در سال گذشته Elon Musk و تسلا را مجذوب جهان با نوآوری های جدید مانند تسلا Cybertruck. وجود هیجان در مورد جدید ترین محصولات تسلا اما بسیار مهم بوده است و تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. با دور کمتر هیاهو و هیچ عملکرد مرحله توسط مشک تسلا شروع به ارائه بیمه اتومبیل در سپتامبر گذشته. در دراز مدت این است که تأثیر عمده ای در بسیاری از زندگی ما – شاید حتی بیشتر از تسلا بیشتر چشم نواز نوآوری.

تسلا بیمه در دسترس است تنها برای خودروهای تسلا در بعضی از ایالات متحده در حال حاضر. آن را گسترش تعدادی از مناطق به تدریج در طول زمان است. اما به عنوان با تسلا Cybertruck این شرکت برای اولین بار می خواهد برای دیدن چگونه کسب و کار نگه می دارد تا به هر پرتاب در آن و این که آیا آن را ترک تحت فشار است.

برای کسانی که واجد شرایط برای تسلا بیمه این شرکت ادعا می کند به ارائه حق بیمه 20 درصد به 30 درصد پایین تر از رقبا. در عین حال حتی اگر شما در یک منطقه که در آن شما می توانید درخواست نقل قول تسلا لزوما شما را ارائه می دهند. آن را هنوز هم گاهی اوقات اشاره رانندگان به بیمه سنتی شریک به جای. ممکن است که تسلا را انتخاب واضح تر کمتر خطرناک موارد می فرستد و آنهایی که پیچیده تر به بیمه گران با تجربه تر و اشتها به آنها رسیدگی کند.

پس چرا تسلا فروش اتومبیل بیمه ؟ برای یک چیز, آن است که اطلاعات در زمان واقعی از تمام رانندگان رفتار و عملکرد آن در خودرو از جمله دوربین ضبط و خوانش سنسور پس از آن می تواند برآورد خطر حوادث و هزینه های تعمیر و نگهداری با دقت. این تکیه بر داده ها ممکن است معنی آن هرگز شاخه به فروش بیمه به رانندگان دیگر تولید کنندگان ماشین.

اطلاعات داده ها. Lipik سهام رسانه

در حال حاضر تسلا ارائه بیمه حق بیمه محاسبه و با جمع آوری داده های ناشناس. در آینده می تواند رول بیشتر سفارشی خدمات مانند آنهایی که ارائه شده توسط شرکت های بیمه با استفاده از telematic جعبه سیاه برای ارائه به رانندگان (ارزان تر) به نقل از بر اساس چه آنها در واقع درایو.

هر زمان وجود دارد یک تصادف تسلا دارای دسترسی سریع به اطلاعات در مورد رفتار راننده که منجر به آن شد. یکی از جاذبه های این شرکت است که آن می تواند ارزیابی برخی از فن آوری های خود را مانند خلبان اتوماتیک کنترل پایداری سیستم های ضد سرقت و مقاوم در برابر گلوله های فولادی می تواند به کاهش خطر ابتلا به.

یکی دیگر از انگیزه برای تسلا است که برخی از شرکت های بیمه هزینه نسبتا بالا حق بیمه برای تسلا خودرو. یک دلیل این است که آنها هنوز هم نمی بسیار تاریخی, اطلاعات در مورد هزینه تعمیرات از وسایل نقلیه الکتریکی. به صورت عمودی یکپارچه سازی بیمه به آن ارائه تسلا به ارمغان می آورد پایین قیمت داشتن محصولات آن است.

در همان زمان بیمه یک مانع برای بسیاری از نوآوری هایی که تسلا است که برای هدف قرار دادن آینده است. با بیمه مراقبت های گرفته شده از آن خواهد بود آسان تر به فروش خود رانندگی وسایل نقلیه و یا ارسال به مریخ (با شرکت SpaceX). مانند بسیاری از چیزهایی که Elon Musk می کند این هر دو حل یک مشکل کوتاه مدت و متناسب با دراز مدت استراتژی است. این کمی مانند چگونه تسلا با تمرکز بر تولید خودروهای لوکس برای اولین بار برای تامین مالی زیرساخت ها برای فروش اتومبیل های ارزان تر مانند تسلا مدل 3.

