از زمان شیوع کروناویروس جدید بیماری به نام COVID-19 برد این پرسش که در آن بیماری های شبیه به این را از و که در آن خطرات دروغ است. در اواسط فوریه تقریبا 2000 نفر کشته شده بود در این بیماری که همچنین دارای یک اقتصاد جهانی تاثیر است.

روشن است که این ویروس ممکن است یک حیوان مخزن. به عبارت دیگر, آن ممکن است به طور دائم در یک میزبان گونه از حیوانات که در آن نه به طور معمول منجر به بیماری شود. ویروس می تواند نشت بیش از میزبان به دیگر حیوانات و انسان است. شواهد به احتمال اولیه سرريز از این ویروس به انسان و دیگر حیوانات در یک بازار حیوانات در ووهان در چین است.


ادامه مطلب: یک سرنخ به توقف coronavirus: دانستن اینکه چگونه ویروس ها وفق دهند و از حیوانات به انسان


خفاش ها مستعد ابتلا به عمل به عنوان مخزن ویروس ها. چینی جمعیت خفاش نعل اسبی سرده (Rhinolophus) در حال حاضر یافت شده است به میزبان ویروس شبیه به کروناویروس جدید. این نشان می دهد که این مهم به تماشای مربوط به ویروس ها در این جنس از خفاش ها در جاهای دیگر از جمله کشورهای آفریقایی.

دانشمندان در این قاره انجام نگه داشتن یک ساعت مچی با انجام زیستی-نظارت و به طور خاص به دنبال قطعه از coronavirus ژنوم در گونه های خفاش. اگر این ها یافت می شود محققان می تواند به تعیین توالی ژنوم و تجزیه و تحلیل چگونه آن را مربوط به دیگر حیوانات و انسان coronaviruses.

اگر آن را از نزدیک مربوط به آن ممکن است نشانه ای از آن سرريز از ویروس های جدید را از آمد و این که آیا آن را poses خطر شیوع بیماری.

خفاش نعل اسبی جنس است که در بر داشت در سراسر جهان وجود دارد و 40 گونه در آفریقا است. اما تا کنون هیچ ویروس های مرتبط با علت COVID-19 بیماری گزارش شده از آفریقا خفاش گونه است.

درس از سارس

جهانی نظارت برای coronavirus تنوع خفاش در حال گسترش در دو دهه گذشته به دلیل قبلی رمان coronavirus بیماری شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) در چین در سال 2002. این ویروس منجر به مهم بیماری و مرگ (10%) در میان جمعیت های انسانی. آن را نیز گسترش در سطح جهانی با توجه به سفر. این ویروس به نظر می رسد به سرچشمه گرفته و در حیوانات و “شروع به پریدن کرد” به انسان برای اولین بار.

در ابتدا تصور می شد که نقاب نخل civets و راکون سگ بودند که حیوانات ناقل این ویروس سارس. اما بعدا آن را به نظر می رسد که آنها احتمالا آلوده توسط یکی دیگر از مخزن منبع. خفاش نعل اسبی جنس میزبانی ویروس شبیه به سارس اما این به اندازه کافی متفاوت به حکومت مستقیم سرريز از خفاش ها.

هیچ سارس مربوط coronaviral توالی شناسایی شده اند در خفاش ها در آفریقای جنوبی.اما نظارت باید بهبود یافته است. دکتر کم د وریس دانشگاه پرتوریا, نویسنده ارائه شده

هنوز هم این شباهت باعث به بسیاری از تحقیقات را به چینی, خفاش نعل اسب گونه است. پس از 11 سال از ادامه نظارت ویروس شناسایی شدند که تقریبا یکسان به انسان سارس. آنها همچنین قادر به استفاده از همان اتصال گیرنده به عنوان کوروناویروس سارس انسان. این نشان میدهد که این پتانسیل به صورت مستقیم عفونت از خفاش ها به انسان – یکی از ویژگی های است که بسیاری از خفاش به عهده سارس مربوط به ویروس بودند وجود ندارد.

این ویروس در خفاش ها نیست به طور مستقیم مرتبط به انسان شیوع. اما آن را نشان می دهد که سرريز از این ویروس در گردش خفاش جمعیت ممکن بود زمانی که فرصت را برای مخاطب رخ داده است. هیچ مورد جدید از سارس گزارش شده از سال 2004 اما ادامه حضور مختلف سارس مربوط به گونه های در خفاش نعل اسب جمعیت باعث ظهور مجدد ممکن است.

با تشکر از تمام تلاش ها برای شناسایی پتانسیل مخزن سارس بسیاری از coronavirus ویروسی توالی شناسایی شده اند در خفاش ها در سطح جهان است.

مطالعه خفاش های آفریقایی

کار انجام شده در آفریقای جنوبی توسط گروه ما نیست شناسایی هر گونه ویروس ها مربوط به سارس یا COVID-19 بیماری در محلی خفاش ها.

Coronavirus نظارت و مطالعات در خفاش ها در دیگر کشورهای آفریقایی شده اند عمدتا یک مطالعات و نیست و شامل همه گونه و یا در نظر گرفته فصلی ریختن از ویروس ها. بسیار متنوع و رمان coronavirus توالی گزارش شد در مواردی که نظارت مطالعات انجام شد. این منجر به این فرضیه که خفاش ها شد اصلی تکاملی منبع.

ویروسی توالی دوری مربوط به سارس مشخص شد در خفاش نعل اسبی جمع آوری شده در رواندا و اوگاندا و دم خفاش (Chaerephon) جنس در کنیا. چون سارس مربوط به ویروس ها هستند به شدت در ارتباط با خفاش نعل اسبی هر چند رایگان-دم خفاش در نظر گرفته شده است مهم میزبان برای انتقال.

توالی موجود در رواندا و اوگاندا و کنیا هستند سارس هر چند آنها باید برخی از ارتباط ژنتیکی. آنها مطرح نیست مستقیم سرريز ريسک و نمی شده است نشان داده شده است که قادر به آلوده کردن سلول های انسان است. شده اند وجود دارد نه هر انسانی شیوع بیماری سارس و یا دیگر coronaviruses مرتبط با خفاش ها در این قاره است.

بسیاری از کشورها در آفریقا ندارد فعال برنامه در محل برای تماشای تاج – و دیگر بت عهده ویروس در خفاش ها و درک خود را اپیدمیولوژی و محیط زیست. ما نمی دانیم که بت coronaviruses در حال دفع مدفوع مواد که باعث می شود آن را آسان تر برای انتقال آنها از طریق خفاش جمعیت و ایجاد فرصت برای مواجهه با گونه های دیگر.

رمان coronaviruses

هیچ شیوع coronaviruses با لینک خفاش ها گزارش شده در آفریقا است. اما ما هنوز هم باید مراقب باشند.

Coronaviruses شناخته شده است به بالا جهش نرخ و می تواند در ترکیب با دیگر coronaviruses ایجاد انواع ویروس جدید با پتانسیل ظهور به عنوان شیوع ویروس در انسان است. ظهور رمان coronaviruses نیز به شدت مرتبط با تنوع بالا در حال حاضر میزبان جمعیت و تماس بین خفاش ها, انسان ها و حیوانات دیگر را ایجاد فرصت برای سرريز.

درک ویروسی حضور و تنوع اولین گام است. و درک بیشتر از بسیاری از عوامل که ممکن است نقش مهمی در سرريز از عوامل بیماری زا از خفاش ها به انسان ها نیاز به نظارت سیستماتیک جمعیت خفاش از طریق انواع مختلفی از رشته ها.

این است که به ویژه مورد نیاز در قاره آفریقا از نظر بالا تنوع گونه ها و دیگر فشارهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو