تورنتو — او کمک کرد تا منجر تورنتو رپتورز به اولین قهرمانی NBA, اما آن را هنوز هم ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب که Masai Ujiri است side-by-side با نخست وزیر جاستین ترودو در طول سفر خود به آفریقا است.

در واقع Ujiri را نفوذ و قدرت ستاره می تواند بسیار مهم برای ترودو به عنوان او تلاش برای جلب حمایت و پشتیبانی فرود کانادا یک صندلی بر روی قدرتمند شورای امنیت سازمان ملل متحد.

این جفت ارز به همراه سه نفر دیگر از وزرا در حال شرکت در یک آخر هفته جلسه اتحادیه آفریقا در آدیس آبابا, اتیوپی.

حمایت و رای از 54 رهبران آفریقایی خواهد بود بحرانی که سازمان ملل تصمیم می گیرد در سرنوشت کانادا پیشنهاد در ماه ژوئن.

قبل از تبدیل شدن به یک بازیکن دیده بانی و NBA اجرایی Ujiri مطرح شد در نیجریه. خارج از NBA او قرض خود را برای حمایت از کسب و کار های مختلف طرح ها و موسسات خیریه در خانه و خارج از کشور.

Ujiri تا به حال در ابتدا برنامه ریزی در سفر به این قاره برای ترویج خود بنیاد غول های آفریقا که با استفاده از بسکتبال به عنوان یک راه برای آموزش و ارتباط با جوانان است.

اما او روشن باشد تا برنامه های خود را پس از ترودو از او خواست برای پیوستن به هیئت خود را به آفریقا. اما او ستایش Ujiri کار در منطقه در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه.

“ماسایی در حال انجام کار باور نکردنی در آفریقا برای توانمند سازی جوانان به ورزش” او گفت:, و اضافه کرد که پایه و اساس بود و “کمک به بی شماری از مردم از جمله بسیاری از زنان جوان برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را.”

وقتی پرسید که آیا او را در نظر تبدیل شدن به یک شهروند کانادایی Ujiri به سادگی گفت: “من نظر خودم را به عنوان یک شهروند کانادایی” را به عنوان به خوبی به عنوان یک “پسر آفریقا است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد رابطه اش با ترودو در اوایل این آخر هفته Ujiri تا به حال به خبرنگاران گفت: “من باید روابط با رهبران اینجا و به هر حال ما می تواند کمک به هر صورت من می توانم به کمک آن ها بخش بزرگی از ساخت جهان بهتر” او در حال حاضر صحبت با ترودو و در مورد چگونه نقش خود را به عنوان یک بسکتبال سفیر می تواند کمک به دولت است.

“من به حمایت کانادا و من در حمایت از نخست وزیر در آنچه که او می خواهد به انجام در اینجا” Ujiri اضافه شده است. “ما باید به شکل در این قاره چگونه ما به جوانان فرصت از طریق ورزش و من فکر می کنم کانادا نشان می دهد یک مثال خوب و شاید ما می تواند نشان دهنده است که در اینجا در برخی از راه.”

موضوع اتحادیه آفریقا در اجلاس “خاموش کردن اسلحه” را به عنوان قاره به کاهش درگیری و خشونت و همچنین ترویج رشد اقتصادی است.

Ujiri بود در دست ترودو ملاقات و خوش آمد می گوید با هر دو اتیوپی نخست وزیر Abiy احمد که به تازگی برنده جایزه صلح نوبل و رئیس جمهور رواندا پل Kagame.

پس از ترودو صرف سه روز در آدیس آبابا, که در آن اتحادیه آفریقا در دفتر مرکزی واقع شده است, او به سفر با Ujiri به سنگال اواخر این هفته.

اگر چه نخست وزیر رسیدن به Ujiri ممکن است به نظر می رسد از آبی دو با هم کار کرده اند در تعدادی از پروژه های قبل از.

در طول مبارزات انتخاباتی فدرال, Ujiri پیوست ترودو در طول یک کمپین خیریه رویداد در تورنتو برای کمک به جمع آوری جعبه مواد غذایی برای خانواده های نیازمند. و قبل از آن در ماه ژوئن این جفت ارز در آغوش طول رپتورز’ NBA قهرمانی رژه در تورنتو است.

و در ماه آوریل گذشته Ujiri میزبانی یک جلسه در تورنتو بین سیاه برجسته رهبران کسب و کار و ترودو به آمده تا با تخصصی راه به آدرس جوامع مختلف متفاوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو