چرا مدیریت فشار خون مهم در طول COVID-19 همه گیر

فشار خون بالا یا فشار خون بالا یکی از علل اصلی مرگ در سراسر جهان است. آن را نیز یکی از عوامل خطر باعث مرگ زودرس و ناتوانی است. و از آن بیشتر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا از هر جای دیگری در جهان: 46 درصد از این منطقه بزرگسالان بیش از سن 25 فشار خون بالا.

متاسفانه این منطقه همچنین دارای یک بار بالا از بیماری های مسری مانند ایدز و سل وبا و سرخک. این اغلب بیشترین توجه فوری از مقامات بهداشت و درمان به جای فشار خون بالا.

سیستم بهداشت و درمان در سراسر منطقه در حال کوتاه از سلامت کارگران است. آنها غیر قابل اعتماد پزشکی سیستم های تامین و واريانس گسترده ای در کیفیت و ایمنی مراقبت بودن ارائه شده است. نتیجه این است که برای بسیاری از مردم و فشار خون و مراقبت است زیر استاندارد. و این چالش ها تنها بدست بیشتر به دلیل نیاز به منحرف کردن بهداشت و درمان تلاش به سمت COVID-19 بیماری همه گیر.

امکانات بهداشتی آزمایش شده اند در راه آنها پیش بینی نیست. رشد تعداد موارد جدید بیماری را تهدید می کند از این ظرفیت برای ارائه مراقبت های پزشکی برای بیماران با شرایط پزشکی دیگر است.

این COVID-19 تاثیر در مراقبت از فشار خون بالا است که در حال حاضر در کنیا به عنوان بیماری های غیر واگیر کلینیک بسته شده اند و در برخی از مناطق از آغاز شیوع. این کلینیک ارائه مراقبت برای افراد با فشار خون بالا و دیابت و دیگر بیماری های غیر مسری. آنها بسته را تهدید می کند برای محدود کردن سود ساخته شده در برابر این شرایط است. آن را در حال حاضر دشوار است برای بیماران به درمان و روال بررسی یو پی اس. این بدان معنی است که آنها می تواند دست تشخیص زود هنگام و مدیریت از مشکلات سلامتی.

مدیریت فشار خون بالا مهم در مبارزه با COVID-19 بیش از حد. آنچه شناخته شده در مورد COVID-19 تا کنون نشان می دهد که افراد مبتلا از قبل موجود شرایط مانند فشار خون بالا و دیابت و بیماری های قلبی تجربه می تواند عوارض شدید که مبتلا به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.


ادامه مطلب: کنیا نمی توانیم به غفلت افراد با بیماری های زمینه ای در طول COVID-19


پرداختن به مشکل

کنترل نشده و فشار خون بالا شناخته شده است برای قرار دادن افراد در معرض خطر و تهدید کننده حیات عوارض قلبی عروقی مانند سکته مغزی و بیماری قلبی است. مصرف داروهای ضد فشار خون بالا درمان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد خطر ابتلا به بیماری و مرگ مرتبط با فشار خون کنترل نشده.

در سال 2015 کنیا انجام گام به گام بررسی گرد هم آورده است مقدار زیادی از اطلاعات در مورد بیماری های غیر واگیر و عوامل خطر. آن را ارائه اول در سراسر کشور نماینده تصویر از فشار خون بالا در کشور از جمله شیوع آن, آگاهی, درمان و کنترل است. این مطالعه نشان داد که حدود یک چهارم از کنیا بزرگسالان بین سنین 18 و 69 بود و فشار خون بالا.

پس از انتشار گزارش دولت کنیا توسعه مجموعه ای از دستورالعمل ها و مداخلات انجام شده است.

به تازگی بسیاری از امکانات را منتقل اولویت های خود را به COVID-19 موارد است. این حکومت است که هنوز هم در اثر در کنیا نیز تاثیر ساعات کار درمانگاه. این تاثیر فشار خون بالا خدمات مراقبت.


ادامه مطلب: شرایط مزمن را بدتر کند coronavirus خطر – در اینجا نحوه مدیریت آنها در میان همه گیر


آنچه باید انجام شود

دولت باید ایجاد دستورالعمل در مدیریت بیماران مبتلا به پرفشاری خون در طول COVID-19 بیماری همه گیر. این باید به ارائه جایگزین برای بیمارستان و جامعه مبتنی بر مراقبت از قبیل تلفن همراه, مشاوره, کلینیک های سیار و یا پزشکی از راه دور.

بیماران باید دسترسی به روال پیگیری و افراد در معرض خطر ابتلا به آن باید گزینه های برای غربالگری. دسترسی به مراقبت های اورژانس باید در دسترس در هر زمان با توجه به مستندات و منع رفت و آمد در محل قرار داده.


ادامه مطلب: آماده به پزشک مراجعه کنید اما می ترسم برای رفتن ؟ در اینجا برخی از دستورالعمل


مکانیزم باید در محل قرار داده برای اطمینان از بیماران هنوز هم می توانید خود را ضد فشار خون بالا دارو و لوازم به خصوص اگر آنها فقیر و آسیب پذیر است. این باید شامل تقویت زنجیره تامین و داروسازان اجازه می دهد به گسترش معمولی نسخه. نتیجه این خواهد بود کمتر شرایط اضطراری و نیاز کمتری برای بیماران به ارتباط برقرار کردن با ارائه دهندگان مراقبت.

آموزش بهداشت باید همچنان به بهبود آگاهی در مورد پیشگیری و مدیریت فشار خون بالا. این می تواند انجام شود توسط جامعه بر اساس و غیر دولتی و سازمان ها در حال حاضر ارائه خدمات اجتماعی به جمعیت های آسیب پذیر. پیام همچنین می توان از طریق تلفن از طریق همکاری بین خدمات تلفن همراه و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

در این بی سابقه ای در برابر بسیاری از افراد محبوس در خانه های خود. آن است که در حال حاضر مهم تر از همیشه برای افرادی با فشار خون بالا به حفظ یک شیوه زندگی سالم, کاهش سطح استرس و مهمتر از ادامه مصرف داروهای تجویز شده است.

حتی در کشورهای با بهداشت ضعیف و سیستم های بسیاری انجام می شود به نگه داشتن خدمات ضروری رفتن. استراتژیک هماهنگی و مدیریت خواهد شد یک راه طولانی به سوی نگه داشتن مردم به خوبی در طول پاسخ و بازیابی مراحل بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de