چرا یکی از قدیمی ترین حرفه ها علمی است که هنوز هم مربوط به امروز

اما حس مشترک.

شواهد به وضوح نشان می دهد که دولت را بی اعتبار از علوم انسانی به عنوان بی ربط در بازار کار است چیزی بیش از فریب پیچیده به عنوان سیاست.

علوم انسانی می تواند کمک به ایجاد شغل خوبی به آینده

تاریخچه می توانید به ما بگویید بیشتر در مورد چه کار کرده است در گذشته چه در حال و چه در آینده بیش از هر وزیر دولت. چه تولیدی, موفق, مفید, مهم و قابل انتقال خواهد آزمون زمان ایستاده.

پس از آن جای تعجب نیست که علوم انسانی در میان جهان قدیمی ترین حرفه علمی. مطالعه, هنر, ادبیات, تاریخ, موسیقی, فلسفه و دین قدمت آن به دوران باستان است.

اما این باستان ریشه معنی نیست که در رشته علوم انسانی خود رسیده تاریخ انقضاء و یا دیگر ارزش عملی در کمک به “برای آموزش نسل بعدی از استرالیا به یک کار”.

بر خلاف حس مشترک نشان می دهد که طول عمر خود را نشان می دهد ارزش عملی.

مگر اینکه آقای Tehan یک توپ کریستال جادویی او نمی تواند پیش بینی کند با هر گونه اعتماد به نفس است که این مناطق از مطالعه منجر به شغل خواهد بود که در تقاضا در آینده’ – حداقل نه در آینده فراتر از قابل پیش بینی یکی.

مایک دیویس

تحصیل در رشته علوم انسانی است نه صرفا یک پیگیری یک علاقه و یا علمی سرگرمی با “دنیای واقعی” کاربرد.

فارغ التحصیلان ظهور با دانش های گوناگون مجموعه ای انتقادی, حکم ارتباط و همکاری و مهارت های فرهنگی آگاهی و حس مسئولیت اجتماعی و نوآورانه و کارآفرینی تفکر است.

این generic ویژگی های نامشهود هستند اما ضروری در ایجاد فرصت های شغلی-آماده فارغ التحصیلان خوبی به آینده.

دانش آموزان در ورود به دانشگاه در سال آینده خواهد بود در نیروی کار در 2060s. آیا هنوز هم می تواند رشد اشتغال در این مناطق نیاز به نظم و انضباط خاص آموزش ؟ شاید. آنها پیش بینی شده برای تقاضای قابل توجهی برای کارگران در پنج سال آینده در حال حاضر در پی یک بحران بهداشتی دوست دارد که دیده نمی شده است برای 700 سال پس از مرگ سیاه.

در حال بارگذاری

اما مگر آقای Tehan یک توپ کریستال جادویی او نمی تواند پیش بینی کند با هر گونه اعتماد به نفس است که این مناطق از مطالعه منجر به “شغل خواهد شد که تقاضا در آینده” — حداقل نه در آینده فراتر از قابل پیش بینی یکی.

فراتر از دولت در پنج سال آینده رشد اشتغال تنها یقین وجود دارد خواهد بود – به عنوان همیشه وجود دارد شده است – تقاضا برای کارگران با آینده اثبات و مهارت های قابل انتقال از فارغ التحصیلان علوم انسانی.

یک دانشجو با یک انسانی درجه یک جهانی فارغ التحصیل که می تواند منعکس کننده در مورد مسائل در یک مفهوم جهانی و نه فقط یک محلی یک نظر مهم در هنگام تعریف شغل-آمادگی و کاریابی در به طور فزاینده جهانی آینده است.

اما ما نیازی به نگاه به آینده را ببینید که چگونه آموزش در علوم انسانی می تواند منجر به یک کار. بیشتر فارغ التحصیلان علوم انسانی (91.1 درصد) شاغل هستند ظرف مدت سه سال از اتمام لیسانس از علم و ریاضی و فارغ التحصیلان (90.1 درصد). متوسط حقوق برای فارغ التحصیلان علوم انسانی پس از سه سال ($70,300) بالاتر است از آنچه که یک علم یا ریاضی تکمیلی را بدست آورده ($68,900).

دانش آموزان نمی انتخاب رشته توسط به سادگی به دنبال در قیمت….

چرا ؟ چرا که کارفرمایان می خواهند کارگران با مهارت های عمومی است که از یک رشته علوم انسانی.

یک شرکت Deloitte دسترسی به اقتصاد گزارش در سال 2018 به ذکر یک رشته علوم انسانی به کمک “افراد دست آوردن پاداش اشتغال”است.

“Matthew W. Barrett سابق مدیر عامل شرکت بارکلی بانک قرار داده و آن را: “بچه ها در علوم انسانی و به آنها گسترده لیبرال آموزش و پرورش, و من آنها را آموزش مهارت های کسب و کار … آنهایی که به پایان خواهد رسید تا در top 20 شغل در سازمان در سراسر جهان افرادی هستند که می تواند ایستادن به عقب و بررسی در این زمینه است که در آن کسب و کار عمل می کند و می تواند نقطه اتصال در راه های خلاق و تبدیل کسب و کار متجانس با برخی از این جهات.”

در سال 2002 حتی کشورهای مشترک المنافع وزارت آموزش و پرورش اذعان کرد این بی نقطه در آن مهارت های کاریابی برای آینده گزارش که آقای Tehan به نظر می رسد فراموش کرده اند.

“مهارت های کاریابی تعریف شده به عنوان مهارت های مورد نیاز نه تنها برای به دست آوردن اشتغال بلکه به پیشرفت درون سازمانی بنابراین به عنوان برای رسیدن به یک پتانسیل و مشارکت با موفقیت به سرمایه گذاری جهت استراتژیک” گزارش یافت می شود.

شور و شوق برای مدرک نیست و قیمت آن

این ایده از کسی پتانسیل بسیار شخصی و چیزی است که به طور کلی به دست آمده از طریق مهندسی اجتماعی مانند که توسط دولت پیشنهاد شده. در این رابطه و بسیار جالب اینجاست که این پیشنهاد در بازار محور اصلاحات به آموزش عالی را بد تعبیر کردن دانش آموز در بازار است.

در سال 2017 بین المللی دانشجویی بررسی های انجام شده توسط آموزشی مشاوران Hobsons در انگلستان نشان داد دلیل شماره یک برای دانش آموزان که مایل به رفتن به دانشگاه بود که پرشور در مورد منطقه خود را از مطالعه. قیمت یک درجه نیست در این فهرست است.

مانند خرید یک آیتم از لباس دانش آموزان نمی انتخاب رشته توسط به سادگی به دنبال در قیمت…. آنها را به آن را دوست دارم. دانش آموزان لزوما به خرید آنچه, آنها, مطالعه, اما آنها را به آنچه آنها می خواهم به مطالعه است.

اگر دانش آموزان funnelled به ارزان درجه آن می تواند منجر به افت تحصيلی و یا حرفه ای حد وسط و جدا شدن.

“اگر فارغ التحصیلان موفق آنها را به یک قدرت اقتصادی است که منافع همه مردم استرالیا”,” Mr Tehan گفت.

اما موفقیت فارغ التحصیلان را از شور و شوق برای آنچه آنها را مطالعه و نه قیمت یک درجه است. در پنج 10 یا 40 سال از در حال حاضر از آن خواهد شد سرد راحتی برای فارغ التحصیلان اگر آنها پیدا کردن خود را در گیر حرفه ای نیست که مورد علاقه آنها حتی اگر مدرک خود را ارزان شد.

مایک دیویس مدرس ارشد در تاریخ, دانشکده علوم انسانی, زبان و علوم اجتماعی در دانشگاه گریفیث.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de