به همین دلیل است که امارات متحده عربی که در آن انرژی خورشیدی فراوان است در مورد به باز کردن چهار راکتورهای هسته ای ؟

امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در حال ساخت بزرگترین متمرکز خورشیدی نیروگاه قادر به تولید 700 مگاوات است. در طول روز انرژی خورشیدی را ارائه برق ارزان و در شب در امارات متحده عربی استفاده خواهد شد ذخیره می شود حرارت خورشیدی برای تولید برق است.

اما در همان زمان چهار راکتور هسته ای در حال نزدیک شدن به اتمام در امارات متحده عربی ساخته شده توسط کره جنوبی برق شرکت KEPCO. نیروگاه هسته ای است به نام Barakah – عربی برای روزبه نعمت الهی.

امارات متحده عربی سرمایه گذاری در این چهار راکتور هسته ای خطرات بیشتر میخواهد فرار خلیج فارس منطقه آسیب رساندن به محیط زیست و بالا بردن امکان تکثیر سلاح های هسته ای.

نقص ایمنی

امارات متحده عربی قرارداد هسته ای باقی مانده کره جنوبی یکی و تنها به منظور صادرات با وجود تلاش KEPCO برای برنده شدن قرارداد در لیتوانی و ترکیه و ویتنام و انگلستان است. Barakah ساخت و ساز که در سال 2011 در Gharbiya منطقه ابوظبی در ساحل.

اگر چه راکتور هسته ای طراحی تکامل یافته در طول زمان ویژگی های کلیدی ایمنی شده اند گنجانده شده در Barakah. این مهم است که از این راکتور ممکن است قادر به دفاع در برابر یک اتفاقی یا عمدی هواپیما تصادف یا حمله نظامی.

به خصوص نگران کننده است عدم وجود یک “هسته گیر” که اگر اضطراری راکتور هسته سیستم خنک کننده نتواند با این نسخهها کار به نگه داشتن در سوخت هسته ای اگر آن را نقض راکتور و مخازن تحت فشار. بتن و ترک خوردگی در تمام چهار راکتور ساختمان های مهار نشده کمک کرد و نه نصب و راه اندازی معیوب safety relief valves.

همه این است که بیشتر پیچیده توسط مقیاس تحریف KEPCO کنترل کیفیت اسناد و مدارک که به پایان رسید تا در یک گسترده تحقیقات جنایی و اعتقادات در سال 2013.

یک فیلد از پانل های خورشیدی در دبی. توسط دومینیک دادلی/شاتر

گسترش خطرات

تنش در خلیج فارس استراتژیک, ژئوپلتیک وضعیت جدید هسته ای ساخت و ساز در این منطقه حتی بحث بیشتری نسبت به جاهای دیگر به عنوان آن می تواند به معنای حرکت به سمت سلاح هسته ای قابلیت به عنوان تجربه ایران نشان داده است.

پس حمله نظامی عربستان پالایشگاه های نفت در اواخر سال 2019 انرژی هسته ای امنیت در منطقه به طور فزاینده ای حول محور مسئله گسترده تر از امنیت است. این امر به ویژه در مورد پس از برخی از گروه های مسلح ممکن است مشاهده امارات متحده عربی عملیات نظامی در یمن به عنوان یک دلیل برای هدف قرار دادن تاسیسات هسته ای ایران یا رهگیری اورانیوم غنی شده و سوخت و یا زباله های نقل و انتقالات.

از جمله سرريز از سیاست خارجی و سیاست به طور کلی – به طور فزاینده جفت کردن هسته ای با ملاحظات ایمنی در منطقه است.

شاید disconcertingly در یمن در حال حاضر ادعا می کنند به شلیک یک موشک در Barakah نیروگاه هسته ای سایت در سال 2017. اگر چه امارات متحده عربی این ادعا را تکذیب کرد و گفت: آن را به حال یک سیستم دفاع هوایی قادر به مقابله با هر گونه تهدید و حفاظت از Barakah نمی تواند یک کار آسان است.

زمان به تقلا هواپیماهای جنگنده و یا آتش surface-to-air missiles ممکن است محدود به حملات عربستان سعودی نشان داد. نه تنها این, اما این افزایش در حمل و نقل مواد رادیواکتیو به داخل و از طریق خلیج فارس هنگامی که راکتور در Barakah راه اندازی خواهد شد, متاسفانه در حال حاضر عمده دریایی خطر است.

نگرانی های زیست محیطی

خلیج فارس یکی از مهمترین و آب-کمیاب مناطق جهان و کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس با تکیه بر این موضوع ، رادیواکتیو انتشار به محیط زیست دریایی بعد از یک تصادف و یا حادثه عمدی در Barakah خواهد داشت عواقب آلودگی برای آب شیرین کن و آب آشامیدنی در این منطقه است.

و امارات متحده عربی سواحل آسیب پذیر و محیط زیست بسیار مهم برای طیف بسیار زیادی از زندگی دریایی. گسترده حرا زیستگاه رشد و در ساحلی زیبا رسوبات و charles halford, قابل توجه برای توانایی خود را برای جدا کردن رادیواکتیویته. اقدام به عنوان یک “نزول” و تمرکز رادیواکتیویته بیش از زمان عادی عملیاتی هسته ای تخلیه از Barakah به ناچار منجر به انسان استنشاق و خوردن.

بحث بر سر انرژی هسته ای و آب و هوا است hotting تا با برخی از دانشمندان پیشنهاد جدید هسته ای کمک می کند. در عین حال بین المللی پانل در تغییر آب و هوا به تازگی گزارش شده که رویدادهای شدید سطح دریا به طور قابل توجهی افزایش می دهد, آیا انتشار پیشتر یا نه. تمام ساحلی نیروگاه های هسته ای از جمله Barakah خواهد بود به طور فزاینده ای در معرض خطر افزایش سطح آب طوفان موج سیل از راکتور و سوخت مصرف شده و فروشگاه ها. امارات متحده عربی, دولتی, ارزیابی زیست محیطی گرمایش جهانی و تاثیر آن بر Barakah آشکار توسط عدم وجود آن است.


ادامه مطلب: به کاهش انتشار کربن و نگه داشتن چراغ آن رو به انرژی هسته ای


از آنجا که همه سیاست انرژی, انتخاب, برابر, در مورد قدرت هسته ای در خاورمیانه شده است هرگز ، در حالی که کمتر CO₂ تولید گازهای گلخانه ای و بهبود در فن آوری های تجدید پذیر یکی توضیح برای جهانی پویا شیب دار در تجدید نسل و پاییز در نیویورک: سلاح هسته ای – راننده اصلی به نظر می رسد کاهش هزینه های سابق و افزایش هزینه ها از دومی است.

پس از آن عجیب و غریب است که امارات متحده عربی بازیگران منابع قابل توجه در انرژی هسته ای زمانی که گزینه های دیگر قابل دوام در حال حاضر وجود دارد. پس از هسته ای جدید به نظر می رسد کمی از نظر اقتصادی در خلیج فارس است که برخی از بهترین های خورشیدی منابع انرژی در جهان طبیعت از امارت علاقه هسته ای ممکن است دروغ در چشم ساده پنهان – سلاح هسته ای بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de