به همین دلیل برخی از سیاستهای سبز در واقع می تواند آسیب پیشرفت در تغییر آب و هوا

شما می خواهم برای روشن فکر که کسب و کار مسابقه پیش در سبز گذار. پس از همه, شرکت های بزرگ مانند Sainsbury و مایکروسافت ساخته شده عمومی اطلاعیه در مورد رفتن کربن خنثی و یا حتی کربن منفی در آینده نزدیک.

اما این تعهدات آنها مشکل تر است برای کوچک تا متوسط (Sme) به پیاده سازی. متشکل از کمتر از 250 کارمند که آنها را تا 99.9 درصد از همه کسب و کار در بریتانیا است. به طور کامل 96 درصد نه و یا کارکنان کمتر. آنها منابع کمتری برای انجام سیاست های جدید هستند و بنابراین اغلب پشت سر گذاشت. شرکتهای کوچک و متوسط ممکن است در تلاش برای پرداخت هزینه در صف مقابل هزینه نصب فن آوری های انرژی تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی و آنها ممکن است کمبود وقت و یا پرسنل به پیدا کردن راه هایی برای کاهش استفاده از انرژی و تولید گازهای گلخانه ای. این برگ های آنها را پرداخت بی ارزش بالا لوایح انرژی و یا کمک بیش از سهم خود را از CO₂ تولید گازهای گلخانه ای. این گسل از سیاست های خود را, اما آن را نشان می دهد دولت عدم توجه به چالش هایی که کسب و کارهای کوچک در تلاش برای ایجاد تغییرات لازم است.

من مطالعه کم کربن و تکنولوژی و کمک به شرکتهای کوچک و متوسط در لیورپول و Lancashire به پیاده سازی آن. این شرکت در حال برخورد با عوارض و تعرفه ها است که به معنای به incentivise بیشتر شیوه های پایدار اما بسیاری از کمبود وقت و منابع لازم برای اجرای آنها. به عنوان یک نتیجه, آنها تنبیه کنید که بیشتر محدودیت ظرفیت خود را به عقب.

گرمایش

بیش از یک سوم از انگلستان گازهای گلخانه ای از گرمایش ساختمان. سرعت استقرار تجدید پذیر و حرارت با استفاده از تکنولوژی مانند پمپ های الکتریکی – ضروری است برای ملاقات با 2030 هدف کاهش تولید گازهای گلخانه ای توسط 57 درصد از 1990s سطوح. پس چرا گواهی عملکرد انرژی رتبه بندی همچنان به تضعیف مشتریان از نصب پمپ های حرارتی?

این رتبه بندی محاسبه چگونه با انرژی کارآمد یک ساختمان است که برای گرما. هر خانه ای که اجاره ای است به فروش می رسد و یا ارزیابی است که مورد نیاز برای تولید یک گواهی نامه. اطلاعات در مورد ساختمان ساخت و ساز مانند مواد دیوار و سطوح عایق تغذیه به یک الگوریتم است که قرار است برای کمک به دولت و اندازه گیری پیشرفت خود بهره وری انرژی سیاست. اما فرض اساسی در این الگوریتم این است که برق را گران تر از گاز و گرمایش الکتریکی را تا حد زیادی افزایش برق استفاده کنید. وجود دارد برخی از حقیقت در این, اما تولید گازهای گلخانه ای از تولید برق کاهش خواهد یافت به عنوان شبکه برق است decarbonised. گاز لوازم خانگی در ضمن همیشه نتیجه در همان تولید گازهای گلخانه ای.

گواهی عملکرد انرژی نرخ بهره وری از وسایل برای کمک به مصرف کنندگان تصمیم می گیرید که بهترین راه حل برای محیط زیست و لوایح انرژی خود را. MPanchenko/شاتر

بازیافت

یک کیسه پلاستیکی اتهام ممکن است به نظر می رسد مانند یک روش ساده برای کاهش استفاده از. پس از همه, مردم ترجیح می دهند به پرداخت هزینه برای چیزی است که آنها را می توانید از صفحه اصلی. هنوز هم وجود دارد نگرانی از عوارض جانبی این سیاست است.

به عنوان مثال وجود دارد نسبتا بالاتر تولید گازهای گلخانه ای از تولید تک-استفاده از کیسه های کاغذی و افزایش در کیسه های سنگین تر ساخت راه خود را به محل های دفن زباله زیرا مردم دیگر استفاده مجدد از flimsier رایگان خرید کیسه های برای سطل. آنها در حال خرید رول سنگین bin کیسه های. بارهای سنگین بر روی کامیون های حمل زباله به معنی بالاتر تولید گازهای گلخانه ای.


ادامه مطلب: در حال خرده فروشان ‘کیسه’ به 5p پلاستیکی حامل کیسه مسئول است ؟


کسب و کار در بریتانیا است که برای تولید بسته بندی نیز ضربه با لوی پس از آوریل سال 2022 اگر محصولات خود هستند نه حداقل 30% مواد بازیافت شده. اما آنچه در مورد کسب و کار با یک دایره سیستم که به معنی آنها استفاده مجدد از بسته بندی خود را و جست و خیز به شدت آلاینده بازیافت مرحله در دسترس نباشد ؟ به عنوان آن است که این کسب و کار را به صورت مالیات بیش از حد.

ارتباطات

یک کسب و کار کوچک به دنبال بیشتر پایدار را به خوبی به ممنوعیت مقاله ارتباط است. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که با تکیه بر ایمیل است که یک بهبود بزرگ. اکثر مردم نمی کاردانی متون و ایمیل های غیر ضروری و فایل های پیوست با کربن, هزینه, اما ما استفاده از اینترنت نیز انتشار گازهای گلخانه ای.

کربن سواد پروژه تخمین می زند که هر دادن ایمیل ساطع حدود 0.3 g CO₂e (دی اکسید کربن معادل). یک ایمیل با “طولانی و خسته کننده فایل های پیوست” منتشر می کند حدود 50 گرم CO₂e. متوسط کارگر دفتر تولید 1.652 کیلوگرم CO2e هر روز در ایمیل به تنهایی.

رد پای کربن از ایمیل است که کمتر بصری از تاثیرات زیست محیطی با تکیه بر کاغذ ارتباطات است. Oatawa/شاتر

حمل و نقل

نصب صرفه جویی در انرژی lightbulbs و انرژی کارآمد دیگهای کمک خواهد کرد که کسب و کار و کاهش تولید گازهای گلخانه ای. اما اغلب تاثیر استفاده از انرژی است تحت الشعاع قرار چیزی است که تعداد کمی از مردم حتی تعداد تولید گازهای گلخانه ای از کارکنان رفت و آمد به محل کار هر روز.

راه اندازی یک کار از خانه سیاست و یا برگزاری جلسات مجازی که در آن ممکن خواهد بود ارزان و موثر راه برای SME به آدرس خود را در تولید گازهای گلخانه ای به سرعت. برای یک شرکت بزرگ مانند Sainsbury فشار شوراهای محلی به حمل و نقل عمومی بیشتر مقرون به صرفه و قابل دسترس خواهد رفتن و حتی بیشتر برای پایین آوردن تولید گازهای گلخانه ای برای کسب و کارهای محلی و جامعه گسترده تر.

برای کمک به کسب و کار رفتن کربن صفر و یا حتی کربن منفی سیاست باید سازگار و توسعه یافته با جامعه ورودی. هیچ کدام از سیاست های من ذکر ذاتی بد – که بسیاری از آنها را کاملا به خوبی کار می کنند در بعضی از نقاط. اما مهم تر از هر سیاست یک استراتژی فراگیر برای decarbonise جامعه و اقتصاد است. بدون نظارت اثرات هر تصمیم و یا تلاش برای در نظر گرفتن عواقب ناخواسته دولت می تواند انجام بیش از آسیب خوب.


کلیک برای عضویت اینجا را به ما اقدام آب و هوا در خبرنامه. تغییر آب و هوا اجتناب ناپذیر است. پاسخ ما به آن نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>