از اوت 1, اگر دولت فدرال است راه خود مدیکر را متوقف خواهد کرد برای پرداخت GPs به تفسیر مشترک قلب آزمایشات به نام electrocardiograms یا نوار قلب.

وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید: این تصمیم بر اساس مشاوره ایمنی از سطح بالای پزشکی متخصص پنل تشکیل شده توسط دولت برای بررسی مدیکر تخفیف. اما یک نگاه دقیق تر در مشاوره نشان می دهد پانل پیشنهاد دقیقا برعکس است.

و با درمان تفسير نوار قلب به عنوان یک وظیفه تخصصی به جای هر روز بخشی از یک GP toolkit تغییر خطرات ساخت آن را سخت تر و گران تر برای بیماران برای دسترسی به این ساده اما به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی آزمون است.

چه نوار قلب?

نوار قلب در حال tracings قلب فعالیت الکتریکی. اگر شما به تماشای یک درام پزشکی در تلویزیون دیده می شود و یک خط صاف بر روی صفحه نمایش گزاف گویی به سالم لرزان خط به عنوان یک بیمار نجات از ایست قلبی دیده اید یک مثال از یک ECG – آن را که لرزان خط.

در واقع نوار قلب در زندگی واقعی به طور معمول شامل 12 های مختلف لرزان خطوط (به اصطلاح “12-lead ECG”) به عنوان قلب فعالیت الکتریکی اندازه گیری شده از جهات مختلف است. اگر شما تا به حال خودتان, شما ممکن است به یاد داشته باشید چسبنده تکه های قرار داده شده بر روی پوست خود را و درهم و برهم کردن سیم اتصال این تکه به یک دستگاه خاص که چاپ ECG ردیابی.


ادامه مطلب: خود اپل هم اکنون می توانید رکورد خود را ECG – اما چه معنا است و می تواند به شما اعتماد کرد ؟


این آزمون یک ابزار رایج برای بسیاری از پزشکان از جمله GPs. تمام دانشجویان پزشکی انتظار می رود برای یادگیری به تفسیر ECG – آن است که یک تست این سایت متعلق به قلب و عروق.

وجود دارد تمام انواع شرایط که در آن یک پزشک ممکن است نیاز به استفاده و تفسیر ECG. یک مثال واضح این است که زمانی که یک بیمار مبتلا به درد قفسه سینه است که می تواند به علت حمله قلبی یا آنژین است. دیگر شامل ارزیابی غیر معمول ریتم قلب مانند فیبریلاسیون دهلیزی است که رایج و مهم عامل خطر برای سکته مغزی است که GPs را تشویق به تشخیص و درمان است.

نوار قلب آنقدر اساسی است که استرالیا به طور کلی شیوه های مورد نیاز برای نشان دادن “به موقع دسترسی” به یک دستگاه ECG به عنوان بخشی از اعتبار خود را.

آنچه که دولت پیشنهاد ؟

مدیکر برای سال های بسیاری از بودجه ردیابی و گزارش گیری از نوار قلب در عمل به طور کلی. دولت در حال حاضر پیشنهاد به حذف بودجه گزارش از نوار قلب از GPs. بودجه برای تفسیر و یا گزارش گیری از نوار قلب خواهد بود محدود به متخصصان است.

تحت طرح جدید بودجه عمومی برای نوار قلب در عمل به طور کلی خواهد بود محدود به تولید (و نه تفسیر) اثری. این ویژگی های کار به جای پزشکی و بسیاری از GPs که به درستی احساس واجد شرایط به تفسیر نوار قلب پیدا کردن این توهین.

از همه مهمتر از دست دادن این بودجه ممکن است آسیب بیماران. به عنوان سایه وزیر بهداشت Chris Bowen توضیح داد که افزایش در خارج از جیب هزینه به بیماران و یا کاهش در بودجه به عمل به طور کلی ممکن است محدود در دسترس بودن این آزمون مهم به افرادی که به آن نیاز دارید. شواهد خوبی از جیب هزینه های محدود کردن دسترسی به مراقبت های بهداشتی.


ادامه مطلب: شش دلار co-پرداخت به دکتر مراجعه کنید: یک پزشک را در نظر


در حالی که آثار می تواند فرستاده شود به یک متخصص قلب و عروق برای تفسیر این بیش از حد ممکن است شامل هزینه است و ممکن است مشکل در مناطق روستایی و دور افتاده.

وزیر بهداشت و درمان را توضیح نمی پشته

فشرده برای توجیه این پیشنهاد وزیر بهداشت گرگ شکار این هفته ABC گفت:

این آمد از یک متخصص پزشکی پانل. آن را از آنچه شناخته شده به عنوان مدیکر گروه ضربت به رهبری پروفسور بروس رابینسون است. این بالاترین بالینی مشاوره و آن را بر اساس ایمنی.

وزارت بهداشت سخنگوی ارائه شده مشابه خط به ABC در یک مقاله خبری این هفته است.

این گروه ضربت (به طور رسمی به نام مزایای مدیکر برنامه نقد و بررسی گروه ضربت) کار کرده است برای اصلاح مدیکر برنامه – است که لیستی از خدمات پزشکی بودجه توسط مدیکر. این یک ابتکار خوب است که به ارمغان می آورد شواهد و تخصص به کار modernising مدیکر. مناسب, آن را برخوردار از حمایت هر دو حزب از عمده ما احزاب است. آن است که قابل ستایش زمانی که دولت دنبال چنین مشاوره مستقل.

مشکل اینجا است که بر خلاف شکار ادعای MBS بررسی گروه ضربت توصیه نیست که مدیکر توقف پرداخت برای GPs به تفسیر نوار قلب. در مقابل, گروه ضربت به صراحت توصیه می شود مخالف است.

در 344 صفحه گزارش نهایی گروه ضربت را در قلب خدمات بالینی کمیته بسیار خشک خواندن, اما اگر شما آن را به عنوان دور به عنوان صفحه 200 شما پیدا کردن آن اذعان دارد اهمیت نوار قلب در عمل به طور کلی. در واقع این گزارش به صراحت پیشنهاد جدید مدیکر تخفیف به “اجازه می دهد تا تمام پزشکان و تفسیر ECG زمانی که از نظر بالینی مورد نیاز”.

Screenshot of a section of the report
این گروه ضربت قلب کمیته توصیه می شود مدیکر بودجه تمام پزشکان و تفسیر نوار قلب. گروه سلامت

در عوض دولت فدرال پیشنهاد کرده است یک آرایه جدید ECG, تخفیف, هیچ کدام خواهد صندوق GPs به تفسیر نوار قلب.


ادامه مطلب: مبین: چه مدیکر و چگونه کار می کند ؟


اعطا شده, سیاست های بهداشتی منطقه پیچیده است حتی زمانی که وجود ندارد یک بیماری همه گیر می افتند. با این وجود این به نظر می رسد یک مورد واضح و روشن از مشاوره تخصصی بودن ترجمه به سیاست.

من مصرانه از شکار و گروه خود را به توجه به توصیه های خود را کارشناس گروه ضربت و نگرانی های مطرح شده از طرف GPs و بیماران خود را و معکوس برنامه های خود را به پال خواستار قطع بودجه دولت تفسير نوار قلب در عمل به طور کلی – و یا حداقل ارائه یک توضیح کامل که چرا آنها اقدام به این سیاست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de