه به شتاب طبیعت در حال حاضر از coronavirus. میزبانی این بازی ها در ماه سپتامبر یا اکتبر نیز ویران با برنامه ریزی از هر دو ورزشکاران و پخش (اگر چه 1964 توکیو المپیک برگزار شد در اواسط ماه اکتبر).

همانطور که دیدیم از جام جهانی راگبی در ژاپن برگزار شد در سال گذشته حرکت به پاییز نیز همزمان با گردباد فصل است. و بازی های المپیک را برای رقابت با فوتبال فصل در اروپا و آمریکا که در آن زمان از سال است.

این برگ برگزارکنندگان با یک گزینه مناسب و معقول – به تأخیر انداختن برای یک سال کامل تا تابستان 2021.

چرا دعاوی حقوقی بعید است

جدا از چالش های لجستیکی به تعویق انداختن بازی ها, بازی قابل توجهی وجود دارد تجاری ملاحظات مربوط به فروش بلیط رادیو و تلویزیون و حامیان مالی. به عبارت ساده آن برگزاری بلیط کسانی که با حقوق پخش بازی های المپیک و کسانی که با منحصر به فرد “رسمی” حمایت های مالی ممکن است در حال حاضر تلاش به دنبال پول خود را به عقب به طور کامل یا بخشی.

توکیو برگزارکنندگان و کمیته بین المللی المپیک ممکن است استدلال می کنند که به اصطلاح فورس ماژور بند اعمال است و تعهدات قراردادی با توجه به حامیان و پخش شده اند مختل پیش بینی نشده طبیعی شود.

در حال حاضر وجود دارد به گزارش توکیو 2020 فروش بلیط سیاست می گوید برگزارکنندگان نخواهد بود مسئول اگر به بازی های المپیک را لغو با توجه به تعدادی از “نیروی majeure” حوادث از جمله حوادث طبیعی و جنگ و “متحده اضطراری متصل به سلامت عمومی است.”

در حالی که ورزش وکلا سعی کنید به تفسیر این قرارداد بند در طول چند هفته آینده همه ما باید به یاد داشته باشید چارچوب وسیع تری در اینجا.

اگر هر گوینده و یا حمایت از تلاش برای شرکت در اقدام قانونی در زمانی که جهان با آن مواجه است آن را جدی ترین اضطراری برای بهداشت عمومی در قرن, این ممکن است نشستن به خوبی با بینندگان خود و یا مشتریان. تجاری و زیان پایدار توسط شرکت های بزرگ حامیان مالی برای یک رویداد است که می تواند موکول خواهد بوجود امدن کمی همدلی عمومی در حال حاضر.

اگر به بازی های المپیک را پیش رو در سال 2021 از آن پس از آن می تواند یک جشن جهانی نوروز از استعداد کار سخت و انعطاف پذیری از جهان پیشرو ورزشکاران است.

در حال حاضر جهان نیاز به حمایت از استعداد کار سخت و انعطاف پذیری از جهان پیشرو بهداشت حرفه ای. آنها واقعا باید یک المپیک وظیفه پیش رو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو