با برخی از سخت ترین مرز محدودیت و به تازگی اعلام کرد NZ 500 میلیون دلار افزایش به خدمات بهداشتی و نیوزیلند است که در میان تعداد کمی از کشورها با یک استراتژی شامل COVID-19 بیماری همه گیر.

نیوزیلند نیز خوش شانس داشتن یک مختصر پنجره فرصت برای اصلاح و رول یک پاسخ موثر به COVID-19. در زمان نوشتن وجود دارد که 20 مورد تأیید در نیوزیلند همه مربوط به سفر خارج از کشور. هیچ شواهدی از جامعه انتقال است.

این وضعیت می تواند به سرعت در حال تغییر به عنوان موارد خفیف ممکن است به دنبال توجه پزشکی به طور موثر و در نتیجه “سکوت انتقال”. این روند دیده می شود کشورهای دیگر لغزش به گسترده جامعه انتقال است.

نیوزیلند آسیب پذیر است و تا زمانی که ما تست و نرخ تماس با ردیابی ظرفیت افزایش می دهد و به طور بالقوه به سطح با موفقیت مورد استفاده در کره جنوبی.

برای محافظت در برابر این خطر نیوزیلند باید در نظر یک “پالس” (چند هفته) شدید اجتماعی دورى از جمله آوردن به جلو به تعطیلات مدرسه و تعطیلی موقت اکثر کسب و کار اجتماعی, مکان جلسه و حمل و نقل عمومی.

انجام این کار در حال حاضر پتانسیل به سرعت کشف نشده و عاقل و در حالی که مهار اقدامات در حال یافت. اگر مهار پایدار است, ممکن است شانس اجتناب از طولانی شدن قفل فراز دیده می شود در بسیاری از کشورها است.


ادامه مطلب: نیوزیلند پیشی استرالیا و انگلستان و آمریکا با 12 میلیارد دلار coronavirus بسته برای کسب و کار و مردم در انزوا


نیوزیلند تلاش برای مهار COVID-19 نیز کمک خواهد کرد که حفاظت از اقیانوس آرام جزیره ملل. ساموآ در خاص است وحشتناک تاریخچه ویرانگر بیماری های همه گیر به ویژه آنفلوانزا در سال 1918 و اخیرا سرخک.

فشرده مهار کار می کنند

مانند دیگر کشورهای نیوزیلند متکی است مشاوره از سازمان بهداشت جهانی که همه گیر برنامه در اصل برای آنفلوانزا با تمرکز بر مدیریت از طریق مراحل پی در پی.

اما COVID-19 نیست آنفلوانزا است. آن دیگر دوره کمون (متوسط پنج تا شش روز در مقایسه با آنفلوانزا با یک تا سه روز) به معنی ما یک فرصت بهتر مورد شناسایی و جداسازی اما احتمالا تنها در صورتی انجام می شود به سرعت و به طور موثر.

با معرفی مرز محدودیت ها و حفظ تمرکز بر مهر کردن زنجیره انتقال نیوزیلند اتحاد پیوست کشورهایی مانند سنگاپور ، هنگ کنگ و تایوان که با دقت دنبال مهار COVID-19.


ادامه مطلب: چرا سنگاپور coronavirus پاسخ کار کرده – و آنچه ما می توانیم همه اطلاعات


قویترین شواهدی است که مهار کار می کند می آید از موفقیت های قابل توجهی از چین در معکوس شیوع بزرگ. همچنین مربوطه نمونه هایی از کوچکتر آسیایی, حوزه های قضایی است.

برنامه ریزی برای مرحله بعدی اگر نتواند مهار

نیوزیلند نیاز به ادامه برنامه ریزی برای این سناریو که در آن مهار می افتد و ما را به حرکت گسترده جامعه انتقال است. با COVID-19 به نظر می رسد غیر ممکن است به گسترش تقاضا برای درمان به اندازه کافی برای مدیریت آن از طریق های موجود در بخش بهداشت و درمان ظرفیت.

در این مرحله ما نیاز اضافی اجتماعی فاصله اقدامات برای سرکوب این بیماری همه گیر برای اطمینان از نیوزیلند را در بیمارستان و در بخش مراقبت ظرفیت غرق شده نیست.

ما همچنین نیاز به تقویت دیگر اجزای حیاتی از پاسخ ملی به ویژه ظرفیت بیمارستان برای درمان تعداد زیادی از بیماران بدحال مبتلا به پنومونی در حالی که همچنین حصول اطمینان از بالاترین استانداردهای کنترل عفونت.

و حیاتی است برای حمایت از جمعیت های آسیب پذیر برای کاهش خطر ابتلا به عفونت. به عنوان با آنفلوانزا خطر COVID-19 عفونت است به خصوص متمرکز در افراد مسن و کسانی که با شرایط مزمن پزشکی. این باعث می شود مائوری و اقیانوس آرام مردم به ویژه آسیب پذیر به عنوان دیده می شود در گذشته بیماری های همه گیر.

حمایت اجتماعی فاصله بهداشت و انزوا در راه است که سازگار با tikanga (مائوری شیوه های مرسوم) است که به ویژه مهم برای حفاظت از این گروه است. خدمات برای جامعه تشخیص و درمان باید پاسخگو به این جمعیت و همچنین به عنوان کسانی که با معلولیت و سالمندان.


ادامه مطلب: چرا NZ سختی coronavirus سفر قوانین بسیار مهم برای حفاظت از زندگی در خانه و در سراسر اقیانوس آرام


استراتژیک و چالش های پیش رو

کشور همواره دست کم گرفت COVID-19 همه گیر در شرایط جهانی خود را گسترش و شدت. آنها در حال حاضر به نظر می رسد واگرا به طور قابل توجهی در استراتژیک خود را پاسخ.

نیوزیلند است که در میان این کشورها و سرزمین های متعهد به مهار اما در جای دیگر این هدف در بسیاری از کشورهای با درآمد بالا به نظر می رسد برای کاهش اثرات. در سراسر بسیاری از نقاط جهان از جمله ایالات متحده معلوم نیست که آیا این توافق به هدف هدایت ملی پاسخ.

امکان کنترل شیوع بیماری در برخی از مناطق به معنی کشورهایی که به دنبال مهار خواهد شد در دراز مدت با چالش های تا یک واکسن یا درمان در دسترس است.

همه از این روش باید عدم قطعیت و ریسک و ما تنها درک شبکه اجتماعی منافع و هزینه ها در ادراک. قطعا در نیوزیلند مهار رویکرد به نظر می رسد را گسترده حمایت عمومی به خصوص در سراسر بخش بهداشت و درمان.

بسیاری از ما در حال کار برای نظارت و ارزیابی آن را به طوری که ما می توانند یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت بهتر این تهدیدات در آینده که برخی از آنها ممکن است به مراتب بدتر بیوتکنولوژی پیشرفت باز کردن خطرات جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو