چرا ممنوعیت نیکوتین vape مایع خواهد شد انجام بیش از آسیب خوب

هفته گذشته دولت فدرال دفتر کنترل مواد مخدر اعلام کرد تغییرات به واردات نیکوتین حاوی سیگار الکترونیکی مایعات است که خواهد شد به طور جدی تحت تاثیر قرار دهد برآورد 227,000 منظم e-سیگار کاربران در استرالیا.

از 1 ژانویه تا سال 2021 کاربران دیگر مجاز به واردات نیکوتین حاوی مایعات برای استفاده در e-سیگار حتی در صورتی که نسخه. این اقدامات که در ابتدا مجموعه ای را به اجرا در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 در علاوه بر این به موجود داخلی و ممنوعیت خرید و فروش این محصولات است.


ادامه مطلب: دوازده افسانه ها در مورد e-سیگار که موفق به تحت تاثیر قرار دادن TGA


هنگامی که سوال هفته گذشته در قوانین جدید وزیر بهداشت گرگ شکار ادعا کرد که “مردم هنوز هم می توانید آنها را در صورتی که یک نسخه از پزشک خود”. اما این است که به شدت مورد.

چه قوانین جدید در واقع می گویند ؟

از ژانویه 1, e-سیگار کاربران نه تنها نیاز به یک نسخه از پزشک خود آنها نیز خواهد شد نیاز به یک دکتر است که مایل و قادر به واردات این محصولات از طرف آنها. این نیاز به یک مجوز برای واردات نیکوتین به عنوان یک غیر مجاز درمانی.

آن سخت است تصور کنید بسیاری از پزشکان را برای رفتن به این طول به ارائه دسترسی به نیکوتین بنابراین بیماران خود را می توانید در ادامه vaping. این مقررات باید فقط و فقط اعلام شده است وجود دارد در حال حاضر هیچ پزشکی حرفه ای در استرالیا با این مجوز در حال حاضر در محل.

با پزشکان در حال حاضر مردد به تجویز نیکوتین برای vaping (تنها وجود دارد نه GPs در استرالیا توتون و تنباکو سلامت کاهش ارتباط لیست شناخته شده تجویز کنندگان) آن است که بعید است که وجود خواهد داشت هر گونه که مایل به اضافه کردن بار اضافی درخواست برای مجوز و سازماندهی واردات.

Vaping کمک کرده است بسیاری از افراد سیگاری ترک سیگار وجود دارد و ترس آنها ممکن است بازگشت به سیگار کشیدن. توماس پیتر/AAP تصویر

پس ژانویه 1 آمده چه هستند استرالیایی که با استفاده از نیکوتین حاوی e-سیگار مایعات می خواهم به انجام?

گزینه یک: vapers به “بوقلمون سرد” و نیکوتین در دسترس نباشد. بسیاری از vapers استفاده از e-سیگار چرا که آنها قادر به ترک سیگار با استفاده از هر روش دیگر از جمله درمان جایگزینی با نیکوتین. یک مطالعه نشان داد که 18% از افراد سیگاری که روشن کرده بود به e-سیگار هنوز هم دود رایگان در یک سال علامت در مقایسه با 9.9 درصد از کسانی که تا به حال روشن به تکه های نیکوتین.


ادامه مطلب: آن را امن برای جلوگیری از سیگار e-در مجموع – مگر اینکه vaping است کمک به شما در ترک سیگار


گزینه دو: vapers نادیده گرفتن مقررات جدید و تلاش برای ادامه واردات خود را e-سیگار مایعات. علاوه بر خطر یک$222,000 خوب اگر وجود دارد خطرات قابل توجهی را به خرید e-مایعات در بازار سیاه است. وجود خواهد داشت بدون برچسب هشدار دهنده و یا دستورالعمل برای استفاده ایمن; سطح نیکوتین ممکن است ناشناخته و یا متناقض; و نمونه ممکن است قطع با مواد خطرناک در مورد bootleg شاهدانه vape پر کردن مجدد آلوده با ویتامین E استات که به کشته شدن 60 نفر و بستری بیشتر 2,558 در ایالات متحده در سال گذشته است.

گزینه سه: vapers بازگشت به سیگار به عنوان یک حقوقی و بیشتر به راحتی در دسترس منبع نیکوتین. زمان برآورد شده که e-سیگار با استفاده از 95% کمتر مضر تر از سیگار کشیدن است. وجود ترس در میان vaping جامعه خواهد شد که این گزینه به طور پیش فرض برای بسیاری از کاربران با وجود افزایش خطرات بهداشتی سیگار کشیدن بیش از vaping. Vapers که نگران هستند آنها ممکن است به نوبه خود به سیگار باید در نظر درخواست خود را GP برای کمک به آنها را با تدبیر و برنامه ریزی برای دور ماندن از سیگار کشیدن است.

به همین دلیل است که دولت برای انجام این کار به هر حال ؟

منطق دولت دو قسم است. اول آن اشاره به افزایش مسمومیت با نیکوتین مرتبط با e-سیگار مایعات در چند سال گذشته در استرالیا از جمله مرگ یک کودک نو پا در ویکتوریا در سال 2018 است.

اما این موارد از جمله کودک غم انگیز مرگ درگیر بسیار متمرکز وارد نیکوتین حاوی مایعات خریداری شده از خارج از کشور به دلیل موجود داخلی بان. سرکوب مشروع واردات خواهد مسلما آن را به احتمال زیاد بیشتر نه کمتر که کاربران ممکن است در نهایت دسترسی غیرقانونی e-سیگار مایعات با کمی و یا بدون ایمنی شوی.

دولت آرگومان دوم این است که افزایش استفاده از e-سیگار در میان ما نفر از دانش آموزان 14-18. اما در حالی که واقع شده است یک افزایش در vaping سیگار کاهش یافته است و در میان این گروه سنی پس از آن است که به احتمال زیاد مورد آزمایش به جای vaping عنوان یک دروازه به سیگار کشیدن.


ادامه مطلب: در حال e-سیگار دروازه ورود به مصرف سیگار در 14-ساله? جدید به ما داده


وجود دارد یک تمایز مهم به منظور جلب در اینجا: اگر قانون جدید تغییر در نظر گرفته شده است برای محدود کردن جوانان’ دسترسی به vaping آن است که بعید است موفق شود. E-سیگار و e-مایعات بدون نیکوتین را هنوز هم در دسترس خواهد بود در هر tobacconist یا vape فروشگاه. تنها ممنوع محصولات خواهد بود نیکوتین حاوی e-مایعات.

تغییر حکومت ممکن است قاب تا حدودی به عنوان یک پیشگیرانه حرکت برای محافظت از افراد جوان از vaping. اما مردم به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار هستند کسانی که با موفقیت با استفاده از e-سیگار, برای ترک سیگار.

به همین دلیل این نظر من قوانین جدید خواهد شد انجام بیش از آسیب خوب. من مصرانه از دولت برای در نظر گرفتن تنظیم نیکوتین حاوی محصولات به جای ممنوع کردن آنها.

تنظیم e-سیگار مایع در بازار باید در نظر بگیرید: محدود کردن حداکثر غلظت نیکوتین به 24 میلی گرم در هر میلی لیتر; childproof برای بسته بندی تمام محصولات با قطره چکان به سبک تاپ برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض تصادفی از طریق نشت و مناسب برچسب های هشدار دهنده و لیست مواد تشکیل دهنده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net