برای تقریبا یک قرن آمریکایی فیلمسازان باید glamorized مافیا را به تصویر می کشد صفوف خود را به عنوان پس کاریزماتیک و تیز هوش است که شما ممکن است بخواهید به دعوت آنها را برای صرف شام.

مخاطبان شاهد این اخیرا در “ایرلندی” که reunites یک ستاره بازیگران از مظنونین – Robert De Niro, Al Pacino and Joe Pesci – بلکه در “سوپرانوها” و “Boardwalk Empire.”

مافیا را glamorized شین در امریکا جمعی وجدان ممکن است با توجه به این واقعیت است که مافیا هرگز دست آمده مقدار قدرت در ایالات متحده در مقایسه با ایتالیا زندگی کمتر بوده است از دست داده و کمتر به کسب و کار نابود شده توسط سازمان سندیکای جرم و جنایت. امروز بسیاری از مافیا به عنوان یک یادگاری از گذشته است.

نه در ایتالیا که در آن مافیایی باقی می ماند به عنوان قدرتمند و خطرناک به عنوان همیشه. خود را تهدید شده است منعکس شده در فیلم و مجموعه های تلویزیونی که به مدت طولانی بازیگران انجمن در نور منفی.

اما به عنوان کسی که مطالعات رسانه توصیفاتی از مافیا من متوجه یک تغییر: ایتالیایی فیلم و تلویزیون را نشان می دهد شروع به جلال جنایتکاری تهیه و به تصویر کشیدن mafiosos به عنوان کشنده antiheroes.

در ایتالیا یک استراحت از سنت

آن را طولانی رایج در هالیوود به بازیگران مرسوم جذاب بازیگران به عنوان دلسوز جنایی antiheroes. همفری بوگارت در “شاه از عالم اموات” Al Pacino در “پدرخوانده” سه گانه و دنزل واشنگتن در “گانگستر آمریکایی” هستند فقط چند نمونه است.

این عمل یک پدیده نسبتا جدید در ایتالیا.

در فیلم از 1960s و 1970s, ایتالیایی, گانگستر به تصویر کشیده شد به عنوان سایه و charmless.

در محبوب ایتالیایی مافیا biopics از 1990s و 2000s که شامل عناوین مانند “صد قدم” و “Placido Rizzotto” آنها به نظر می رسد به عنوان باطل دافعه خائنانی.

اما این شروع به تغییر در قرن 21 است. در سال 2005 مدیر Michele Placido منتشر شد “Romanzo Criminale” یک فیلم در مورد روم مافیا که برجسته بازیگران جوان جذاب تبادل نظر پرنیان.

اخیرا خوب به دنبال دلسوز جنایتکاران فراوان در مجموعه تلویزیونی “عموره” در حالی که نرم و صاف کردن, نوجوان گانگستر پر کلودیو Giovannesi را 2019 فیلم “Piranhas.”

بحث تجسم

Marco Bellocchio ترین فیلم اخیر را “خائن” تجسم این روند است. مجموعه ای منتشر می شود در ایالات متحده در ژانویه. 31 آن را نیز ایتالیا را ثبت بین المللی برای بهترین فیلم در جوایز اسکار.

در مرکز آن یک گنگستر به نام توماسو Buscetta بازی جذاب Pierfrancesco Favino گاهی شناخته شده به عنوان “ایتالیایی جورج کلونی.”

این فیلم می گوید داستان واقعی از Buscetta که مشترک اطلاعات حیاتی در مورد عملکرد داخلی از مافیا با مقامات ایتالیایی در اوایل 1980s. آیات او موجب “maxi محاکمات” که در سال 1987 به پایان رسید و منجر به 342 اعتقادات.

ایتالیایی, mafioso Tommaso Buscetta, سمت چپ, در دستبند در طول سال 1974 ‘محاکمه از 114.’ عکس توسط انزو Brai/Mondadori via Getty Images

Buscetta اما مشاهده شده است با سوء ظن بسیاری از ایتالیایی ها. در این روز, انگیزه خود برای تبدیل بیش از شواهد به دولت هستند در خفا مانده. در ایتالیا او را به سختی به عنوان یک سفیر برای ضد مافیا شود. با اینحال “خائن” او را تبدیل به یک کشنده ضدقهرمان است.

به این دلایل برخی از ایتالیایی ها راضی نبودند در مورد این تصویر. آن را نیز کمک نمی کند که این فیلم منتشر شد در سالگرد یک مافیا داد و بیداد که به کشته شدن یک ضد مافیا دادستان و محافظ.

دنبال پول

این سریال محبوب در داخل و خارج از ایتالیا; “عموره” برای مثال توزیع شده است در بیش از 190 کشور جهان است.

در ایتالیا اما اعتراض به این فیلم ها و سریال ها عادی هستند. بسیاری از ایتالیایی ها ناراحت کننده هستند با راه آنها مجسم جرم و جنایت سازمان یافته با شخصیت های که جذاب هستند و آسان به مانند. برخی از بلندترین اعتراض آمده از افرادی که عزیزانشان را از دست داده به مافیا.

برای مثال شهردار ناپل ادعا کرد که “عموره” خورده “مغز در ذهن و قلب صدها نفر از جوانان” در حالی که یک قاضی متهم در این سری از سازندگان از “بیش از حد انسانی جرم است.”

موفقیت مجموعه تلویزیونی آمریکایی مانند “The Sopranos” منتقل درس مهم را به ایتالیایی نویسندگان و تولید کنندگان: شما لازم نیست که به یک پسر خوب به اسیر مخاطبان در خارج از ایتالیا. بنابراین برای 15 سال گذشته, ایتالیایی, فیلم و تلویزیون تولید کنندگان تبدیل شده اند معروف با ارائه جرایم سازمان یافته در راه است که یک نفرت برای بسیاری از ایتالیایی ها اما پیدا کردن مشتاق بینندگان در سراسر جهان است.

تریلر برای ‘خائن است.’

[ تخصص در صندوق پستی خود را. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه و دریافت خلاصه ای از دانشگاهی در اخبار امروز, هر روز. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو