حتی قبل از coronavirus وارد به نوبه خود زندگی وارونه و ماشه جهانی infodemic رسانه های اجتماعی سیستم عامل تحت فشار در حال رشد برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط.

در سال گذشته Facebook مؤسسین و مدیر اجرایی, مارک زوکربرگ به نام برای قوانین جدید به آدرس “محتوای مضر انتخابات یکپارچگی حفظ حریم خصوصی و داده های قابل حمل”.

در حال حاضر در میان به سرعت در حال تحول همه گیر هنگامی که مردم بیش از همیشه در حال استفاده از رسانه های اجتماعی برای اخبار و اطلاعات در آن است مهم تر از همیشه است که می توانید اعتماد مردم این محتوا است.


ادامه مطلب: شرکت رسانه های اجتماعی در حال برداشتن گام برای tamp پایین coronavirus اطلاعات غلط – اما آنها می تواند بیشتر انجام دهید


سیستم عامل های دیجیتال در حال حاضر به برداشتن گام های بیشتر برای مقابله با اطلاعات غلط در مورد COVID-19 خدمات خود را. در بیانیه ای مشترک Facebook, گوگل, لینک, مایکروسافت, ق, توییتر و یوتیوب را متعهد به همکاری با یکدیگر برای مبارزه با اطلاعات غلط.

Facebook به طور سنتی گرفته کمتر از یک رویکرد پیشگیرانه برای مقابله با اطلاعات غلط. تعهد به حفاظت از آزادی بیان منجر پلت فرم اجازه می دهد تا اطلاعات غلط در تبلیغات سیاسی.

اخیرا اما, Facebook فیلتر هرزنامه سهوا مشخص مشروع اخبار اطلاعات در مورد COVID-19 به عنوان هرزنامه. در حالی که Facebook است و پس از ثابت کردن اشتباه این حادثه نشان داد که محدودیت های خودکار اعتدال ابزار.

در یک گام در مسیر درست Facebook است که اجازه می دهد ملی, وزارت بهداشت قابل اعتماد سازمان به تبلیغ اطلاعات دقیق در COVID-19 رایگان. توییتر که ممنوع تبلیغات سیاسی است که اجازه می دهد لینک به استرالیا وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی در وب سایت.

توییتر هدایت کاربران به اطلاعات قابل اعتماد. Twitter.com

توییتر همچنین اعلام کرد مجموعه ای از تغییرات در قوانین خود از جمله تغييرات چگونه آن را تعریف آسیب برساند بنابراین به عنوان به آدرس محتوا است که می رود در برابر معتبر بهداشت عمومی اطلاعات و افزایش آن با استفاده از یادگیری ماشین و اتوماسیون فن آوری برای شناسایی و حذف بالقوه سوء استفاده و دستکاری محتوا.

قبلی تلاش ناموفق

متاسفانه توییتر ناموفق بوده است در آن تلاش های اخیر برای مقابله با اطلاعات غلط (یا دقیق تر دروغ – اطلاعات نادرست ارسال شده عمدا با قصد obfuscate).

این پلت فرم را آغاز کرده است به برچسب doctored ویدئوها و عکس ها به عنوان “دستکاری رسانه ها”. مهم آزمون برای اولین بار از این ابتکار یک کثیرالانتشار تغییر تصویری از دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن که در آن بخشی از یک جمله بود که ویرایش آن را به صدا به عنوان اگر او پیش بینی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات.

تصویری از توییت های تغییر تصویری از جو بایدن با توییتر و برچسب. توییتر

آن زمان توییتر 18 ساعت به برچسب این ویدئو که در آن زمان آن را در حال حاضر دریافت 5 میلیون بازدید و 21,000 رسانهها.

برچسب به نظر می رسد در زیر تصویری (و نه در یک محل برجسته تر) و فقط قابل مشاهده برای تقریبا 757,000 حساب کسانی که به دنبال فیلم و پوستر اصلی کاخ سفید در رسانه های اجتماعی مدیر دن Scavino. کاربرانی که دیدم محتوا از طریق reweets از کاخ سفید (21 میلیون ع) و یا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (76 میلیون ع) نمی بینیم برچسب.

برچسب اطلاعات غلط کار نمی کند

چهار وجود دارد دلایل اصلی که چرا توییتر (و سیستم عامل های دیگر’) تلاش به برچسب اطلاعات غلط شد بی اثر است.

اولین سیستم عامل رسانه های اجتماعی تمایل به استفاده از خودکار الگوریتم برای این وظایف چرا که آنها در مقیاس هست. اما برچسب زدن دستکاری توییتهایی نیاز به انسان نیروی کار; الگوریتم نمی تواند کشف پیچیده تعاملات انسانی است. خواهد سیستم عامل رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری در انسان کار برای حل این موضوع ؟ شانس هستند ،

دوم توییتهایی می تواند میلیون ها بار قبل از اینکه برچسب. حتی اگر حذف آنها به راحتی می توان به ویرایش و سپس اعلان مجدد برای جلوگیری از الگوریتمی تشخیص است.

سوم و اساسا labels حتی ممکن است معکوس خدمت تنها به رنجش مخاطبان علاقه. برعکس برچسب ها در واقع ممکن است تقویت اطلاعات غلط به جای محدود کردن آن است.

در نهایت سازندگان فریبنده مطالب را انکار می تواند محتوای خود را تلاش برای obfuscate و ادعا ناعادلانه سانسور دانستن است که آنها پیدا کردن یک دلسوز مخاطبان درون hyper-حزبی عرصه رسانه های اجتماعی.

پس چگونه می تواند ما را ضرب و شتم اطلاعات غلط?

این وضعیت ممکن است به نظر می رسد غیر ممکن است اما وجود دارد برخی از راهکارهای عملی که رسانه ها, سیستم عامل رسانه های اجتماعی و عمومی استفاده کنید.

اولین مگر اینکه اطلاعات غلط در حال حاضر به مخاطبان گسترده ای برای جلوگیری از نقاشی فوق العاده با توجه به آن. چرا آن را اکسیژن بیشتر از آن را سزاوار?

دوم اگر اطلاعات غلط رسیده نقطه که در آن نیاز به رد کردن حتما به استرس حقایق به جای دامن زدن به شعله های آتش. مراجعه به کارشناسان و منابع قابل اعتماد و با استفاده از “حقیقت ساندویچ” که در آن شما حقیقت را بیان و سپس اطلاعات غلط و در نهایت باز گفتن حقیقت دوباره.

سوم سیستم عامل رسانه های اجتماعی باید بیشتر مایل به حذف و یا محدود کردن محتوای غیر قابل اعتماد. این ممکن است شامل غیر فعال کردن را دوست دارد, سهام و رسانهها برای پست های خاص و ممنوعیت های کاربرانی که بارها و بارها گمراه کردن دیگران است.

برای مثال توییتر به تازگی حذف coronavirus اطلاعات غلط ارسال شده توسط رودی Guilani و چارلی کرک; این Infowars برنامه حذف شد از Google app store; و احتمالا با بیشترین, تاثیر, Facebook, Twitter, Google, YouTube, حذف اطلاعات غلط تاج از برزیل رئیس جمهور Jair Bolsonaro.


ادامه مطلب: دیدار با ‘سارا’, ‘شارون” و “مل’: چرا مردم پخش كردن, coronavirus اضطراب در توییتر ممکن است در واقع رباتها


در نهایت همه ما به عنوان رسانه های اجتماعی کاربران نقش بسیار مهمی را به بازی در مبارزه با اطلاعات غلط. قبل از به اشتراک گذاری چیزی است که فکر می کنم با دقت در مورد از کجا آمده است. منبع کنید و آن شواهد بررسی مستقل با منابع دیگر و گزارش محتوای مشکوک به پلت فرم به طور مستقیم. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به اطلاعات ما می توانید اعتماد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de