چرا مسافر کبوتر رفت و منقرض شده از یک قرن پیش

در سپتامبر. 1, 1914 یک باغ وحش سینسیناتی کارمند در بر داشت بدن مرده مارتا جهان گذشته زندگی مسافر کبوتر در حال استراحت در زیر او قرار گرفتن.

چهل سال قبل از آن مارتا اجداد شماره در میلیاردها. گله خود را تشکیل مرغی ابرها در سراسر شمال شرقی امریکا مانع نور خورشید برای روز. نزد آنقدر قاطع است که آمریکا حفاظت از منابع طبیعی آلدو لئوپولد آنها را به نام یک “زیست شناسی طوفان است.”

توسط 1900s اولیه تنها تعداد انگشت شماری از پرندگان باقی مانده و این در اسارت. چگونه در چند دهه می تواند یکی از جهان ترین شگرف پرنده محو از آسمان ؟

به عنوان یک باستان شناسی دانشمند با یک پس زمینه در محیط زیست و شیمی تجزیه و تحلیل من همیشه مجذوب بزرگ انقراض حوادث و ناپدید شدن مسافر کبوتر یکی از قابل توجه ترین در شمال امریکا ، آن را هیجان انگیز نگاه به حوادثی که منجر به مرگ آنها.

جنگل های مواد غذایی ؟

برای چند دهه, دو نظریه استفاده شده است برای توضیح انقراض مسافر کبوتر. در حالی که از آن شده است قابل درک است که فعالیت های انسانی باعث انقراض آنها این مکانیسم دقیق نیست شناخته شده است.

مرد مسافر کبوتر بر روی صفحه نمایش در کلیولند موزه تاریخ طبیعی در اوهایو. آخرین پرنده وحشی کشته شد در سال 1901 و مارتا آخرین اسیر پرنده مرده در سپتامبر. 1, 1914 در باغ وحش سینسیناتی. (تیم Evanson/فلیکر) CC BY-SA

یک نظریه این بود که چون این پرندگان عمدتا خوردند بسیار تخصصی رژیم غذایی از آجیل درخت (شناخته شده به عنوان “دکل”) مانند بذرها و beechnuts آنها فوت کردن در زمانی که آنها دیگر نمی تواند پیدا کردن مواد غذایی به اندازه کافی پس از جنگلی زیستگاه آنها را بلعیدم قطع شد و توسط انسان است.

دیگر نظریه بود که محو شد و با توجه عمدتا به انسان کشتن اعداد متناوب از پرندگان برای ورزش و تغذیه رشد جمعیت شهری.

درگیری بین این دو ایده در حال حاضر مشهود در اوایل قرن 19 زمانی که تقریبا پیوسته کشتار مسافر کبوتر بود به خوبی در جریان است. پس از جنگ داخلی پیشرفت های تکنولوژیکی مانند تلگراف و گسترش شبکه راه آهن کمک شکارچیان حرفه ای به نام pigeoners به کردهاید مهاجرت گله های خود را در سایت های تودرتو و جمع آوری پرندگان, پیر و جوان, در مقیاس صنعتی.

این پرنده شناس بزرگ آمریکایی John James Audubon ممکن است اسیر احساسات مردمی که او گفت: “… چیزی جز تدریجی کاهش از جنگل های ما می توانید انجام خود را کاهش دهد به عنوان آنها به ندرت چهار برابر تعداد آنها سالانه و همیشه حداقل دو برابر آن است.”

به طوری که بیشتر احتمال دارد: شکار و یا تخریب زیستگاه?

رژیم غذایی سرنخ

من و همکارانم با استفاده از ایزوتوپ پایدار تجزیه و تحلیل برای مطالعه نشانگر شیمیایی در استخوان مسافر کبوتر موجود در باستان شناسی سپرده دوستیابی از 900-1900 در قلب پرندگان سابق تودرتو زیستگاه در انتاریو و کبک.

یک حیوان استخوان می تواند به ما در مورد آنچه خوردند قبل از آن درگذشت. چون استخوان ها رشد می کنند و در عوض به آرامی در طول این دوره از یک حیوان عمر خود را ایزوتوپ پایدار ترکیب به ما می دهد اطلاعات در مورد رژیم غذایی متوسط در طی یک دوره از ماه ها یا حتی سال. این دراز مدت رکورد از رژیم غذایی اجازه می دهد تا ما را ببینید چه پرنده خوردند بیش از آن تمام زندگی و نه در یک وعده غذایی و یا در یک فصل.


ادامه مطلب: چرا غول پیکر انسان به اندازه beavers درگذشت از 10000 سال پیش


مطالعه ما در بر داشت که مسافر کبوتر می تواند زندگی کردن دیگر مواد غذایی از جمله محصولات کشاورزان. این نشان می دهد که بدون کنترل تجاری کبوتر صنعت به احتمال زیاد مهم تر راننده در پشت پرندگان انقراض.

یک مسافر کبوتر جمجمه جمع آوری شده در طول حفاری های باستان شناسی. (اریک Guiry)

قبل از ما تحقیقات کمی شناخته شده بود در مورد تنوع (و یا فقدان آن) از رژیم غذایی خود را. در زمان افول و خاموشي هیچ کس تا به حال این فن آوری قادر به دنبال سند این پرندگان در طول تمام چرخه زندگی از جمله صلیب-قاره مهاجرت.

گذشته تاریخی تحقیقات نشان داده که ماست بود پرندگان غذا از انتخاب به عنوان آنها پرسه می زدند بالا و پایین زیادی در جنگل های شمال شرقی آمریکا در جستجوی تکه در اوج خود masting چرخه. در عین حال نیز وجود دارد پراکنده شواهد حدیثی که پرندگان را در زمان فرود در زمینه های کشاورزان ذرت و گندم.

بسیاری از پرندگان ما نمونه آیا اغلب از خوردن ماست اما زیر مجموعه تا به حال ترکیبات شیمیایی است که نشان می دهد رژیم غذایی خود را ساخته شده بود تا حد زیادی از محصولات کشاورزی مانند ذرت که در دسترس بوده و حتی به عنوان سنتی خود را از منابع غذایی رشد کمیاب. ما همچنین تست شده زیر مجموعه ای از پرندگان برای دیدن اگر آنها متعلق به یک سن خاص طبقه بندی و یا ژنتیکی گروه اما متوجه شد که ذرت بر اساس رژیم غذایی رخ داده است در هر دو جوان و قدیمی پرندگان و همچنین در تمام گروه های ژنتیکی نشان می دهد که این رژیم غذایی انعطاف پذیری ممکن است گسترده.

جدید رمز و راز?

تجزیه و تحلیل ما در جواب سوال اصلی ما بلکه باز کردن رمز و راز دیگری برای مطالعه آینده.

مسافر کبوتر شد در سراسر بسیاری از آمریکای شمالی و شرق کوههای راکی در شمال می سی سی پی و جنوب کانادا. اما گاهی اوقات آنها دیده می شد در برمودا, کوبا یا مکزیک. (Shutterstock)

ما انجام تجزیه و تحلیل DNA برای تایید پرندگان ما تست شد و در واقع مسافر کبوتر. نتايج نشان داد که وجود دارد ممکن است بیشتر تنوع ژنتیکی در این پرندگان نسبت به مطالعات قبلی نشان داد.

خیلی از قبلی DNA کار متمرکز بود در پرندگان است که درگذشت طولانی نیست قبل از این گونه ناپدید شده به طور کامل که ممکن است به معنای تنوع ژنتیکی در پرندگان در حال حاضر پایانی. یک نمونه از اوایل پرندگان در مطالعه ما نشان می دهد وجود دارد ممکن است بیشتر داخلی تنوع در طول هزاران سال این گله های تحت سلطه آسمان و جنگل های شرق شمال امریکا است.


ادامه مطلب: گونه های پرنده در خطر انقراض روبرو هستند صدها برابر سریع تر از آنچه قبلا تصور


این تحقیقات نشان می دهد که پتانسیل شگفت انگیز است که باستان شناسی و تکنیک های علمی برای کمک به ما در درک رویدادهای مهم گذشته و چگونه اعمال انسان شکل جهان به عنوان ما امروز می شناسیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im