چرا کنیا ممنوع تجاری کشتار خر

کنیا ممنوع تجاری کشتار خر. تجارت در گوشت خر و پنهان بود به رسمیت شناخته شده در سال 2012 اما یک گزارش در سال گذشته هشدار داد که افزایش از خر کشتارگاه در کنیا می تواند پاک کردن همه حیوانات در این کشور توسط 2023. Moina اسپونر از گفتگو آفریقا خواسته Monicah Maichomo را برای ریختن به نور بیشتر در مورد تاثیر تجارت است.

چه رانندگی افزایش ناگهانی در تقاضا برای خر گوشت و پوست ؟

تقاضای جهانی برای خر پوست و گوشت است که عمدتا رانده شده توسط چینی بازار. در چین خر گوشت و پوست استفاده می شود برای تولید اسنک, زیبایی, محصولات جنسی, محرک های ضد پیری محصولات و طب سنتی شناخته شده به عنوان ejiao.

Ejiao است چه رانندگی تقاضا بیشتر است. آن شامل ژلاتین است که استخراج شده از جوشانده خر پنهان. این ادعا برای تقویت خون و به طور کلی افزایش سلامت و نشاط. Ejiao دارای یک سنت طولانی در طب سنتی چینی اما قبلا تنها نخبگان در جامعه می تواند آن را تقبل کنند. بیش از 30 سال گذشته بسیار بزرگتر بخش از جمعیت شده است قادر به آن را ندارند و رانندگی تقاضا است.

بازارهای محلی در چین نمی تواند نگه دارید تا کسب و کار چینی تبدیل به منابع دیگر. کنیا شد یک منبع خوب از الاغ – آن را تا به حال حدود 1.8 میلیون نفر در سال 2010. و تحت قانون آنها در نظر گرفته غذایی حیوانی مثل خوک و گاو.

برای پاسخگویی به تقاضای صادرات چهار کشتارگاه دارای مجوز شد و شروع عملیاتی در سال 2016. این کشتارگاهها به حال ظرفیت کشتار 1,260 خر در روز است. خر منابع هستند از خر پاسداران دیگران به سرقت رفته و برخی از آنها حتی در آورده (قانونی و غیر قانونی) از اتیوپی برای دیدار با تقاضا.

وجود دارد در حال حاضر هیچ خر مزارع در کنیا است که باید از این ظرفیت برای تامین کشتارگاه.

چه تاثیری بر این داشتن از آن است که احساس می کنید ؟

تقاضای بالا برای خر است به طور قابل توجهی افزایش قیمت های خود را ساخته و آنها را سخت برای پیدا کردن و منجر به بسیاری از حوادث از خر سرقت. قیمت متوسط یک فرد بالغ خر است, در دو سال رفته تا از Ksh4,000 به Ksh13,000.

الاغ نیز در معرض خطر انقراض در کشور است. من و همکارانم به تازگی انجام یک نظرسنجی که در بر داشت که خر شدند در پنج بار تولید مثل طبیعی هستند. در مجموع 301,977 خر به نمایندگی از 15 درصد از خر جمعیت ذبح شد در چهار صادرات کشتارگاه بین آوریل تا دسامبر 2016 و 2018. برگزاری همه عوامل ثابت ما پیش بینی شده که تا سال 2023 خواهد بود وجود ندارد هر خر چپ.

این امر می تواند یک ضربه بزرگ برای بسیاری از خانواده ها در کنیا. خانواده های فقیر بستگی زیادی در کار کردن خر و رنج می برد به عنوان یک نتیجه از کمبود خود را. خانواده بیشترین تاثیر را در مناطق روستایی کنیا و درآمد زندگی خود را از کشاورزی است.

خر ارائه خدمات بسیار مهم برای خانواده هایی است که نمی توانیم حمل و نقل موتوری. آنها procide حمل و نقل به بازار به خصوص در مناطق دور افتاده با زیرساخت های ضعیف است. آنها حمل مزرعه تولید مردم و علوفه برای دام است. به صورت روزانه از آنها استفاده کنید به بهانه آب و هیزم.

از دست دادن یک خر می تواند به معنای یک کودک به کمک در کارهای خانه و نمی توانند به مدرسه بروند. اگر خانواده خود را نمی کند یک خر آن نیاز به استخدام یک یا مردم را به این وظایف. هزینه آن بیشتر از نظر هر دو زمان و پول است.

کنیا ممنوع تجاری کشتار خر در حال حاضر. آنچه می تواند انجام شود برای اطمینان از سیستم پایدار تر اگر آن را دوباره به راه افتادند در آینده ؟

ممنوعیت اجازه خواهد داد که خر اعداد به رشد است. اگر آن را دوباره به راه افتادند در آینده – برای اطمینان از ثابت و پایدار تامین – کشتارگاهها باید وارد قرارداد با خر کشاورزان است. حامله, الاغ نیز باید کنار گذاشته شود از کشتار. در حال حاضر حدود 27 درصد از زنان ذبح باردار هستند اخلال در نرخ تولید مثل.

وجود دارد نیز باید تمرکز بر خر پرورش تحقیقات برای افزایش تعداد و اندازه خر تولید شده است. غالب نژاد در حال فرزندان و عبور از اهل کشور نوبی یا حبشه وحشی, کون سومالی وحشی ، نژادهای بزرگتر می تواند بیشتر پوست و گوشت.

کنیا می تواند تنظیم تجارت بیشتر دقت کنید. کشورهای دیگر در آفریقا موفق به انجام این کار با موفقیت. اتیوپی مثلا ممنوع اولین بار در کشور خر از کشتارگاه عامل پس از اعتراض عمومی. دولت در حال حاضر به دنبال توسعه پایدار در راه کشاورزی الاغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im