تورنتو — بسیاری از مقامات بهداشت و سازمان های خبری باید شروع به تغییر به دور از اصطلاح “اجتماعی فاصله” و جایگزینی آن با “فیزیکی فاصله” به جای.

اما چه تغییر چیست و چرا جمله بندی مهم است ؟

آن پایین می آید به معانی کلمات خود مقامات بهداشتی می گویند. “اجتماعی فاصله” قرار داده نمی شود و تاکید که در آن تعلق دارد.

انجام: ماندن از لحاظ فیزیکی از هم جدا

به گفته دکتر ماریا ون Kerkhove سازمان جهانی بهداشت در سخنرانی خود در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه حرکت به استفاده از “فاصله فیزیکی” می آید از یک تمایل به برجسته کردن “حفظ فاصله فیزیکی از مردم به طوری که ما می تواند جلوگیری از ویروس از انتقال به یکی دیگر.”

محدود کردن تماس خود را با دیگران می تواند به جلوگیری از ویروس با استفاده از شما به عنوان یک حامل برای گسترش بیشتر است.

این به این معنی باقی مانده در خانه خود را جز ضروری گشت و گذار مانند خرید مواد غذایی. رفتن برای اجرا و یا راه رفتن سگ خود را نه منع شده است اما در حالی که در خارج از خانه خود را از شما انتظار می رود برای حفظ یک فاصله دو متری یا بیشتر بین شما و دیگر افراد در خیابان به بهترین توانایی خود را.

کسانی که احساس علائم باید به جلوگیری از ترک خانه های خود در همه.

ون Kerkhove توضیح داد که در یک فضای شلوغ یک فرد آلوده می تواند گسترش ویروس به چند نفر در یک بار.

“چه فیزیکی فاصله است … آن را در واقع جدا از مردم طوری فکر می کنم که همان خوشه ای از مردم اما گسترش بیش از یک مقدار بزرگتر جغرافیایی منطقه” ون Kerkhove گفت.

“فقط فکر می کنم از یک نقشه که در آن شما در حال دیدن یک دسته از نقاط; یا آنها بسیار به هم نزدیک و یا آنها بسیار گسترش از هم جدا. اگر آن نقطه از هم جدا گسترش هستند و آن نقطه نشان دهنده مردم و شما باید افراد آلوده در این مناطق شما را حذف قرار گرفتن در معرض شما حذف فرصت برای این ویروس به تصویب بین یک فرد و دیگری.”

کسانی که احساس سالم ممکن است فکر می کنم آن را به عنوان مهم است برای آنها را به ادامه اقامت در داخل خانه خود و یا جلوگیری از دیگران که خارج از نادر گشت.

اما که به سادگی حقیقت مقامات بهداشتی می گویند.

“هنگامی که بیماری تا به یک سطح معینی به خصوص در جامعه و انتقال و آن دیگر امکان شناسایی تمام موارد یا همه مخاطبین سپس شما را در حرکت به جدا کردن همه از هر کس دیگری” گفت که دکتر مایکل رایان ،

“شما ایجاد فاصله فیزیکی بین همه چون شما نمی دانید دقیقا همان است که ممکن است virus.”

شده اند وجود دارد متعدد موارد ثبت شده ویروس منتقل می شود توسط کسی بود که نمایش هر یک از علائم کمبود خس خس معنا نیست که شما مثلا.

نمی: تبدیل شدن به اجتماعی جدا شده

دیگر نفع, تغییر, مقامات بهداشتی می گویند این است که آن متوقف می شود ارتباط بودن “اجتماعی” با چیزی منفی است.

ون Kerkhove گفت که باقی مانده جسمی و دور از دیگران است “مطلقا ضروری” اما “این به آن معنا نیست که اجتماعی ما را مجبور به قطع اتصال از عزیزان ما از خانواده ما است.

“تکنولوژی در حال حاضر پیشرفته است به طوری که ما تا حد زیادی می تواند در حفظ و متصل در بسیاری از راه های در واقع بدون جسمی که در همان اتاق یا جسمی که در همان فضا,” او اضافه شده است.

“ما در حال تغییر به می گویند فاصله فیزیکی که بر روی هدف به دلیل ما می خواهیم مردم را به هنوز هم متصل باقی می ماند. بنابراین پیدا کردن راه هایی برای انجام این کار پیدا کردن راه از طریق اینترنت و از طریق رسانه های اجتماعی مختلف به باقی می ماند متصل به دلیل سلامت روانی خود را رفتن را از طریق این فقط به عنوان مهم به عنوان سلامت جسمی خود را.”

که دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus ابراز توافق یادآوری به “نگاه پس از سلامت روان خود را.

“این طبیعی است که احساس استرس و گیج و ترسیده در طول یک بحران” او گفت:. “صحبت کردن با مردم شما می دانید و اعتماد کمک می کند. حمایت از افراد دیگر در جامعه خود را می تواند به شما کمک کند تا آنجا که آن را نشانی از آنها.”

این می تواند شامل تماس های تلفنی منظم به خانواده و تماس های ویدئویی با دوستان به خودتان یادآوری یکی دیگر از صورت انسان به نظر می رسد و حتی شرکت در سازماندهی آنلاین حوادث مجازی رقص احزاب در زوم یک ویدئو کنفرانس پلت فرم. متعدد هنرمندان شروع به زندگی می کنند جریان کنسرت بی مطالعه از آشپزخانه و سالن ورزش کلاس اجرا در Instagram live فراوان ارائه فرصت های بیشتر برای احساس متصل در حالی که ماندن در داخل.

چرا جسمی فاصله مهم است

از ابتدا, اجتماعی, فاصله بود به تشویق عمومی برای باقی می ماند از لحاظ فیزیکی از هم جدا شوند. دادهنمایی در دولت فدرال سایت توضیح می دهد که اجتماعی فاصله به معنای اجتناب از مکان های شلوغ اجتناب از سلام مشترک مانند handshakes که شامل تماس فیزیکی اجتناب از کسانی که در معرض خطر بالاتری از بیماری و حفظ فاصله “از حداقل 2 اسلحه طول … از دیگران به عنوان آنجا که ممکن است.”

اما نه هر کس به دنبال مشاوره. بسیاری از مردم — به خصوص جوانان است که این باور نادرست است که آنها بعید است به قرارداد ویروس — ادامه بازدید از دوستان و خانواده خود را در فرد وجود جمعی از بسته شدن کسب و کار و یا جمع آوری در گروه برای جشن مانند روز سنت پاتریک و یا شکستن بهار.

افراد جوان هستند امن تر Adhanom Ghebreyesus گفت.

“یکی از چیزهایی که ما در حال یادگیری است که اگر چه افراد مسن سخت ترین ضربه جوانتر مردم در امان نیست,” او گفت:. “داده ها از بسیاری از کشورها به وضوح نشان می دهد که افراد زیر 50 را تشکیل می دهند بخش قابل توجهی از بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

“امروز من یک پیام برای مردم; شما شکست ناپذیر است. این ویروس می تواند شما را در بیمارستان برای چند هفته و یا حتی شما را بکشند. حتی اگر شما نمی توانید بیمار انتخاب شما را در مورد که در آن شما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای کس دیگری.”

ویدئوها از سواحل شلوغ, tug-of war مسابقات و صدها نفر پوشش به خرید یک کپی فیزیکی “Animal Crossing” در بازی EB را ناشی از نگرانی برای کسانی که در حال گرفتن ویروس به طور جدی.

وزیر بهداشت Patty Hajdu هشدار داد کانادایی در روز شنبه که هجوم خود انزوا دستورالعمل می تواند “قرار ما آزادی های مدنی در معرض خطر است.”

“این باعث می شود دولت مجبور به نگاه بیشتر و اقدامات سختگیرانه تر به واقع باشد مردم در خانه های خود” Hajdu گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما آزادی در اطراف این اقدامات است که ما در حال حاضر مردم بستگی دارد مصرف آنها را به طور جدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im