چرا مریخ نیاز جهش روز هم

شما احتمالا می دانید چرا: زمان آن طول می کشد تا زمین به چرخش حول محور خود است که به نام یک روز اما آن را حتی تعداد روز برای تکمیل یک حلقه به دور خورشید و یا یک مدار. به جای آن طول می کشد کثیف 365.2422 می چرخد. و در عین حال تقویم سال اجرا می شود و پس از 365 روز. که بدان معنی است که هنگامی که ساعت اعتصاب نیمه شب, سال نو, زمین, نیست, کاملا دور تمام راه برگشت به نقطه شروع آن.

“مثل این است که یک چهارم از یک روز پشت در پایان هر روز کاری گفت:” ریچارد Binzel یک سیاره دانشمند در موسسه تکنولوژی ماساچوست. “پس از چهار روز شما نیاز دارید یک روز کامل به عقب در تمام کار خود را. این همان مدار زمین و تقویم.”

بنابراین هر چهار سال ماه فوریه تا 29 روز به جای 28. اما حتی این راه حل کامل نیست چرا که سال دقیقا 365.25 روز. ما باید به ترفند های اضافی. اگر یک سال است که با عدد 100 به عنوان مثال هیچ روز اضافی — مگر سال توسط بخش پذیر 400. به عبارت دیگر در سال 2000 بود که یک سال کبیسه اما 1900 بود و نه خواهد شد در سال 2100 بود یکی (آن نزدیکترین سال کبیسه خواهد بود 2096 و 2104).

این هر شکلی در حال دست و پا, اما آنها نسبتا ساده در مقایسه با تنظیمات که باید به این تقویم از تمدنهای بیگانه اگر وجود آنها در جای دیگر در منظومه شمسی ما.

در مریخ یک سال طول می کشد 668.6 مریخ روز. باید تقویم سال تنها شامل 668 روز آن را به سرعت سقوط از هم ترازی با مریخ فصل است. خوشبختانه, ستاره شناسان, علمی تخیلی نویسندگان و مشتاق علاقمندان ارائه کرده اند چند پیشنهاد برای مریخ تقویم.

“من با جرات گفتن وجود داشته است بیشتر طرح های مختلف برای مریخ از تقویم های مختلف وجود دارد تقویم برای زمین” گفت: Michael آلیسون بازنشسته ناسا دانشمند.

یکی از محبوب ترین ها — Darian تقویم — ایجاد شد و در سال 1985 توسط توماس Gangale یک فضای کارشناس حقوقی. آن را می شکند تا طولانی سال به 24 ماه 27 و 28 مریخ روز — که هر کدام به تناوب بین لاتین و سانسکریت نام صور فلکی زودیاک مانند برج سنبله و آن زبان سانسکریت معادل Kanya.

برای حفظ تقویم در هماهنگی با مریخ فصل Gangale پیشنهاد شده است که حتی شماره سال 668 مریخ روز (به جز کسانی که با عدد 10) و عدد سال 669 مریخ روز. که با این نسخهها کار به طور متوسط از 668.6 — طول یک سال مریخی.

اما آن را تنها راه برای رسیدن به این میانگین است. آلیسون پیشنهاد کرده است یکی دیگر از تقویم — “غریب ورزش,” او گفت:.

او معتقد بود که برای حفظ شباهت به زمین تقویم, فقط در مورد آینده مریخ می خواستم برای جشن تعطیلات بزرگ. بنابراین او حفظ 12 ماه ما می دانیم و عشق و سپس اضافه شده 10 ماه (هر 30 یا 31 روز) و نام آنها را پس از یوهانس کپلر ری بردبری و معروف دیگر ستاره شناسان ریاضیدانان و علمی تخیلی نویسندگان.

در تقویم آلیسون پیشنهاد کرد که سال با عدد پنج را سه جهش روز برای تعداد 671 روز. اما همه دیگر سال را 668 روز.

در حالی که وجود داشته اند بسیاری از تخیلی تقویم پیشنهاد شده برای مریخ هیچ یک مشترک استفاده.

A photo provided by NASA, a sunset on Mars on the 145th Martian day, or sol, of the Insight lander’s mission. On Mars, a year lasts 668.6 Martian days. The New York Times

عکس های ارائه شده توسط ناسا, غروب خورشید در مریخ در 145 روز مریخ یا سل از بینش کاوشگر ماموریت. در مریخ یک سال طول می کشد 668.6 مریخ روز. نیویورک تایمز

“ما تعداد مریخ به ماه و مریخ سال” گفت: جان کالاس مدیر پروژه های ناسا را Mars Exploration Rover پروژه که هدایت کاوشگر کنجکاوی. “اما ما نمی مراقبت در حال حاضر که رویدادهای فصلی ممکن است دست خوش پیشامد میشه نسبت به رویدادهای تقویم.”

بنابراین دانشمندان و مهندسین است که کار در سطح ماموریت در سیاره سرخ با استفاده از دو سیستم. یک شمارش تعداد مریخ روز که سپری شده از شروع یک ماموریت خاص و دیگر علائم محل مریخ در مدار خود (و در نتیجه اجازه می دهد تا ناسا به یاد داشته باشید این فصل). دو سیستم اجازه می دهد دانشمندان برای گریز از عوارض بوجود می آیند که در تلاش برای همگام سازی دو.

“وجود دارد ممکن است در یک زمان — اگر شما فرهنگی تمدن که در حال زندگی در این محیط و شما می خواهید برای حفظ فصلی اهمیت یک تاریخ خاص در تقویم — که شما به احتمال زیاد معرفی برخی از مرتب کردن بر اساس یک جهش سیستم” Callas گفت.

با بسیاری از پیشنهادات ما قطعا آماده شده است.

تقویم برای دنیاهای دیگر در منظومه شمسی ما بسیار دشوار است برای محاسبه است.

“در مشتری آن خواهد بود نا امید کننده” Binzel گفت. “گاز آن سیاره و عرض های جغرافیایی مختلف متفاوت چرخش دوره. من فکر می کنم Jovians خواهد پیدا کردن خود را بسیار اشتباه است.”

پس از آن وجود دارد ونوس که در آن یک چرخش سیاره طول می کشد بیش از آن سال تمام (همچنین چرخش وارونه). مهم نیست که چگونه شما کار می کنند این مشکل که هرگز رفتن به بیرون می آیند و حتی.

خوشبختانه زهره ندارد قابل توجه فصل, بنابراین شما نیاز دارید نگران نباشید اگر تقویم خود را ندارد همگام با سال است.

اما وجود یک سیاره که در آن تقویم نیاز صفر finessing: جیوه. این سیاره کوچک حول و دقیقا سه بار یا چند روز در طی دو سال — اجازه می دهد آن تقویم به طور طبیعی تراز هر سال دیگر.

در راه است که ممکن است مانند بسیاری از دیگر سیارات به دور ستاره در سراسر کهکشان ما. ستاره شناسان گمان می کنند که مقدار زیادی از نزدیک سیارات فراخورشیدی می گذرد دقیقا یک بار در هر سال است. این سیاره نشان می دهد تنها یک چهره به ستاره خود را ترک طرف دیگر در تاریکی ابدی. و در حالی که ممکن است زندگی را در آن جهان مشکل خود تقویم را همیشه در همگام.

اما حتی اگر توسط برخی از وحشی کیهانی تصادف یک سیاره در مدار می تواند به طور مساوی تقسیم آن به احتمال زیاد نمی خواهد که در راه ماندن برای مدت طولانی.

چرخش زمین به عنوان مثال کاهش در طول زمان است. در نهایت یک سال نمی خواهد آخرین 365.2422 روز اما دقیقا 365 روز اجازه می دهد ما را به رها کردن سال کبیسه — حداقل به طور موقت.

“شما را به لذت بردن از این سال کبیسه در حالی که آن را در اینجا گفت:” کنستانتین batygin را یک استاد علوم سیاره ای در موسسه فناوری کالیفرنیا. “از آنجا که در میلیون ها سال شاید ده ها میلیون سال آن را فقط رفتن به اطراف دیگر.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im