چرا برخی کانادا زندانیان آزاد خواهند شد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

به عنوان یک پرستار ثبت شده و در زندان سلامت محقق به اعتقاد من COVID-19 ما نیاز به فکر می کنم متفاوت بلافاصله به تغییر رویکرد ما به زندان خدمات بهداشتی و درمانی. این به این معنی که تغییرات در سیستم عدالت کیفری است که دیر شده است.

ما باید یک انتخاب: هر دو را در محدودیت و انزوا از مردم در زندان و یا ما می تواند به شدت لاغر در شفقت و مراقبت در این بحران است. به جای یک مستند به آدرس خطر هرج و مرج و مرگ در carceral موسسات ما باید در حال حاضر اخلاقی تصمیم به کاهش جمعیت زندانی..


ادامه مطلب: Coronavirus هفتگی: تجزیه و تحلیل متخصص از مکالمه با شبکه جهانی


خطرناک ناکارآمد و گران قیمت

در کانادا تقریبا دو سوم از حدود 40 ، 000 نفر که در حال زندانی در یک روز داده می شود در استان امکانات. از این بیش از دو سوم آن ها در بازداشتگاه: آنها محکوم, unconvicted و unsentenced.

با توجه به آخرین گزارش از دفتر تادیبی محقق زندانهای خطرناک هستند ناکارآمد و گران است. بسیاری از زنان زندانی در حال زندگی با عدم درمان تروما از جنسی یا سوء استفاده فیزیکی سه چهارم زندگی می کردند با بیماری های روانی و دو سوم تجربه مصرف مواد اختلالات.

تظاهرات مخالفان جنگ در خارج از تورنتو دادگاه جلوتر از قانون اساسی به چالش فدرال ممنوعیت سرنگ در زندانها در اواخر سال 2019. زندانی طرفداران مدت طولانی است که خواستار کاهش برخی از زندان جمعیت برای دلایل بهداشتی. کانادا پرس/Chris جوان

نرخ بیماری جسمی و آسیب در میان زندانیان هستند فوق العاده بالا در مقایسه با کسانی که نه در زندان است. در نظر گرفتن بیماری های عفونی: نزدیک به یک سوم از زندانیان هپاتیت C وجود دارد که در نرخ های زیر یک درصد در جامعه است. به دنبال جسمانی و عملکرد شناختی مطالعات در کانادا یافت می شود نیمی از زندانیان مرد باید یک آسیب تروماتیک مغز. زندانیان فاقد استقلال بیش از سلامت خود مراقبت و بهداشت و یا جنبش است. و در حال حاضر آنها با جهانی همه گیر.

زندانهای سراسر کشور ممنوع در فرد بازدید و دسترسی برای سازمان های داوطلب. در پاسخ به COVID-19 وزارت دادگستری در نوا اسکوشیا اعلام کرد ولایتی زندانیان اجازه خواهد داشت بدون تماس و بازديد و دو تماس های تلفنی رایگان در هر هفته. زندانها باید دنبال محتاطانه بهداشت عمومی عمل با توجه به محدود اجتماعی فاصله فقط به عنوان استاندارد مشاوره در جامعه گسترده تر. اما در جامعه ما, تلفن همراه, اینترنت و دسترسی به خدمات. برای زندانیان محدودیت های اضافی غیر قابل تحمل و احساس تنبیهی.

یک اصلاحات افسر باز کردن درب به یک سلول در تفکیک واحد در دره فریزر موسسه برای زنان در طول یک سال 2017 رسانه های تور در Abbotsford, B. C. برای زندانیانی که همچنین پدر و مادر این است که یک زمان استرس زا. کانادا پرس/داریل Dyck

در حالی که ما فاقد اطلاعات در مورد کودکان زندانیان در کانادا آن است که به طور کلی قابل درک است که بیشتر زندانیان پدر و مادر هستند و آنها در حال حاضر خواهد شد جدا از فرزندان خود را در وحشتناک زمان. یک چهارم از کانادا زندانیان بیش از 50 سال سن مواجهه با تهدید بسیار واقعی از یک عفونت کشنده. Sean Gardner, یک زندان قاضی عسگر در سیستم فدرال گفت: از طریق e-mail: “یک نفر به من گفت ‘ما همیشه اول به از دست دادن همه چیز ما را و ما آن را, اما این بهتر است چون من منفجر خواهد شد اگر من نمی توانم از خانواده من است.'”

زندان گیر کرده در یک چرخه معیوب. محدودیت باعث اضطراب که به نوبه خود منجر به خشونت بیشتر و سپس محدودیت در پاسخ. تادیبی کارکنان در حال حاضر گزارش قابل دفاع شرایط کار. اجتماعی فاصله و خود انزوا خواهد نیروی بیشتر و بیشتر کارکنان به ماندن در خانه. بدون کارکنان کافی برای نظارت بر حرکت از زندانیان بین فضاهای داخل و خارج زندان, زندانیان خواهد بود قادر به دریافت خدمات بهداشتی و درمانی.

راه حل های خلاق امکان پذیر است

این COVID-19 همه گیر نیاز فوری تغییر در زندان است. به جای ادامه حبس ما می توانید انتخاب برای خانه بازداشت وعده به نظر می رسد در دادگاه, تلفن, چک-in ها و دیگر راه حل های خلاق به decarcerate.

این است که یک رادیکال گزاره. بسیاری از استانی زندانیان در حال خدمت به آنچه شناخته شده به عنوان “متناوب” جملات; در جامعه آنها کار دوشنبه تا جمعه و وارد زندان تنها برای آخر هفته. موقت غیبت اجازه می دهد این زندانیان به رفتن و ماندن در خانه. انتاریو در حال حاضر اعلام کرد این حرکت.

که در آن امن مسکن در دسترس است, ما می توانیم گسترش موقت غیبت برای حداقل امنیت زندانیان مردم با مشکلات بهداشتی و زندانیان بیش از 50 سال سن. اصلاحات و آزادی مشروط قانون در حال حاضر اجازه می دهد تا برای مردم بومی که بسیار بیش از زندانی به بازگشت به جوامع خود.


ادامه مطلب: سیستم های شکسته: به همین دلیل است که یک چهارم از کانادا زندان جمعیت بومی?


کسانی که در سمت چپ زندانی باید نامحدود توانایی برای تماس با خانواده های خود به صورت رایگان. خصوصی تلفن شرکت سود باید اولویت بندی بیش از روانی و فیزیکی ایمنی از زندانیان در این زمان بحرانی.

یک اصلاحات اعضای هیات پیاده گذشته یکی از اتاق های دوش در Baffin تادیبی مرکز در ایکالویت. بهداشت یک چالش مداوم در زندان و در طول همه گیر اجتماعی فاصله ممکن است به ایجاد مشکلات و حتی بیشتر. کانادا پرس/پل Chiasson

هر کس باید دسترسی به تمام رایگان بهداشت محصولات آنها نیاز دارید. “آن را در دسترس در غذاخوری” است و نه کافی. زندانیان فقیر هستند. آنها به شدت تکیه بر مردم در خارج به آنها کمک مالی; این افراد بر دوش precarity از محیط اقتصادی کنونی. به عنوان شستن دست و بهداشت هستند به پیشگیری از این ویروس گسترش رایگان لوازم بهداشت عمومی ضروری است.

برای جلوگیری از جدید پذیرش دادگاه صندوق نه تنها می تواند به حالت تعلیق اما پاک با حذف هزینه هر کجا که ممکن است. این را نیز باید اعمال آن برگزار می شود در بازداشتگاه های اداره مهاجرت و تحت اخراج سفارشات.

زندانها را به ما امن

زندان نیست و جامعه ما را امن تر است. در طول یک بیماری همه گیر آنها افزایش خطر ابتلا به عفونت نه تنها به زندانیان اما به تادیبی و مراقبت از سلامت کارکنان. با در نظر گرفتن گام های فوری را به میزان قابل توجهی کاهش جمعیت زندان ما می تواند به کاهش این خطر.

این لحظه بحرانی به ما می دهد یک فرصت برای تجدید نظر در سیاست های تنبیهی کردم که ما در اینجا. COVID-19 تا ما مجبور به در نظر گرفتن چگونه ما مراقبت برای همه است. زندانیان اغلب فراموش شده بخش عمومی و امور زندانها در بهداشت عمومی فاجعه است. در حال حاضر زمان برای decarcerate برای خوب است. کاهش جمعیت پشت میله های زندان است اولین گام برای حفاظت از زندانیان از COVID-19 و پشتیبانی از ایجاد جایگزین های زندان در دراز مدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>