چرا بازی های المپیک لغو شده و از coronavirus? که یک$20bn سوال

در آمریکا ورزش اصطلاح “shutout” است که معمولا همراه با جامع و پیروزی بر مخالفان است که موفق به نمره. هفته گذشته گسترش coronavirus بود به طوری که آن را تقریبا امن shutout از رویدادهای ورزشی در سطح جهان است.

تقریبا.

به عنوان بسیاری از نقاط جهان به حرکت خود انزوا کمیته بین المللی المپیک باقی مانده است جدا شده و در آن حل و فصل برای نگه داشتن آنچه خواهد بود که بزرگترین رویداد ورزشی از سال 2020 توکیو بازی های المپیک است.

حتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که پاسخ به کروناویروس شده است به شدت مورد انتقاد قرار دارد و به عنوان موهن و تاخیر خواسته است تا برای این بازی به تعویق افتاد.


ادامه مطلب: توکیو بازی های المپیک: چگونه coronavirus ضربه آماده سازی


واکنش های پدید آمده از ژاپن در روزهای اخیر. پس از المپیک سازماندهی رسمی این باورند که این بازی می تواند به تعویق افتاد برای یک تا دو سال نخست وزیر شینزو آبه قاطعانه بود بازی های المپیک خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در این سال است.

کمیته بین المللی المپیک نیز همچنان مصمم به بازی پیش خواهد رفت در این برنامه ریزی شده شروع به تاریخ جولای 24. اما این برنامه ریزی اضطراری مذاکرات بین المللی ورزشی بدن این هفته به بحث در مورد اقدامات که برای پاسخ به بحران است.

این است که یک تصمیم را به آرامی. لغو توکیو بازی ها را بر اساس برخی برآوردها کاهش ژاپن سالانه رشد تولید ناخالص داخلی به 1.4%.

زمان در حال اجرا است به تغییر برنامه

کمیته بین المللی المپیک در پاسخ ممکن است قابل فهم به نظر می رسد که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان – بیش از چهار ماه قبل از مراسم افتتاحیه.

اما این ظاهر از زمان یک توهم است, برای یک زن و شوهر از دلایل.

برای هزاران نفر از ورزشکاران سراسر ورزش های مختلف بازی را, در اثر, در حال حاضر آغاز شده است. تعدادی از مقدماتی رویدادهای برنامه ریزی شده برای هفته های آینده و ماه لغو شده اند و یا به تعویق افتاد.

در حالی که برخی از ورزشی طرح به لنگی با محدود برنامه ها بدون تماشاگر این موضوع برای بازی های المپیک است که اساسی تر – آن را به سادگی ممکن است به اندازه کافی ورزشکاران واجد شرایط برای حضور در.

دوم به عنوان دولت و ورزشی بدن در سراسر جهان گرفته اند به طور فزاینده ای گوش خراش اقدامات به حالت تعلیق در فصول و انصراف از حوادث است و به احتمال زیاد برای دیدن کمیته بین المللی المپیک را از موضع غیر مسئولانه و رانده نگرانی که خودخواهانه تجاری در طبیعت است.


ادامه مطلب: استادیوم در حال تخلیه کردن در سطح جهانی. پس چرا باید ورزشی استرالیا بوده است تا به کندی عمل می کنند ؟


این نقطه ساخته شده بود هفته گذشته توسط فرمول یک لوئیس همیلتون راننده که برافروخته شده توسط لرزشی بیش لغو استرالیا جایزه بزرگ اشاره کرد pithily که در ورزش مدرن “نقدی پادشاه است”.

در این مجاورت هفته گذشته کمیته بین المللی المپیک در ادامه با سنتی مشعل المپیک-نورپردازی مراسم و رله مشعل در حالی که در همان زمان ارائه مشاوره به کارکنان آن در لوزان ستاد به کار از خانه بود, قطعا عجیب و غریب.

کمیته بین المللی المپیک در حال برگزاری اضطراری بحران در مذاکرات این هفته به بحث در مورد گزینه های توکیو بازی های. دیگو Azubel/EPA

قراردادی سردرد

اگر برای بهداشت عمومی دلایل IOC می کند تصمیم می گیرید برای به تعویق انداختن بازی ها, آن را به حساب یک محدوده عملی و تجاری عواقب از جمله تاثیر بر ورزشکاران, فروش بلیط, حمایت و پخش تعهدات بیمه پرداخت ناشران و گسترده تر موضوع شهرت نام تجاری.

آن را به ارزش به خاطر سپردن کمیته بین المللی المپیک است و نه فقط هر ورزشی بدن. این سازمان خواسته های مهم بودجه عمومی از کشور میزبان که در مرحله بازی های توکیو بازی های المپیک, این است که تخمین زده می شود$20.6 میلیارد دلار است.

قرارداد بین IOC و شهر میزبان است به همان اندازه خواستار است.

خاص توجه داشته باشید در اینجا این است که بند 71. آن را می گوید که باید هر یک از مفاد قرارداد ارائه مشکلات بی برای کمیته سازماندهی توکیو که نمی توانست پیش بینی شده است در زمان امضای آن می توانید درخواست کمیته بین المللی المپیک در نظر گرفتن “از جمله تغییرات به عنوان ممکن است معقول در شرایط”.

تنها نکته: این تغییرات “نباید اثر منفی بازی ها و یا کمیته بین المللی المپیک.” هر گونه تغییرات نیز در نهایی در اختیار کمیته بین المللی المپیک است و

موظف به نظر برسند و یا در غیر این صورت جای تغییرات است.

در این تصمیم به لغو یا به تعویق انداختن این بازی در نهایت یکی را برای کمیته بین المللی المپیک. و به عنوان دیگر بند در قرارداد را پاک از هر گونه بدهی ناشی از لغو خواهد شد به عهده میزبان شهرستان کمیته سازماندهی.

بازیگر جرارد باتلر در زمان به صورت مختصر رله مشعل در یونان هفته گذشته است. Papadakis مطبوعات/تصاویر پوشش

چه در خطر تجاری

به طور معمول, هنگامی که یک ورزشی بدن مجبور است برای لغو یک مسابقه و یا تعلیق یک فصل آن خواهد شد که برای اجرای اقدامات کاهش هزینه برای جبران از دست دادن دروازه رسید بازپرداخت برای یک فصل می گذرد و قبل از پرداخت بلیط و به طور بالقوه از دست رفته درآمد حاصل از پخش و حمایت مالی می پردازد.

یکی از راه های کاهش هزینه ها در ورزش است که برای کاهش دستمزد بازیکنان. بر اساس قرارداد برای این به اصطلاح “تغییرات نامطلوب” بند (و یا فورس ماژور) که در معاملات با غیر منتظره یا غیر قابل اجتناب شرایطی است که جلوگیری از یک قرارداد از حال تکمیل است. این می تواند شامل بلایای طبیعی و احتمالا یک بیماری همه گیر مانند coronavirus.

اما کمیته بین المللی المپیک ندارد این مشکل خاص. آن را پرداخت نمی کند ورزشکاران است.

که در آن مسائل از روی حیله و تزویر برای کمیته بین المللی المپیک است که با توجه به آن حامیان و پخش شرکای. کمیته بین المللی المپیک کل درآمد اخیر المپیک چرخه – 2014 سوچی, بازی و 2016 ریو بازی – بود$9.3 میلیارد دلار که 73% (A$6.8 میلیارد دلار) بود که از رادیو و تلویزیون و 18 درصد از حمایت مالی است.


ادامه مطلب: لغو مسابقات و در حال رشد آشفتگی: تاثیر Covid-19 در صنعت ورزش


ما پخش کننده NBC Sports اعلام کرده است که المپیک رکورد فروش بیش از$2 میلیارد دلار در تبلیغات برای توکیو 2020. اگر پخش کنندگان و حامیان مالی نمی آنچه آنها برای پرداخت وجود خواهد داشت فشار قابل توجهی در کمیته بین المللی المپیک برای جبران آنها است.

میزان IOC حقوقی و تجاری قرار گرفتن در معرض بستگی به حضور یا تفسیر فورس ماژور بند در قراردادهای مختلف.

کمیته بین المللی المپیک نیز گرفته از یک سیاست بیمه تخمین زده می شود در حدود US$800 میلیون دلار برای بازی های المپیک تابستانی که پوشش بسیاری از ضرر و زیان خود را در مورد لغو.

توکیو برگزار شد نیز موظف به بیمه تحت این شهرستان میزبان قرارداد. دیگر نهادهای مرتبط به بازی ها از حامیان مالی به هتل همچنین بیمه هر چند آنها ممکن است به طور کامل تحت پوشش برای تمام ضرر و زیان است.

کمیته بین المللی المپیک است و چند گزینه دیگر از لغو. یک رویداد از این حجم بعید است که نقل مکان کرد و در آخرین لحظه و به تعویق انداختن بازی ها تا بعد از آن در سال خواهد بود یک برنامه ریزی کابوس برای پخش.

این به این معنی است که تعویق انداختن بازی برای یک یا دو سال است که به احتمال زیاد احتمال در این نقطه است.

می توانید نام تجاری بازی های المپیک’ بهبود می یابند ؟

یک نقطه نهایی از نظر کمیته بین المللی المپیک است که از به رسمیت شناختن نام تجاری.

در حال حاضر نگران پیری جمعیت از المپیک بینندگان تلویزیون – ميانه سنی بینندگان در آمریکا در اواسط 50s – کمیته بین المللی المپیک اخیرا به دنبال شامل ورزش های جدید در بازی مانند اسکیت سواری و گشت و گذار برای توکیو 2020.

کمیته بین المللی المپیک مصمم است که در شلوغ تقویم ورزشی, بازی مرتبط باقی می ماند. و پاسخ به این سوال که “اگر به بازی های المپیک بودند برگزار شد در این سال خواهد آنها را از دست رفته ؟” نه به عنوان ساده به عنوان آن را در گذشته بود.

بنابراین نگرانی این است که اگر این بازی لغو بینندگان ممکن است دوباره در همان شماره در دو سال و یا حتی چهار سال به تماشای دوباره.

چنین coronavirus ممکن است نه تنها تاثیر توکیو بازی ها در این تابستان — این می تواند حتی بیشتر ویرانگر و گسترده اثرات برای بزرگترین رویداد ورزشی. و اینکه آیا میزبان شهرستانها خواهد تا به آسانی ثبت نام در آینده دانستن خطرات باقی مانده است دیده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو