چرا ین است که هنوز هم یکی از امن ترین مکان برای پارک پول خود را در یک سقوط بازار

ترس مسری است – حداقل نه در بازارهای مالی است. زمانی که آن را تبدیل به وحشت آن گسترش سریع در امروز به هم پیوسته و فن آوری های پیشرفته جهان تجارت است. دارایی که در ارتباط با نوعی از خطر سقوط در ارزش شاهد فرو 25 درصد است که ما را دیده اند در بازارهای بورس جهانی از coronavirus نگرانی در زمان نگه دارید.

زمانی که وحشت حرکت در سراسر جهان مانند این وجود دارد تنها چند مکان را به پناهگاه. اینها به عنوان “پناهگاه های امن”. چرا که معامله گران و سرمایه گذاران می دانم که به دنبال پناه در این مکان آنها به سرعت می تواند تبدیل به بسیار شلوغ است. افزایش تقاضا در نتیجه اغلب می فرستد و ارزش های خود را افزایش.

لیست حوالی کوتاه است و تمایل به شامل فلزات گرانبها و اوراق قرضه صادر شده توسط کشور دیده می شود به عنوان به احتمال زیاد به طور پیش فرض و ارز که در آن کسانی که اوراق را گرانتر.

ین ژاپن بوده است مورد علاقه در زمان های اخیر. فرانک سوئیس دیگری است با سوئیس سابقه طولانی از تورم پایین و سیاسی ثبات مالی. اما ین اضافه شده جاذبه بودن بیشتر مایع به معنی آن است که بیشتر به راحتی در دسترس برای تجارت است.

آلمانی اوراق قرضه دولتی بسیار محبوب هستند, بیش از حد, اما اقتصاد ژاپن است بزرگتر است. آلمان نیز خود را ندارد ارز و بحران منطقه یورو نشان داد که یورو هنوز هم برخی از راه برای رفتن قبل از آن را می توان طبقه بندی به عنوان یک اصل پناهگاه امن.

این برگ دلار. دلار باقی مانده است بی چون و چرای ارز ذخیره جهانی است. همچنین این ارز فرقه از ما خزانه که تا کنون اغلب استفاده می شود به عنوان مثال از یک “خطر” دارایی های دانشگاهی کتاب های درسی.

در عین حال آن را حس می کند بیشتر به رعایت آنچه معامله گران و سرمایه گذاران در واقع در یک بحران. پس از 9/11 حملات در سال 2001 رئال مادرید قطار بمب گذاری از سال 2004 لیمن سقوط در سال 2008 بحران منطقه یورو در سال 2010 و بروکسل بمب گذاری در سال 2016 به نام فقط چند نمونه – معامله گران و سرمایه گذاران به خرید ین ژاپن بیش از دیگر ارزها از جمله دلار آمریکا ،

ین قدرت بستهای

ژاپن نه همیشه یک پناهگاه امن است. ژاپنی بحران بانکی در اواخر 1990s درگیر نه تنها یک بحران اعتباری و بازار سهام, سقوط, اما همچنین بسیار ضعیف تر ین. در آن زمان, مالی, معامله گران درمان ژاپن بیشتر یا کمتر شبیه به یک “نرمال” کشور است. پس از بحران ادراک به تدریج تغییر کرده است. آن را دشوار است به دقت اشاره کردن دقیق علل اما سه عامل به نظر می رسد مرتبط است.

اول در پاسخ به بحران بانکی, دولت ژاپن معرفی یک رشته از اقدامات سیاست مانند بانک تزریق سرمایه و قوانین جدید به مقامات ابزار بهتر برای مقابله با ورشکستگی بانک ها. دردناک درس آموخته بودند و در مقابل به آمریکا و اروپا و ژاپن وارد بحران مالی 2007-09 با نسبتا با ثبات سیستم بانکی.

دوم و ژاپن برگزار کرده است این موقعیت به عنوان برتر جهان را طلبکار ملت برای نزدیک به سه دهه به شدت با خرید از اوراق قرضه صادر شده توسط دولت های دیگر. زمانی که وحشت بازدید بازارهای بسیاری از این اوراق قرضه خواهد بود offloaded: و تبدیل به ین رانندگی, تا تقاضا برای ارز به عنوان آن را می گرداند “بازگشت به خانه”. مشخصا این امر حتی به هراس منشاء آن در ژاپن است. زمانی که ویرانگر Tōhoku زلزله و سونامی زده در سال 2011 به عنوان مثال آن منجر به قوی تر ین.

در نهایت بانک مرکزی ژاپن پیشگام در راه اندازی غیر متعارف سیاست های پولی مانند کاهش کمی و نزدیک به صفر و نرخ بهره برای احیای اقتصاد است. این را قادر می سازد سرمایه گذاران به مشارکت در به اصطلاح “حمل معاملات” به موجب آن آنها قرض در ژاپن با استفاده از کم بهره-نرخ محیط زیست و قرض دادن و یا سرمایه گذاری در کشورهایی که در آن بازده بالاتر مانند استرالیا. در طول یک وحشت برخی از انجام معاملات unwound است. نتیجه: پول جریان بازگشت به ژاپن و ین تقویت بیشتر است.

هنوز هم امن است ؟

با وجود این همه افزایش تعداد ناظران شده اند سوال که آیا ژاپن هنوز هم سزاوار آن پناهگاه امن ، نزدیک به صفر و نرخ بهره تقریبا تبدیل به هنجار جدید در کشورهای توسعه یافته به طوری نسبی جذابیت ین ژاپن کمتر مشهود است. ژاپنی, بانک ها نیز بیشتر در معرض خطر-به دنبال به خصوص در خارج از کشور در حالی که خود اروپایی و آمریکایی همسالان اقدام به ایجاد بانکی خسته کننده و هیجان انگیز دوباره.

ژاپنی ها سیستم مالی نسبتا شکننده تر از بیش از یک دهه پیش. ژاپن فوق العاده بالا بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی اقتصاد است که کاهش 7.1% در یک annualised اساس در سه ماهه چهارم سال گذشته یک جمعیت سالمندی است و از لحاظ جغرافیایی و اقتصادی نزدیک به چین است. این نزدیکی باعث می شود ژاپن به خصوص حساس به نوسانات در آمریکا و چین روابط تجاری و البته گسترش coronavirus. در واقع به عنوان الماس شاهزاده در بر داشت خود را لنگر انداخت خارج یوکوهاما با 2600 نفر در quaratine درخواست تجدید نظر از ین نگاه بسیار سوال برانگیز است.

Top 10 most مدیون کشورهای

جمعیت جهان نقد و بررسی

اما ترس است که همان وحشت. با ایتالیا نیاز قرار داده شده 16 میلیون نفر تحت قرنطینه و عربستان سعودی راه اندازی تهاجمی قیمت نفت جنگ واقعی تست صورت گرفت در روز دوشنبه 9 مارس. نه ترس و نه در هراس هستند به اندازه کافی برای توصیف چگونه بازارهای مالی باز آن روز. روزنامه ها را توصیف آن به عنوان یک “قتل عام” یا “آرماگدون”. در میان این ارزش ین ژاپن آمار چند سال و حتی در زمان اوج در برابر طیف وسیعی از ارز. در بزرگ بعدی فروش در بازار در روز پنج شنبه 12 ین بود دوباره در تقاضای بسیار بالا.

ین ژاپن در مقابل پوند انگلیس

MacroTrends

ین ژاپن در مقابل دلار آمریکا

MacroTrends

منتقدان هنوز هم ممکن است استدلال می کنند که روند از دست دادن امن و پناهگاه وضعیت می تواند تدریجی باشد. اما این نتواند نقطه تمام. یک پناهگاه امن نیست یک نظری, ساخت, اما جایی که در آن معامله گران و سرمایه گذاران به دنبال سرپناه در عمل زمانی که همه گزینه های کشف شده اند – از جمله تمام نیمه راه خانه. قضاوت با حوادث در طول سقوط بازار از مارس سال 2020 ین است که هنوز پناهگاه امن ارز برتری همتراز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im