چرا فلسفه همراه سفر ایده آل برای پرماجرا ذهن

در سال 2019 بودند 1.4 میلیارد دلار بین المللی ورود توریست در سطح جهان و با توجه به این که این سیاره تنها دارای 7.7 میلیارد انسان این رقم به تنهایی نشان می دهد که بسیاری از ما در حال سفر است. سازمان جهانی جهانگردی در گزارش دو انگیزه های اصلی برای این — “سفر به تغییر”: تلاش برای محلی تجربه و اصالت تحول و “سفر به نشان می دهد”: میل به Instagramable لحظات و مقصد.

من فکر می کنم هر دو روند سوخت توسط کنجکاوی در مورد ناشناخته های نا آشنا. انسان ها همیشه به دنبال تجربه های جدید, راه هایی برای زندگی, همه چیز برای نشان دادن به دیگران است. سفر مجلات پهن با مقالات در مورد بازدید از “نادیده گرفته” و “ناشناخته” مکان – و این کنجکاوی دارای سابقه طولانی است.

در سراسر قطب جنوب کشف, Apsley گیلاس-Garrard آرزوی “ناشناخته” ، ماری کینگزلی توصیف “محض خوب لذت” از قایقرانی را یک “ناشناخته” آفریقای غربی رودخانه توسط مهتاب و دلخوشیها در مکان “نه” را بر روی نقشه. یک شخصیت را در جوزف کنراد قلب تاریکی توضیح می دهد که چگونه “دعوت” به “فضای خالی بر روی زمین” به نظر می رسد و به ما می گوید در مورد اشتیاق خود را برای “بزرگترین ترین blank”.

فلسفه نیز می تواند مورد کاوش ناشناخته است. در یکی از پیشگامانه کتاب در آرمان گرایی قرن 18 ایرلندی فیلسوف جورج برکلی تشبیه تحقیقات خود را به یک “سفر طولانی” شامل دشوار سفر در سراسر “وحشی مارپیچهای از فلسفه”. اسکاتلندی روشنگری فیلسوف دیوید هیوم ارائه می دهد مشابه بازتاب نیمه راه خود را از طریق رادیکال ترین تردید کار رساله از طبیعت انسان است.

سفر در بیکران اقیانوس’: اسکاتلند فیلسوف دیوید هیوم. PrakichTreetasayuth از طریق Shutterstock

او تصور خود به عنوان یک ملوان که زده آب های کم عمق دقت فرار از کشتی. ایمنی وسوسه او را به باقی می ماند نشسته بر روی سنگ و نه از جسارت کردن بر روی “است که اقیانوس بیکران است که اجرا می شود به عظمت”. در عین حال هیوم تصمیم می گیرد او را به دریا دوباره در همان “نشت آب و هوا مورد ضرب و شتم رگ”.

وحشی مارپیچهای از فکر

“فلسفه از سفر” نیست یک چیز است. آن نیست و این موضوع از دوره های سخنرانی یا کنفرانس – وجود دارد هیچ لیستی از بزرگ فلسفی مسافران است. اما من استدلال می کنند در کتاب جدید من معنای سفر: فیلسوفان خارج از کشور سفر و فلسفه لذت می برد آرام عشق برای قرن ها.

مسافران و فلاسفه می توانید هر دو هدف در هل دادن محدودیت دانش خود را – در دیدن جهان چگونه است. پرماجرا مسافران طمع به چیزی داشتن مکان های جدید – حتی زمین ناشناخته اقیانوس ها و سیارات در اطراف ستاره های دوردست. رادیکال فیلسوفان صنایع جدید سوالات و فرضیات قدیمی. زمان چیست ؟ یا ماده ؟ یا خوبی?

شما ممکن است فکر می کنم مایل ناشناخته است و تنها چیزی که فلسفه و سفر مشترک اند. سفر شامل قطار گذرنامه توشه. فلسفه شامل کتاب اخلاق ریشو یونانیان. اما با وجود تفاوت های سفر و فلسفه درهم با هم. سفر تحت تاثیر فلسفه و فلسفه تحت تاثیر سفر.

سفر می تواند کمک به فیلسوفان توسعه سوالات جدید. برای مثال در قرن 17 اروپا مسافران شروع آوردن خانه, یکهو, گزارش خارجی آداب و رسوم و اعتقادات است. جان لاک “پدر لیبرالیسم” و یک خواننده حریص از کتاب سفر مورد بحث شیوه های که اروپاییها تکان دهنده است. او در مقاله مربوط به فهم بشر توصیف همنوع خواری در میان مردم در گرجستان کارائیب و پرو; بی عفت زندگی جنسی از پرستاران و الحاد در حال اجرا شایع در سراسر چین و تایلند.

برخی از این گزارشات اشتباه بوده: گزارش از آدم خواری اغراق آمیز شد در حالی که – حتی پس از آن – چین و تایلند که سنت های مذهبی. اما آن را در حال تبدیل شدن روشن است که مردم در سراسر این سیاره اختلاف نظر در مورد اخلاق و دین است. لاک با استفاده از این اختلافات به منظور بالا بردن یک سوال فلسفی. وجود دارد هر گونه ایده های ذاتی است که همه انسان ها متولد می شوند دانستن? (برای لاک پاسخ این بود: “هیچ”.)

سوال جدید

سفر است که هنوز هم باعث پرسش های جدید امروز. آیا اخلاق از عذاب گردشگری به اماکن تحت تاثیر تغییر آب و هوا ؟ ما می توانید تصور کنید چه غیر انسان ذهن می مانند ؟ چگونه ممکن است فضا سفر ما تاثیر می گذارد ؟

ماری کینگزلی: انگلیسی اکسپلورر که کمک نقشه غرب آفریقا و کشف جدید گونه های ماهی. rook76 از طریق Shutterstock

فقط به عنوان سفر کرده است نقل مکان کرد و فلسفه رو به جلو, فلسفه گاهی اوقات تحت فشار قرار دادند سفر, شیوه های جدید جهت. هر از گاهی جدید فلسفی ایده impels سفر به مکان های خاص و یا در راه خاص. برای مثال آمریکا محقق ادبی Marjorie امید Nicolson کوه دل تنگی کوه شکوه استدلال می کند که از اواخر قرن 17 یک نظریه جدید از فضا اراذل و گردشگران را به بازدید از کوه. در این “مطلق” نظریه فضایی است که خدا را به عظمت و یا بی نهایت از حضور.

Nicolson استدلال می کند این چراغ به مردم درک بزرگ و بی نهایت مناظر طبیعی از جمله کوه های الهی است. “بزرگ کلیساهای زمین” – به عنوان ویکتوریا متفکر John Ruskin نوشت: از رشته کوه های آلپ – “محراب برف”. هنگامی که کوه ها تبدیل شده بود کلیساهای همه می خواستم به آنها مراجعه کنید.

به طور مشابه, فلسفه بیابان در آمریکا فیلسوف هنری تورو را والدن آغاز شده و شوق به صورت انفرادی بیابان سفر – و کابین انجمن.

چه تعداد به عنوان ناشناخته بستگی به نقطه شروع خود را. برای ملوان جیمز کوک آلاسکا و استرالیا شد “جدید” زمین – اما ساکنان بومی می دانستم که آنها را به خوبی. رومی سوریه شده اند آشنا به چینی اکسپلورر گن یانگ اما نه به سوریه. گاهی اوقات سفر کشف مکان های ناشناخته به همه انسان ها: اعماق Son Doong غارهای زیر برف کوه های قطب جنوب ماه و مریخ.

فیلسوفان نیز می تواند مبادرت به مناطق فکر می کردم که جدید هستند به آنها اما آشنا به دیگران است. من می خواهم که این تجربه اگر من شروع به تحقیق در قرون وسطی فلسفه آلمانی و یا معاصر فلسفه چینی. و فلاسفه می توانید اقدام به اعتصاب را به طور کامل مناطق جدید اندیشه. من فکر می کنم این است که فلسفه و سفر در جذاب ترین: زمانی که آنها نگاه به مرز از آنچه انسان نمی دانند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>