بیمه چگونه در حال تغییر است

تسلا یکی از دلایل بیشتری برای ارائه بیمه است که این بخش در حال تغییر است: یک شرکت با تکنولوژی اخلال در آن را متناسب با روح زمانه کاملا. تحقیقات من در دانشگاه Loughborough نگاه به این اختلال. من بررسی 32 بیمه ارائه دهندگان در سراسر جهان از جمله Tesla و دریافتند که هوش مصنوعی داده های اینترنت از چیزهایی blockchain و لبه محاسبات تمام شد rewiring بیمه هر دو به معنای واقعی کلمه و استعاره.

بار طوفانی. 24Novembers

طور کلی کار از بیمه گر تغییر از محلی انسانی متخصص underwriters به اتوماسیون رانده شده توسط داده های بزرگ و AI. موجود صنعت بازیکنان است که من مورد بررسی قرار اساسا کاهش یافت و به سه دسته. برخی از آنان به رسمیت شناخته شده و آنها نمی توانند رقابت با شرکت های فن آوری. آنها با تمرکز بر تعامل با مشتریان برندسازی و بازاریابی, در حالی که برون سپاری هر چیز دیگری به شرکت های مربوطه و مهارت است.

دیگر شرکت های بیمه در تلاش بودند به اضافه کردن فن آوری های جدید به مدل کسب و کار موجود خود را. برای مثال برخی از آنها با استفاده از chatbots که اعمال یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی برای ارائه پشتیبانی از مشتری زنده. در عین حال گروه دیگری تا به حال بیشتر به طور کامل در آغوش فن آوری های جدید قابلیت های. برای مثال بیمه زندگی مانند نشاط و Bupa در حال حاضر مشتریان را تشویق به استفاده از پوشیدنی دستگاه نظارت به آنها ارائه راهنمایی در بهبود سلامت خود و اجتناب از حوادث است.

در کنار همه اینها نسل جدیدی از شرکت های بیمه با تسلا شاید بهترین مثال است. دیگر شامل غول چینی Alibaba و Tencent. درست مثل اپل و گوگل در حال ساخت تهاجم به بانکداری و مالی این تکنولوژی زرنگ و دانا شرکت با بسیاری از مشتریان موجود که در حال اضافه کردن بیمه به نمونه کارها خود را از خدمات. در هر مورد قابلیت های هوش مصنوعی و داده محور اتوماسیون را به عنوان کاتالیزور.

آنچه در آن به معنی برای رانندگان

در کوتاه مدت تسلا درایور می تواند به جلو نگاه به بیمه است که مسلما بدون درز و راحت است و به خوبی ممکن است ارزان تر – به خصوص اگر آنها ساعت تا کمتر مایل و رانندگی با خیال راحت. (رانندگان هنوز هم باید مقایسه قیمت ها با سایر شرکت های بیمه: امثال مترقی و GEICO در میان کسانی که بیمه تسلا وسایل نقلیه.)

در دراز مدت این نشانه این است که مانند بیمه بانکی, مالیات جاده و بسیاری از خدمات – رانده خواهد شد با اطلاعات در زمان واقعی. آن را احتمالا تغییر رفتار ما بهتر است. ما احتمالا درایو آهسته تر غذا خوردن مواد غذایی سالم و ورزش بیشتر – حتی اگر آزادی خواهان خواهد بود مضطرب است.

این تغییر را به چالش خواهد شد نگرش ما نسبت به اطلاعات شخصی و حفظ حریم خصوصی. برخی از ما ارزش فواید باز بودن و شفاف با ما اطلاعات شخصی در حالی که دیگران ممکن است به دنبال راه حل هایی که نگه داشتن اطلاعات خود را با آنها. لبه محاسبات پتانسیل در اینجا پس از آن اجازه می دهد تا برخی از پردازش داده ها انجام می شود بر روی دستگاه خود را به طوری که داده های شخصی شما نمی نیاز به ارسال به یک سرور مرکزی.

بنابراین تسلا و Elon Musk اند و نه فقط یکی دیگر از جریان درآمد خود را موفق بسیاری از تلاش. آنها همچنین کمک به تغییر اساسی در این راه است که تعامل ما با بیمه ارائه دهندگان. در آینده بیمه خواهد بود و بیشتر شبیه به یک شریک زندگی در سفر ما هر دو با ماشین و پای پیاده – هر دو بر روی زمین و فراتر از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو