چرا برخی از افرادی که برای اعمال فدرال کمک دریافت پول بیشتر از حد انتظار

تورنتو — برخی از کانادایی دریافت کرده اند دو برابر انتظار پرداخت های ماهانه از جدید کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند اما مقامات فدرال می گویند چند میلیارد دلار کمک برنامه درست کار می کند.

کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند و یا CERB ارائه می دهد 2000 $در هر ماه تا چهار ماه برای هر کانادایی که درآمد از دست رفته به علت COVID-19. برنامه های کاربردی را باز کرد تا این هفته و در دو روز اول به تنهایی دولت دریافت بیش از 1.7 میلیون برنامه های کاربردی.

اما برخی از کانادایی که در حال حاضر به دریافت پول گزارش داده اند بی نظمی از جمله رسوب مستقیم 4000 $ — دو مبلغ ماهانه.

به گفته وزارت خزانه داری هیئت مدیره رئیس جمهور ژان-ایو Duclos است که با کسانی که دریافت کنندگان پرداخت می شود عطف به ماسبق برای چهار هفته دوره قدمت آن به مارس 15 روز اول سود را می توان به عنوان به خوبی به عنوان آینده چهار هفته دوره آغاز آوریل 11.

Duclos گفت: کانادایی ها باید آگاه باشند از پرداخت دو برابر و بودجه درآمده است.

“هر کس نیاز به مدیریت بودجه خود را در درک که آن را به 2000 $در هر ماه بدون در نظر گرفتن وقتی که $2,000 در واقع سپرده یا حساب بانکی او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

از مارس 15, بیش از 4.26 میلیون نفر باید کاربردی برای کمک های مالی از طریق بیمه اشتغال و CERB. تا کنون 3.8 میلیون CERB ادعا پردازش شده است.

در مجموع به نفع رود به هزینه دولت فدرال 24 میلیارد دلار به گفته وزیر دارایی لایحه Morneau.

مهم نیست که چقدر پول پراکنده است و مقامات می گویند پیگیری اقدامات در محل برای اطمینان حاصل کنید که هر متقاضی تنها دریافت حداکثر $8,000 آنها حق برای 16 هفته دوره است.

“هدف اصلی ما همواره در گرفتن پول به جیب کانادایی که به آن نیاز دارید در طول این زمان دشوار و انجام به موقع و دقیق راه است. به عنوان یک نتیجه, سرویس کانادا و سازمان تنظیم مقررات کار کرده اند با هم به طور مستمر بررسی CERB پرداخت برای دقت و گفت:” از وزیر اشتغال و توسعه نیروی کار و ناتوانی در ورود کارلا Qualtrough.

برنامه های کاربردی برای کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند (CERB) افتتاح شد دوشنبه برای کانادایی متولد در سه ماه اول سال محدودیت اعمال شده در امید نه سربار سیستم. در روز سه شنبه کانادایی متولد شده از آوریل تا ژوئن اجازه داده شد به درخواست کسانی که متولد شده از ماه ژوئیه تا سپتامبر اجازه داده شد در روز چهارشنبه. برنامه باز خواهد شد شنبه برای هر کسی که متولد شده از اکتبر تا دسامبر.

کسانی که ثبت نام به صورت پرداخت مستقیم در حال انتظار برای دریافت پول سریع تر ظرف سه تا پنج روز در حالی که چاپ چک را حدود 10 روز است.

هر کسی که شد واجد شرایط برای اشتغال و بیمه به طور منظم و یا مزایای بیماری در 15 مارس و یا بعد از آن است که به طور خودکار پردازش از طریق CERB. کسانی که واجد شرایط برای دریافت بیش از 500 دلار در هر هفته از طریق EI را نمی خواهد واجد شرایط که مقدار بالاتر با CERB اما EI حق را نمی توان نهفته در آنها پس از توقف دریافت CERB.

برخی از استان را ارائه اضافی بودجه به خانواده های کم درآمد مستاجرها و یا دیگران که خود را در تلاش برای پایان می رسد دیدار در طول بیماری همه گیر.

روز چهارشنبه نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد به تازگی آرامش قوانین برای یارانه دستمزد برنامه ارائه می دهد که کسب و کار یک یارانه در 75 درصد از حقوق کارکنان.

در حال حاضر شرکت هایی که دیدم 15 درصد کاهش در ماه مارس در مقایسه با درآمد در ماه های ژانویه و فوریه سال 2020 می تواند اعمال می شود. شرکت ها پیش از این تنها واجد شرایط اگر آنها را دیدم یک سال بیش از سال کاهش 30 درصد است.

بیش از دو میلیون کانادایی خود را از دست داده مشاغل در نیمه دوم ماه مارس با توجه به همه گیر است که مجبور کسب و کار در سراسر کشور به شاتر.

از بعد از ظهر چهارشنبه بیش از 19,000 مردم در کانادا شده اند آلوده به ویروس و 427 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im