چرا ارائه کسب و کار ایمنی از coronavirus مسئولیت یک ایده بد است

فرمانداران سراسر کشور در حال تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد تسهیلات در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش COVID-19. چشم انداز بازگشت به “عادی” در میان همه گیر شده است کسب و کار لابی کنگره برای اعطای آنها را جارو مصونیت از مسئولیت مدنی برای شکست به اندازه کافی محافظت از کارگران و مشتریان از عفونت است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل هشدار داده است که “بهمن” از دعاوی است که مانع بهبود اقتصادی اگر کنگره تلاش می کند به سرعت عمل می کنند. او گفت که او نمی خواهد اجازه دهید یکی دیگر از coronavirus نجات تصویب مجلس سنا مگر آن نیز سپر شرکت از coronavirus مربوط به مسئولیت.

تحقیقات من در نقش دعاوی مدنی در کاهش شیوع بیماری های منتقله نشان می دهد که ترس بیش از حد و دادخواهی ها بی دلیل است. چه چیزی بیشتر از متوسط مسئولیت قرار گرفتن در معرض است که وجود دارد مهم است برای اطمینان از کسب و کار را مناسب coronavirus احتیاطی به عنوان آنها بازگشایی درهای خود را.

چگونه به بی دقتی

به عنوان یک به طور کلی موضوع کسب و کار به موضوع مسئولیت مدنی برای بی دقتی است که باعث آسیب به دیگران است. این قانون تعریف می کند بی دقتی به عنوان یک شکست به ورزش “مراقبت مناسب.”

در استفاده از این استاندارد دادگاه عوامل متعددی در نظر بگیرید:

اگر پاسخ به یکی یا بیشتر از سوالات است که هیچ یک دادگاه ممکن است نتیجه گیری کرد که کسب و کار بود و بی دقتی است و موضوع به مسئولیت خسارت وارده به مشتریان که دچار آسیب برساند.

در این زمینه از زمان همه گیر من باور دارم که مراقبت مناسب مجموعه روشن استاندارد برای صاحبان کسب و کار. سرمایه گذاری در هزینه صرفه اقدامات احتیاطی مانند حصول اطمینان از کارکنان پوشیدن ماسک و دستکش و نگه داشتن مشتریان از هم جدا. به دنبال راهنمایی از مقامات بهداشت و همه مقررات ایمنی و بهداشت. نگه دارید تا با آنچه در سایر کسب و کارهای مشابه انجام می دهند برای جلوگیری از عفونت. استفاده از عقل سلیم است.

مطیع قانون و متفکر صاحبان کسب و کار – کسانی که در مورد مراقبت از امنیت کارکنان خود و مشتریان خود – به احتمال زیاد به ورزش مراقبت های مناسب برای جلوگیری از COVID-19 انتقال با یا بدون تهدید به طرح دعوی در دادگاه.

برای مثال صاحب یک سالن ناخن در گرجستان به تازگی توصیف برنامه های خود برای بازگشایی. سالن را قبول کاربران تنها با وقت قبلی انجام غربالگری پیش مصاحبه های تلفنی برای نشانه هایی از بیماری محدود کردن تعداد زیادی از مردم در سالن در هر زمان یکی را درجه حرارت قبل از اجازه دادن به مردم برای ورود نیاز به شستن دست و تجهیز کارکنان و مراجعان با ماسک و دستکش و پاکسازی همه مناطق کار بین قرار ملاقات.

وجدان صاحبان کسب و کار مانند این هیچ دلیلی برای ترس از یک طرح دعوی در دادگاه ادعا آنها موفق به گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب.

پیش بینی های “احمق” دعاوی به نظر می رسد تولید اضطراب غیر ضروری در میان گروه های کسب و کار. اما آنها باید نیست. وکلای صدمه شخصی نمایندگی از قربانیان کار بر اساس هزینه های احتمالی. این به این معنی است که آنها تنها کسب هزینه های زمانی که آنها را از موارد به اندازه کافی قوی شانس برنده شدن برای رسیدن به یک مطلوب حل و فصل و یا یک قضاوت.

وکلا هیچ انگیزه ای را به مطمئن شوید که بازنده و آنها در معرض خطر منظم حرفه ای برای سوء اگر آنها این کار را. به این دلایل بیهوده و بیمعنی دعاوی بسیار نادر است و بسیار بعید است در زمینه COVID-19 انتقال ادعا می کند در برابر کسب و کار.

اغراق آمیز ترس

حتی برای صاحبان کسب و کار که موفق به گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب چشم انداز طرح دعوی در دادگاه است و هنوز هم از راه دور.

با موفقیت به شکایت یک کسب و کار برای COVID-19 انتقال یک حامی را به اثبات که او قرارداد COVID-19 از کسب و کار و نه از منابع دیگر. اکثر افراد آلوده به COVID-19 در حال حاضر هیچ راه قابل اعتماد برای شناسایی منبع عفونت است. فاصله بین سه تا 11 روز بین عفونت و بیماری مشکل از یادآوری تمام مخاطبین در طول این بازه ی زمانی محدود برای تست این ویروس در حال حاضر توانمند موانع ایجاد کرده است.

علاوه بر این کسب و کار نمی خواهد مسئول برای کاربران که آگاهانه و داوطلبانه به عهده گرفت خطر عفونت. کاربران از شلوغ فروشگاه و یا کسب و کار که در آن بسیاری از مشتریان و کارکنان در حال پوشیدن ماسک برای مثال نمی توانست دوام حقوقی ادعا می کند حتی اگر آنها می تواند ثابت کند بی دقتی و علیت.

ارسال یک سیگنال قوی

به دلیل این قابل توجهی چالش های ماندگار دعاوی حقوقی مربوط به COVID-19 به احتمال زیاد بسیار نادر است.

در عین حال حتی گاه به گاه دعاوی عمل به عنوان یک ارنج زدن, تشویق کل جامعه کسب و کار به اتخاذ اقدامات احتیاطی مناسب. این یکی از درس های دعوی قضایی مدنی ناشی از بیماری های منتقله شیوع است.

من به عنوان سند در سال 2019 کتاب “شیوع بیماری: بیماری های منتقله و مبارزه برای ایمنی مواد غذایی” تعداد انگشت شماری کوچک از مشخصات بالا دعاوی علیه شرکت های مواد غذایی را تشویق کسب و کار در هر لینک در امتداد زنجیره تامین خود را برای بهبود شیوه های ایمنی. که چه اتفاقی افتاد بعد از پرونده های حقوقی در برابر جک در جعبه بیش از آلوده همبرگر در سال 1993 و دل بیش از E. coli در اسفناج نوزاد در سال 2006.

به طور مشابه, چشم انداز مسئولیت برای COVID-19 انتقال است به احتمال زیاد به تشویق صاحبان کسب و کار به سرمایه گذاری در هزینه صرفه احتیاطی به دنبال مشاوره از مقامات بهداشت عمومی اتخاذ صنعت استانداردهای ایمنی و با استفاده از حس مشترک.

محافظ صاحبان کسب و کار از این مسئولیت یک نوع مصونیت است که نمی خواهد کمک به پایان بحران کنونی است.

[دریافت حقایق در مورد کوروناویروس و آخرین تحقیقات. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de