COVID-19 ایجاد کرده است به یک هنجار جدید برای تعامل انسان: اجتماعی فاصله بهبود بهداشت با صابون و ضد عفونی کننده دست با پوشیدن یک ماسک و quarantining.

اما این به چه معنی برای بیش از 2 میلیون نفر برگزار شد و در محلی و ایالتی و فدرال زندان و زندان?

به عنوان یک عدالت کیفری محقق که نوشته است در مورد زندانی جمعیت, من به برخی از نگرانی در مورد خطرات برای افرادی که زندانی هستند.

1. چرا زندانی هستند از افراد در معرض خطر بالاتر از COVID-19?

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید وجود دارد بیشتر در معرض خطر عوارض شديد از COVID-19 برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن مانند آسم و دیابت و فشار خون بالا.

با توجه به CDC اضافی و احتیاطی باید گرفته شود برای شهروندان معلول است. این درست است به خصوص برای کسانی که با ارتباطات, سلامت روان و تحرک مسائل به عنوان آنها ممکن است به صورت چالش های اجتماعی فاصله و کمتر احتمال دارد به دنبال مراقبت های پزشکی که مورد نیاز است.

به عنوان نشان داده شده در کتاب “پیری در زندان” این نگرانی سلامت هستند بزرگ در زندانی تنظیمات.

زندانیان اغلب تجربه سلامت فقیر و دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی قبل از حبس. هنگامی که زندانی, زندانیان اغلب سن زودرس دچار مشکلات بهداشتی در ارتباط با مردم هستند که 10 تا 15 سال است. تجارب خود را در زندان و زندان می تواند باعث ناراحتی روانی و جلوه ای از بیماری های روانی است.

نیمی از زندانیان یا مزمن پزشکی و یا یک بیماری روانی. که بدان معنی است که زندانی جمعیت است در افزایش خطر ابتلا به عوارض شديد از COVID-19.

با وجود CDC آگاهی از چالش ها در پشت میله های این سازمان توصیه می کند پروتکل های مشابه برای زندانی مردم که برای عموم مردم از جمله اجتماعی فاصله و “پیشرفته تمیز/ضد عفونی و بهداشت شیوه است.”

نوشته شده در یک پنجره در Cook County Department of Corrections مسکن یکی از بزرگترین کشور برگزار شود. کمیل KRZACZYNSKI/خبرگزاری گتی ایماژ

2. اما اجتماعی فاصله یک راه حل برای زندانی?

اجتماعی فاصله به معنی اقامت حداقل 6 فوت از دیگر مردم جمع آوری در گروه و اقامت در خارج از مکان های شلوغ.

این غیر عملی است برای زندانی جمعیت ساکن در موسسات که در آن زندانیان, زندگی می کنند, کار و حتی استحمام در جمعی از تنظیمات.

زندان ها و زندان ها اغلب به سر می برند و زندانیان و کارکنان آمدن و رفتن. زندگی روزمره ایجاد یک محیط رسیده را برای گسترش بیماری های عفونی.

خطر انتقال باقی مانده است. اجتماعی فاصله در کلمات یک فرماندار چالش برانگیز است.

در آوریل 8, نیویورک تایمز گزارش داد بیش از 1,324 موارد متصل به زندان ها و زندان با طبخ زندان شهرستان در شیکاگو گزارش 238 زندانیان و 115 کارکنان. به عنوان پنج روز بعد 306 زندانیان و 218 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت است.

3. چرا باید زندانیان استفاده بهتر بهداشت و یا پوشیدن ماسک صورت?

زندان ها و زندان ها عمل نمی مانند خانه های ما و یا ما در محل کار.

بسیاری از تادیبی امکانات محدود کردن دسترسی به مشترک محصولات بهداشتی حاوی قاچاق مواد مانند الکل بر اساس ضد عفونی کننده دست. در حالی که این زندانی ممکن است دسترسی به آب وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها قادر خواهد بود برای دسترسی به صابون و خشک دست خود را در همان زمان.

علاوه بر این, آن را سخت برای ضد عفونی سطوح به همراه خود به حمام, کافه تریا و یا در جای دیگر در زندان هنگامی که شما را محدود کرده اند دسترسی به محصولات با الکل یا صابون.

باید یک زندانی فرد بیمار شدن دستمال توالت و بافت ممکن است به آسانی در دسترس است. تهویه ضعیف در بسیاری از امکانات به معنی گسترش یک برنامه ویروس است که اغلب سریع و کشنده است.

اینها برخی از همان عوامل مرتبط با گسترش بيماری سل در زندان است.

4. آنچه در مورد مراقبت های بهداشتی برای زندانی?

اعضای عمومی که نمایشگاه COVID-19 علائم تب و سرفه و خستگی و دشواری تنفس – تشویق به صحبت با دکتر خود را دریافت و تست شده است.

پشت میله های زندان وجود دارد کمبود مراقبت های بهداشتی حرفه ای و سابقه طولانی محرومیت از دسترسی به مراقبت های پزشکی کافی برای شرایط مزمن و بیماری است.

بسیاری از امکانات اتهام زندانیان یک copay برای درمان است که تشکلات مردم بیمار هستند-مجهز به استطاعت. اکثر زندان ها و زندان ندارد, پزشکی جداسازی واحد برای کسانی که بیمار هستند.

داستان های هستند که از امکانات متعدد در مورد عدم دسترسی به مراقبت های پزشکی برای آزمایش و درمان COVID-19 علائم و عواقب به دنبال درمان. در یک مورد یک زندانی نمی دریافت مراقبت های پزشکی تا از او گذشت. در نیویورک زندانیان اظهار داشت که اصلاح افسران حاضر به گرفتن علامتی زندانیان پزشکی برای درمان.

زندانیان آغاز شده دعوا درگیر در اعتصاب غذا و تهدید به شروع آتش سوزی در تاسیسات زمانی که آنها متوجه شدند در مورد تست مثبت.

یک زن دارای نشانه در طول یک تظاهرات در خارج از طبخ زندان شهرستان در ایلینوی. AP Photo/نم Y. متعجب

5. آنچه باید انجام شود ؟

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر وجود دارد به احتمال زیاد خواهد شد به طور قابل توجهی بالاتر زندانی مرگ و میر در مقایسه با عموم مردم – نه فقط برای کسانی که محکوم به حبس در زندان بلکه کسانی که در حال نشستن در زندان های محلی که هنوز به محکوم یا اعدام محکوم شد.

پلیس در برخی از مکان ها تصمیم گرفته اند به بازداشت اما به جای صدور تقدیر نامه برای انواع جرائم که فقط چند ماه پیش بود که فرود آمد فرد در محلی در زندان است.

اداره فدرال زندانها و آزادی مشروط اعضای هیئت مدیره و دیگر طرفداران از سراسر کشور در حال حاضر تماس برای آزادی از زندانی افرادی که مطرح کمتر در معرض خطر آسیب رساندن به جامعه از جمله سالمندان بدون خشونت و کم خطر زندانیان و کسانی که با شرایط پزشکی شدید.

به عنوان زندان و زندان آزادی زندانی زود دولت باید به توجه بیشتر به روند انتشار. بدون یک برنامه ریزی برای آزادی زندانیان که از شدت آلوده موسسات که قرار گرفتند اما آزمایش نشده وجود دارد خطر از گسترش این ویروس به محلی عمومی جمعیت.

در همان زمان که قبلا زندانی را بیش از نیاز معمولی پشتیبانی ارائه شده پس از آزادی. بستگان ممکن است کمتر احتمال دارد به آنها را در نتیجه بی خانمانی. به همین دلیل کالیفرنیا و نیویورک قرار داده اند منتشر زندانیان در هتل ها. خود انزوا به معنی وجود دارد هیچ شغل. و البته به دلیل که در آن آنها می آیند از وجود افزایش امکان تست مثبت پس از انتشار.

[دریافت حقایق در مورد کوروناویروس و آخرین تحقیقات. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im