چرا آن را ندارد از نظر اقتصادی به چشم پوشی از تغییر آب و هوا در بهبودی از این بیماری همه گیر

از آن خواهد شد وسوسه انگیز برای برخی از به چشم پوشی چالش تغییرات آب و هوایی در عجله به راه اندازی مجدد اقتصاد پس از همه گیر.

فدرال وزیر انرژی آنگوس تیلور است و پرچم او می خواهد به توسعه استرالیا را گاز سوز قدرت برای کمک به تقویت اقتصاد است. و محافظه کار سیاسی استراتژیست آقا Lynton کرازبی به تازگی استدلال بقای کسب و کار است که مهم تر از محیط اجتماعی و حکومت مهم است.


ادامه مطلب: این نمودار نشان می دهد که coronavirus هل دادن به یک چهارم از نیروی کار از کار


در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش شده است که فکر coronavirus بسته نجات طراحی شده به طور خاص برای تولید نفت و گاز طبیعی در حالی که دولت چین در تلاش است برای تحریک اقتصاد خود را با آلوده اجازه می دهد برای دور زدن مقررات زیست محیطی.

اما همه گیر نیست و دلیلی برای تضعیف تعهدات خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای. در واقع اقدام آب و هوا حیاتی حفاظت در برابر بیشتر جهانی شوک به خصوص که دولت طرح خود را پس از همه گیر محرک بسته است.

شوک اقتصادی از تغییر آب و هوا

ویرانی این ویروس وارد یک یادآوری از ما آسیب پذیری و اهمیت پیشگیری و کاهش خطرات.

این یک نقطه تقویت شده توسط شواهد تازه در مورد مقیاس شوک اقتصادی ما ممکن است صورت اگر ما موفق به دیدار با اهداف از توافق پاریس.

یک مطالعه عمده ارتباطات طبیعت منتشر شده در ماه گذشته را یک ارزش دلار در هزینه آب و هوا انفعال. اگر ما نمی جلوگیری از گرم شدن سیاره ما می توانیم انتظار یک لایحه از بین US$150 تریلیون و US$792 تریلیون توسط 2100. که تا به$1,231 تریلیون دلار استرالیا.


ادامه مطلب: علائم حیاتی: آب و هوا-مرتبط با بحران های مالی برچسبها اما ثابت نیست و بالا به بانک مرکزی


پیش بینی “جهانی شوک” خواهد بود و حتی بیشتر از نظر مالی فاجعه بار تر از coronavirus.

این تحقیق نیز اشاره به برخی از اخبار خوب است. محدودیت گرمایش جهانی به 1.5℃ خواهد تحویل مربوطه افزایش, با اقتصاد جهانی در حال رشد US$616 تریلیون نسبت به انفعال.

کسب و کارهای بزرگ در هیئت مدیره

اقتصادی هزینه آتن تحمیل شده به آدرس coronavirus همه گیر نشده اند نسبت به ارزش زندگی را نجات داد.

تغییر آب و هوا, اقدام, از سوی دیگر بارها شده است در بر داشت به تصویب سنتی هزینه-بهره مند شد. راه حل های شناخته شده در حال حاضر در دسترس خواهد بود و اگر موثر مستقر در زمان.

بیشتر چه, تحقیقات جدید – با برنده جایزه نوبل جوزف استیگلیتز و پیشرو آب و هوا اقتصاددان نیکلاس استرن در راس نشان می دهد کاهش آب و هوا اقدامات تحویل حداکثر رشد اقتصادی چند برابر سود حاصل از یک محرک چشم انداز.

آن یافت می شود هزینه های جدید انرژی های سبز تولید دو بار به عنوان بسیاری از مشاغل برای هر دلار سرمایه گذاری در مقایسه با معادل تخصیص به سوخت های فسیلی پروژه ها.

آب و هوا اقدام پس از آن حیاتی برای اقتصاد است. به همین دلیل است که قابل توجه لیست از رهبران کسب و کار باید فقط اضافه شدن نام خود را به یک تماس به صورت محرک وجوه برای سرمایه گذاری در آنچه به آنها تماس بگیرید “اقتصاد آینده”.

این شامل مدیران ارشد و صندلی و مدیران ارشد از سازمانهای بزرگ از جمله ریو تینتو, BP, پوسته, Allianz و HSBC همراه با انتقال انرژی کمیسیون (یک گروه جهانی از شرکت ها و کارشناسان نسبت به کم کربن سیستم های انرژی).

آنها اصرار برای سرمایه گذاری های عظیم در تجدید پذیر در سیستم های قدرت یک افزایش برای ساختمان های سبز و سبز زیرساخت های هدفمند برای حمایت از نوآورانه کم کربن فعالیت ها و دیگر اقدامات مشابه است.

در اروپا یک ائتلاف از مدیران ارشد سیاستمداران و دانشگاهیان خواستار سرمایه گذاری در پروژه های به اتحادیه اروپا “جهان اول آب و هوا-خنثی قاره” تا سال 2050.

آنها می گویند نیاز به دخالت دولت در پی این بیماری همه گیر را فراهم می کند یک فرصت بی نظیر برای ساخت اقتصاد است که پایدار و انعطاف پذیر و پویا است.

نمایندگان شرکت های جهانی را امضا کرده اند “سبز بازیابی” پلت فرم. این شامل پپسی, مایکروسافت, Enel, E. ON, Volvo Group, L ‘ Oreal, دنون, Ikea, و بیشتر.

تکنولوژی در حال بهتر شدن است

تقویت اقتصاد با اقدام آب و هوا است که پیام ما تحقیقات اخیر از ClimateWorks استرالیا تقویت می کند. این نشان می دهد که چگونه ما می تواند رسیدن به پاریس اهداف با فن آوری در حال حاضر در دسترس است.


ادامه مطلب: این صدا ممکن است ‘batshit مجنون’ اما استرالیا به زودی می تواند صادرات آفتاب به آسیا از طریق یک 3,800 متر کابل


اما ما فقط می توانید آن را انجام دهید اگر دولت کسب و کار و تصمیم گیری مصرف کننده حمایت شتاب به کارگیری این فن آوری و تنها اگر ما رول بزرگسالان صفر تولید گازهای گلخانه ای راه حل های فن آوری با سرعت بیشتری در سراسر همه بخش ها (نه فقط برق) و سرمایه گذاری در توسعه و تجاری در حال ظهور در راه حل های سخت تر به فروکش کردن بخش.

در همه بخش های اقتصاد استرالیا, فن آوری فراهم می کند فرصت برای decarbonise و به سرعت در حال بهبود یافته است.

برای مثال پیشرفت در تکنولوژی لیتیوم یون معنی با تکنولوژی بالا, باتری, هزینه تنها یک پنجم از آنچه ده سال پیش. پس از آن آسان تر و ارزان تر برای ذخیره برق از همیشه قبل از – حتی به عنوان انرژیهای تجدید پذیر در حال حاضر ارائه یک همواره منبع ارزان از نسل نسبت به سوخت های فسیلی است.

لیتیوم یون باتری آمده است یک راه طولانی در یک زمان کوتاه است. شاتر

نوآوری مانند که تغییر کرده این بازی. جدید استرالیا در بازار انرژی اپراتور مطالعه روشن می سازد که ظرف پنج سال استرالیا می تواند اجرای یک شبکه قدرت است که در آن 75 درصد از برق از باد و انرژی خورشیدی.

تمیز بسته محرک

اقدامات این مسیر شامل هستند و ایده آل مناسب برای یک بسته محرک. دولت می تواند در ایجاد شغل و خار صنعت مدرن اقتصاد برای چالش های پیش رو.

چگونه ؟ ساختمان شارژ زیرساخت برای پشتیبانی از وسایل نقلیه الکتریکی طراحی شده توسط منابع تجدید پذیر; تشویق سرمایه گذاری در کشاورزی پایدار ، مدیریت و کربن جنگلداری; استقرار PV و باتری سیستم های سراسر ساختمان های شهر; و یا در آغوش هر تعداد دیگر از “بیل آماده” راه حل.

از طریق این بیماری همه گیر ما شاهد بوده ایم که چگونه مردم آموخته اند که روش های جدید و تغییر باورها تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان COVID-19 همه گیر مستندات و اجتماعی فاصله محدودیت آغاز شد.

فقط به عنوان ما به خاطر سپردن برای شستن دست ما بیشتر از ما استفاده می شود برای بیرون آمدن از این بیماری همه گیر آن خواهد پرداخت به توجه بیشتر در مورد به خاطر سپردن به انتخاب صفر-انتشار گزینه در هر مرحله.


ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که coronavirus همه گیر می تواند ما را در مورد مقابله با تغییر آب و هوا


ما ایستاده در یک چهارراه. اگر دولت بسته های مشوق در سراسر جهان به نفع کربن فشرده شیوه ها و از دست دادن لحظه ای برای نوسازی و decarbonise ما قفل خواهد شد خودمان را به گرم شدن کره زمین در آینده است.

اگر ما ظهور تا چالش ما می توانیم با استفاده از بازیابی از یک بحران به طور همزمان به آدرس دیگری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de