به شما به عنوان حرکت خود را از طریق Facebook news feed شما آن را ببینید: دوست شما ارسال شده از یک تصویر پروفایل جدید. اما به جای یک تصویر از تنها دوست شما آن را یک زن و شوهر عکس – یک عکس از دوستان خود و خود را شریک رمانتیک.

“چرا کسی را انتخاب کنید که به عنوان تصویر پروفایل خود را?” شما تعجب می کنم.

ما در روانشناسی اجتماعی محققان علاقه مند در درک رفتار مردم در روابط نزدیک و در رسانه های اجتماعی. تحقیقات ما و دیگر محققان فراهم می کند بینش به همین دلیل مردم به استفاده از این نوع از “من بخشی از یک زن و شوهر!” نمایش در رسانه های اجتماعی. انتخاب عکس پروفایل که شامل خود شریک رمانتیک ارسال وضعیت ارتباط خود را و ذکر خود را به شریک زندگی خود را به روز رسانی می توانید از تمام توان نشانه هایی از چگونگی احساس مردم در ارتباط است و ممکن است ارسال یک پیام مهم به رقبای بالقوه.

که این نمی کند ؟

آنچه که ما روانشناسان اجتماعی تماس “زوجی نمایش” نسبتا شایع است.

در یک مطالعه اخیر که ما انجام شده 29 درصد از رمانتیک درگیر Facebook کاربران تا به حال یک “زن و شوهر” عکس به عنوان تصویر پروفایل فعلی. هفتاد درصد تا به حال یک زوجی وضعیت ارتباط ارسال شده – مانند “در یک رابطه” یا “ازدواج کرده است.” و شرکت کنندگان خود را مطرح شریک رمانتیک در 15% اخیر خود Facebook به روز رسانی.

برخی از مردم هستند احتمال بیشتری برای استفاده از این زوجی نمایش بیش از دیگران است. افرادی که بسیار راضی و یا متعهد به رابطه عاشقانه دارد به احتمال زیاد به پست و شوهر مشخصات عکس یا نشان دهنده روابط خود را در رسانه های اجتماعی و راه های دیگر. بیشتر در عشق همراه فرد است و بیشتر حسادت آنها گزارش بیشتر احتمال دارد آنها به پست وضعیت ارتباط خود را علنا در Facebook.

افرادی که اضطراب در سبک دلبستگی – که نگرانی در مورد شریک زندگی خود را رد و یا رها کردن آنها – نیز بیشتر احتمال دارد به استفاده از یک زوجی عکس پروفایل و پست یک زوجی وضعیت ارتباط on Facebook. در مقابل افرادی که سبک دلبستگی اجتنابی – که ناراحت کننده به دیگران و کسانی که اولویت دادن به حفظ استقلال خود هستند بعید است به نمایش گذاشتن couplehood در این راه است.

آیا کسی که تأکید خود را عاشقانه وضعیت آنلاین نیز می توانید تغییر دهید با توجه به چگونه یک فرد احساس در یک زمان معین. مردم بیشتر احتمال دارد به پست ارتباط-اطلاعات مربوطه در Facebook در روز زمانی که آنها بیشتر احساس نا امنی در مورد شریک زندگی خود را به احساسات آنها را نسبت به آنها به طور معمول انجام دهد و در روز هنگامی که آنها احساس رضايت در ارتباط است.

مانند دو نخود در غلاف. دین Drobot/شاتر.com

چرا صفحه نمایش couplehood این راه ؟

یک دلیل احتمالی پیشنهاد شده توسط محققان دیگر این است که این نمایش با دقت نشان دهنده چگونه بسیاری از رمانتیک درگیر مردم خود را.

مردم در روابط نزدیک اغلب شامل شریک زندگی خود در خود مفهوم آنها را شریک زندگی خود را به عنوان بخشی از خود را دارند. مردم ممکن است روی صفحه نمایش خود را couplehood در رسانه های اجتماعی و سپس به دلیل انجام این کار به دقت نشان دهنده چگونه آنها خود را: به عنوان در هم تنیده با شریک زندگی خود را.

ما بررسی های اخیر از 236 رمانتیک درگیر بالغ Facebook کاربران در حمایت از این ایده است. ما در بر داشت که مردم – به خصوص کسانی که بسیار راضی روابط خود را – استفاده از زوجی نمایش تا حدودی به این دلیل آنها را شریک زندگی خود را به عنوان بخشی از آنها چه کسانی هستند.

ما نیز در بر داشت یکی دیگر از استراتژیک دلیل است که مردم انجام این نمایش: آنها انگیزه برای محافظت از روابط خود را از تهدیدات وجود دارد که در رسانه های اجتماعی. با استفاده از Facebook, Twitter و بقیه در معرض مردم به انواع چیزهایی است که به طور بالقوه می تواند آسیب برساند و رابطه خود را از جمله سابق شرکای جایگزین شرکای آنها می تواند شروع یک رابطه با و عاشقانه رقبا که می تواند تلاش خود را به سرقت فعلی دلبر.

خارج از رسانه های اجتماعی و تحقیقات نشان داده است که افراد متعهد شرکت در یک میزبان از رفتارهای به دفاع از روابط خود در برابر تهدیدات ناشی از جایگزین همکاران و عاشقانه رقبا. ذکر خود را, شریک زندگی یا رابطه یکی از راه های مردم ممکن است سعی کنید به دفع بالقوه این مشکل است.

ما در بر داشت که افرادی که انگیزه بیشتری برای محافظت از روابط خود را از این نوع از تهدیدات بودند بیشتر احتمال دارد به استفاده از زوجی را نمایش می دهد. که مایل به نگه داشتن خوب چیزی که آنها در حال رفتن بود و یکی از دلایل بسیار راضی و متعهد مردم به خصوص به احتمال زیاد به ویژگی های شریک زندگی خود را در پروفایل های رسانه های اجتماعی.

دیگر محققان دریافته اند که برخی از مردم از ویژگی های شریک زندگی خود و رابطه خود را در پروفایل های رسانه های اجتماعی به دلیل داشتن افراد دیگر می دانم که آنها در رابطه به آنها اعتماد به نفس افزایش دهد. این انگیزه به احساس خوبی در مورد خود یکی از دلایلی است که چرا نگرانی متصل خواست مردم Facebook دوستان قادر به بگویید که آنها در یک رابطه – و چرا avoidantly متصل مردم نیست.

این همراه کردن پیام های تفسیر در راه های مختلفی توسط دیگران است. تیم Robberts/DigitalVision via Getty Images

چگونه دیگران تفسیر این نمایش ؟

جالب است که بینندگان تمایل به شکل نسبتا دقیق برداشت از دیگران بر پروفایل های رسانه های اجتماعی و پست.

در آزمایش محققان دستکاری پروفایل های رسانه های اجتماعی به بررسی عواقب ناشی از تبلیغات خود را coupledom در این راه است.

ارسال چند عکس و استفاده از دیگر زوجی نمایش آگهی های دیگر مردم به درک مشخصات مالک به عنوان دوست داشتنی تر و بیشتر احتمال دارد به در یک رضایت بخش و رابطه متعهد است.

این زوجی نمایش نه تنها برقراری ارتباط تعهد, اما همچنین نشان می دهد که مشخصات صاحب بعید است که پذیرای رمانتیک پیشرفت از سایر افراد است. این ممکن است به تضعیف دیگران را از تلاش برای نزدیک شدن به مشخصات صاحب شاید حفاظت از ارتباط است.

اگر شما هرگز از انجام آن ممکن است به نظر می رسد تعجب آور است که مردم را انتخاب کنید یک “زن و شوهر عکس” را به عنوان تصویر پروفایل خود را. اما انجام این کار به طور بالقوه برای تولید نتایج مثبت برای آن شخص و ارتباط آنها.

[ شما بیش از حد مشغول به خواندن همه چیز است. ما آن را دریافت کنید. به همین دلیل ما باید یک خبرنامه هفتگی. ثبت نام برای خوب یکشنبه خواندن. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو