در ماه فوریه, Nova Scotia MP معرفی قانون با هدف مقابله با محیط زیست نژادپرستی. وقتی که می آید به محیط زیست نژادپرستی ضروری است به درک آن سابقه طولانی در نوا اسکوشیا.

آفریقایی کانادا جوامع پرستون شرق پرستون, پرستون نورث و گیلاس بروک در نوا اسکوشیا در ادامه به مقابله با مالکیت زمین اختلافات محیط زیست نژادپرستی و فضای سبز خلع ید چالش های هر دو فضایی و فرهنگی. محیط زیست نژادپرستی اشاره به تبعیض نژادی در سیاست های زیست محیطی ساخت.

اسپنسر Colley صندلی از East Preston Ratepayers توسعه جامعه انجمن آدرس این جمعیت به مردم این استان نوا وزیر امور تونی Ince راست و شیلات وزیر کیت Colwell محلی MLA نگاه در یک کنفرانس خبری در گیلاس بروک, N. S. نزدیکی هالیفاکس در سپتامبر 2017. استان صرف $2.7 میلیون نفر بیش از دو سال برای کمک به ساکنان در پنج سیاه جوامع به دست آوردن روشن قانونی عنوان به زمین های خود را. کانادا پرس/اندرو Vaughan

برای پرستون-منطقه جوامع به حاشیه رانده و تبعیض هنوز هم حاضر هستند. دارتموث عمدتا سفید جامعه; از سال 1996 آن را به رشد خود ادامه ایجاد فشار ثابت برای تغییر چشم انداز و جامعه تکه تکه شدن.

در عین حال انعطاف پذیری و قوی هویت فرهنگی این جوامع به معنی آنها حفظ تعهد شرکت به عنوان یک پر جنب و جوش جمعی جامعه از طریق تلاش های خود را.

تاریخچه چشم انداز و چالش ها

به عنوان قدیمی ترین و بزرگترین سیاه جوامع در کانادا و همچنین داشتن بالاترین غلظت از کانادایی ها در این منطقه را پیچیده تاریخچه و ارتباط با چشم انداز همچنان در خطر است.

سیاه وفاداران به زور حل و فصل در اواخر قرن 18 بعد از خیانت و اخراج توسط انگلیسی. Africville را مستند زیست محیطی نژادپرستی در 1950s نیز منجر به مجبور به نقل مکان. این Lincolnville دفن زباله را باز در سال 1974 بدون جامعه مشاوره و ارعاب تاکتیک ادامه داد: احساس بی اعتمادی. دریاچه عمده جامعه و توسعه اقتصادی در پرستون هرگز اتفاق افتاده است; از فروش زمین سود و مالکیت زمین شد به نحوی کارگردانی به سازمان های دولتی.

به عنوان دارتموث را در حومه شهر به سرعت گسترش یافت و در دهه 1970 و 80 که کم توسعه یافته پرستون منطقه شناسایی شد به عنوان هدف اصلی. سست حقوق مالکیت و زمین عنوان قبلا به طور کامل به رسمیت شناخته شده لغو شد و منتقل شده است. تصمیم بر آن شد که مدرسه محلی خواهد بود بسته و منتقل شد به نزدیکی عمدتا سفید جامعه است. از طریق یک گالوانیزه جامعه تلاش این برنامه لغو شد همانطور که اشاره شد در سال 2017 گزارش Nova Scotia وکیل مدافع را در جامعه تحت عنوان “این زمین است که زمین ما: آفریقایی این استان نوا صدای از پرستون منطقه صحبت می کنند.”

در سال 1991 شهری اقتدار این گروه منصوب شده توسط دولت استانی برای نظارت بر دفع زباله در شهر هالیفاکس, پیشنهاد تخلیه محل در شرق دریاچه و یک مرکز بازیافت در شرق پرستون. هر دو طرح در نهایت شکست خورده با توجه به محلی هماهنگ تلاش های آفریقایی کانادایی.

یک مرکز بازیافت در نهایت باز در پرستون در سال 1997 و پس از آن بسته شده در سال 2002 — اما پاکسازی محیط زیست رخ داده است نیست. در حال حاضر جامعه از پرستون در حال مبارزه با این پیشنهاد به قرار دادن یک ساخت و ساز تخریب زباله پردازش تاسیسات مجاور به East Preston.

در نظر گرفتن یک نگاه تازه در فضای سبز

فضای سبز بخش مهمی از این ساکنان را در زندگی روزمره است. آیا پارک ها و یا مناطق طبیعی و زمین های بازی, جنگل, پارکینگ کلیسا مناطق سواحل و یا مسیرهای این جوامع با استفاده از فضای سبز برای بسیاری از مزایای.

در نوا اسکوشیا آفریقایی کانادا جوامع فضاهای سبز فضاهای باز و مناطق طبیعی دارای مزایای قابل توجهی: خوب بودن, کاهش استرس, ورزش پذیری در جامعه حس امنیت و شادی. با این تیم در سبز زیرساخت عملکرد آزمایشگاه (GIPL) در دانشگاه Dalhousie من نقشه برداری این فضا طوری که آنها را از دست داده و یا فراموش شده به عنوان چشم انداز تغییر رخ می دهد. با انجام این کار ما نیز مستند به بسیاری از untitled فضاهای سبز که نشان می دهد تا بر روی هر جسمی, نقشه, نقشه یا برنامه ریزی اسناد و مدارک.

با استفاده از آنلاین نقشه-بر اساس نظر سنجی این تیم جمع آوری اطلاعات در مورد که فضاهای سبز ساکنان بازدید و چگونه آنها استفاده می شود به منظور تجزیه و تحلیل خود را اجتماعی و فرهنگی استفاده می کند. پنجاه و هشت درصد از ساکنان این جوامع بازدید محلی و فضاهای سبز به تعامل اجتماعی با همسایگان و دوستان به پیک نیک و یا بازی با کودکان است. یکی دیگر از 29 درصد نیز آنها را دیدم به عنوان یک محل برای استراحت و لذت بردن از طبیعت است.

یک نقشه شدت از شمال پرستون نشان دادن که در آن ساکنان صرف زمان در جامعه و فضاهای سبز. (ریچارد لو Icm), نویسنده ارائه شده

فضایی ویژگی های این جامعه و فضای سبز مجزا هستند. حتی فضاهای که به نظر می رسد استفاده نشده — مانند پارکینگ — دارد بخش مهمی از جامعه است. Kardeisha پروو یک عضو جامعه نوشت: CBC:

“ما آمده ایم به طور کامل برای کلیسا و بسکتبال بازی. مرکزی firehall است ‘نقطه پاتوق — اگر شما در پارک یا رفتن وجود دارد که اغلب به شما ملحق شوند.”

LeMeia Reddick یک urbanist و فعال جامعه به تازگی توسعه یافته BLxCKHOUSE آرام و رها کردن در فضای امن برای جوانان و نوجوانان برای انجام تکالیف صنایع دستی و یا فقط قطع کردن. آن را نیز مورد اعتماد جامعه فضای خدمت به عنوان مرکزی برای طرح های جامعه مانند باغبانی بلوک احزاب باشگاه کتاب و حتی تظاهرات. وجود تلاش های در جریان برای ایجاد یک جامعه اعتماد زمین.

نقشه برداری جامعه فضاهای

گروهی از پسران جوان نقش را در نوسانات در سیویو پارک یادبود در انتهای شمالی هالیفاکس در یک مراسم که در آن وزیر سابق میراث شیلا Copps اعلام Africville یک سایت تاریخی ملی در جولای 5, 2002. محله نشانید بود 30 سال پیش. CP عکس/اندرو Vaughan

اینها فقط چند نمونه از محلی غیر مستند, اجتماعی و فرهنگی زیرساخت و فضاهای. درک آنها کلید به جامعه و ارتباط آن با چشم انداز. این رویکرد به تعامل جامعه و مشارکت می دهد قدرت بیشتری به برنامه ریزان و تصمیم گیران را به مشارکت عمومی در کاهش ذینفعان درگیری, افزایش انسجام جامعه و اطلاع رسانی پایدار و مفید برنامه ریزی است.

آفریقایی کانادا جوامع از پرستون منطقه یافته اند یک هویت فرهنگی. این منطقه منحصر به فرد از افراد منحصر به فرد. چگونه این جامعه در تعامل با خود را محلی و فضاهای سبز را نشان می دهد نه تنها چگونه آنها از نظر جسمی خود را شکل جامعه و فضاهای اما نیز ارائه می دهد بینش به سرعت در حال توسعه و به نمایندگی از جوامع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو