هفته گذشته سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد coronavirus جهانی بهداشت اضطراری است. در همان بیانیه این سازمان گفت: این

استقبال از رهبری و تعهد سیاسی از بالاترین سطح از دولت تعهد خود را به شفافیت و تلاش ساخته شده است به بررسی و شامل زمان وقوع.

در واقع مقامات چینی را در محل قرار داده و اقدامات بی سابقه به سرعت گسترش coronavirus از جمله quarantining ووهان و شهرهای اطراف آن خانه را به بیش از 45 میلیون نفر است.

در حالی که برخی از آنها ستایش مقامات چینی برای این اقدامات سخت دیگران را انتقاد از دولت های محلی و مرکزی برای پوشش یو پی اس یک عدم شفافیت بودن به کندی واکنش نشان می دهند و نادرست مراحل اولیه وقوع.

برای برخی از, چین استبدادی نظام سیاسی است, مقصر وضعیت بدتر و به تأخیر انداختن عمل تا زمانی که خیلی دیر شده بود.

در حال حاضر بحران است که دیده می شود به عنوان یک کلید آزمون جمهور چین را رهبری و توانایی حزب کمونیست به طور موثر پاسخ به و مدیریت بهداشت و درمان اضطراری.

نبود توجه ملی در شیوع تا اواخر ماه ژانویه سال پس از دولت گزارش اولین موارد به چه کسی است. الکس Plavevski/EPA

بیش از حد آهسته به واکنش نشان می دهند

سوء ظن از ویروس جدید برای اولین بار پدید آمده در اوایل دسامبر. اما آن را تا پایان ماه است که دولت چین گزارش داد 27 نفر از ذات الریه به چه کسی است. رسانه های دولتی ذکر این تنها به طور خلاصه.

یک روز بعد پلیس در ووهان بازداشت هشت پزشکان برای گسترش “شایعات” در مورد جدید شیوع بیماری مشکوک به سارس.

چین گزارش اولین مرگ ناشی از شیوع این بیماری در ژانویه 11, اما بدون همراه هشدارهای عمومی به اقدامات احتیاطی اضافی. هیچ عفونت های جدید گزارش شد و تا ژانویه 20, زمانی که یازدهم با صدور بخشنامه برای حزب کمیته ها و دولت ها در تمام سطوح به اقدامات موثر برای مبارزه با شیوع.


ادامه مطلب: ترس به راحتی گسترش می یابد. که آنچه به ووهان coronavirus اقتصادی


در طول این زمان آن کسب و کار به طور معمول در ووهان با دولت سازماندهی یک سال جدید ضیافت برای 40,000 خانواده.

زمان یازدهم صادر شده و او, بخشنامه آن را به حال شده است در هفت هفته پس از این ویروس برای اولین بار ثبت شده و سه هفته پس از آن گزارش شد که.

مهمتر از آن نیز 10 روز پس از شروع رسمی جشنواره بهار (سال نو قمری) سفر دوره سالانه بزرگترین مهاجرت انسانی در جهان است.

در این مرحله دولت مرکزی در نهایت بر خاست به عمل قفل کردن ووهان تعطیل حمل و نقل عمومی ساختمان جدید بیمارستان ها و دادن راه گریز بیشتر به رسانه ها به گزارش آشکار بحران است.

اما ممکن است خیلی دیر است. با توجه به برخی از تخمین ها بیش از پنج میلیون نفر در حال حاضر در سمت چپ ووهان قبل از این اقدامات اثر صورت گرفت.

سکوت به دنبال سانسور

واکنش اولیه مقامات چینی به وقوع بود به تکیه بر اشکال سنتی از سانسور به جای شفافیت.

این روشن است از اولیه سرکوب خبرچین – بازداشت هشت پزشکان برای گسترش “شایعات” – به عنوان به خوبی به عنوان این رام گزارش از رسانه های دولتی قبل از 20 ژانویه.

یکی از دلایل ممکن برای این سکوت است که پکن معتقد است که می تواند شیوع بدون هر گونه اقدامات اضافی به خصوص در آغاز زمانی که ماهیت این ویروس نامشخص است. مقامات ممکن است اعتقاد بر این ترس و وحشت جمعی را انجام بیش از آسیب ویروس خود را.


ادامه مطلب: Coronavirus نگرانی می تواند باعث ضد چینی تعصب. در اینجا این است که چگونه می تواند کمک به مدارس


اما پس از مهار به نظر می رسد بعید است که دولت مرکزی تلف مهم زمان تصمیم گیری چه باید بکنید. بدون جهت روشن از پکن مقامات در ووهان را انتخاب و به قانون اجازه داده است که عفونت به گسترش است.

پوشش رسانه ای از وقوع در نهایت منفجر شد و پس از یازدهم ژانویه 20, بخشنامه, از جمله غیر دولتی رسانه ها. اما سخت سانسور بازگشت و پس از دو هفته ظاهرا برای مبارزه با اطلاعات غلط.

بازی بازی سرزنش

به عنوان خشم عمیق تر بیش از چگونه بحران شده است به کار گرفته شده عمومی می خواهد به دیدن مقامات خود را از دست دادن شغل و حتی تحت پیگرد قانونی قرار.

فرایند پیدا کردن مردم به سرزنش را آغاز کرده است در درون حزب کمونیست. و در حال حاضر ما در حال دیدن مقامات دولت محلی بودن اخراج.

اما دولت مرکزی نقش نیز باید مورد بررسی قرار. پکن باید شناخته شده در مورد شیوع دسامبر 31, هنگامی که آن را گزارش موارد پنومونی و به چه کسی. جدی سوال باید پرسیده شود و سپس در مورد اینکه چرا دولت مرکزی تصمیم به پاسخ علنا برای یکی دیگر از سه هفته.

زمانی که همه چیز به سمت راست در یک دیکتاتوری اعتبار می رود به رهبر. اما زمانی که چیز اشتباه سرزنش همچنین می توانید به بالا افزایش می یابد.


ادامه مطلب: پینگ گرفتن قدرت مطلق است اما وجود تهدیدات جدید به خود “رویای چینی’


در اواخر دهه 1950 و اوایل دهه 1960 حزب قادر به فشار سرزنش برای جهش بزرگ رو به جلو و پس از آن قحطی بزرگ بر روی محلی کادر. اما مائو اعتبار در درون حزب نیز تا حد زیادی رنج می برد به عنوان یک نتیجه.

یازدهم به دنبال مائو سبک رهبری در بسیاری از جنبه های نه حداقل کیش شخصیت او ساخته شده است در اطراف خود است. او نیز تحکیم قدرت پس از او حزب دبیر در اواخر سال 2012.

سنجش پتانسیل سیاسی آسیب را از بحران کنونی رسانه های دولتی در حال حاضر در تلاش برای محافظت یازدهم از انتقاد مستقیم و سرزنش.

به جای آن تمرکز بر پاسخ از دیگر رهبران به ویژه نخست وزیر لی کچیانگ. در واقع برای نزدیک به یک هفته از اواخر ژانویه تا اوایل فوریه یازدهم به نظر نمی رسد در صفحه حزب منادی مردم روزانه در داستان های مربوط به شیوع.

برتر لی کچیانگ بود و مسخره آنلاین پیشرو کارگران در تشویق زمانی که او بازدید ووهان. چوپان ژو/EPA

تبلیغات و اعتماد

همه تبلیغات باید قهرمانان و خائنانی. این ویروس است که تبه کار در این داستان و بزرگترین قهرمانان مقابل خط پزشکان که در حال کار ساعت های طولانی در شرایط خطرناک به مبارزه با آن. مردم و دولت و نیز بازیگران به عنوان قهرمانان ایران در برابر یک تهدید مشترک.

این حزب می داند عمومی کم اعتماد مقامات وقتی که می آید به شفافیت آن را به عنوان یک تاریخ گسترده از پوشش یو پی اس از همه چیز از بلایای طبیعی به حوادث به شیوع بیماری های دیگر مانند سارس.

آن امیدوار است با تمرکز بر وحدت و قهرمانان همراه با بیشتر در به روز رسانی به موقع را بازگرداندن اعتماد مردم به دولت را از دست داده و این شیوع.

اما این بعید است که با توجه به مقیاس خشم عمومی در این لحظه. این به نوبه خود ممکن است توضیح دولت رسانه ها را به جستجو برای دیگر تبهکاران به ویژه آمریکا و دیگر کشورهای غربی که در حال بستن مرزهای خود را به چین است.

آزمونی برای حزب

حزب پرستیژ و مشروعیت هستند و هر دو بر روی خط. بحران مانند این که یک آزمون جدی از اظهارات در مورد ذاتی برتری چین نظام سیاسی.

در نهایت مردم چین به احتمال زیاد به قاضی این حزب به شدت با وجود تلاش های خود را در روایت کنترل.

یک چیز است برای برخی: آشکار بحران است یک فاجعه انسانی و پکن بسیار برای پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو