چرا فدرال قضات با زندگی تصدی لازم نیست به ترس حملات سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر کس دیگری

یادداشت سردبیر: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نصب شده حمله به وزارت دادگستری و شاخه های مختلف آن در تعقیب او علاقه مند و قضات ریاست بیش از آن موارد است. او شکایت کرده است که او و دشمنان سیاسی – هیلاری کلینتون و James Comey – باید تحت پیگرد قانونی قرار گرفته که دوستان و همکاران مانند راجر سنگ و پل Manafort نباید شده اند.

رئیس جمهور شکایت تمدید اخیر صدای بلند نطق کردن در برابر یک داور در سنگ مورد باعث دادگاه ملامت توسط قاضی فدرال امی برمن جکسون است که گفت: “هر گونه تلاش برای حمله به حریم خصوصی از هیئت منصفه و یا به آزار و اذیت و یا ارعاب آنها به طور کامل در تضاد به ما کل سیستم از عدالت است.”

اگر این حملات به معنای ارعاب وجود دارد یک کلاس از کارکنان در دادگستری ایالات متحده در سیستم است که به آنها ایمنی: فدرال قضات که عمر تصدی. ما خواسته استاد علوم سیاسی امی Steigerwalt به توضیح تاریخچه و منطق پشت این ملاقات عمر فدرال قضات است.

“من فکر می کردم کل دادستان مسخره بود گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن از سنگ دادستان است. “من فکر کردم آن را توهین به کشور ما است.”

1. آنچه که در زندگی برای تصدی فدرال قضات ؟

اکثریت قریب به اتفاق ایالات متحده فدرال قضات معرفی شده توسط رئیس جمهور و تایید مجلس سنا که من توصیف در کتاب “نبرد بر روی نیمکت: سناتورهای گروه های ذینفع و دادگاه بدوی تأیید.”

این قضات شناخته شده به عنوان “مقاله سوم” قضات برای بخشی از قانون اساسی که ایجاد نقش خود “نگه دفاتر خود را در طول خوب رفتار” که در طرز سخن گفتن مدرن بدان معنی است که آنها خدمت می کنند برای زندگی است. (استثنا در حال ورشکستگی فدرال و قاضی قضات که در خدمت برای تنظیم قوانین و مقررات و رسیدگی به مجموعه ای محدود از مسائل).

نتیجه این است که اکثر قضات فدرال خدمت تا زمانی که آنها به طور داوطلبانه بازنشسته می میرند و یا در موارد بسیار نادر هستند غیر ارادی از طریق حذف استیضاح.

2. چرا فدرال قضات باید زندگی تصدی?

در انگلستان پادشاه منصوب قضات و می تواند آنها را حذف خواهد شد بنابراین قضات تا به حال انگیزه های قوی به صدور احکام خوشحال که پادشاه به نگه داشتن شغل خود را.

از تدوین کنندگان قانون اساسی به جای می خواستم یک قوه قضائیه مستقل قادر به عمل به عنوان بافر در برابر سرکوب قانونگذاری یا اجرایی است. به عنوان الکساندر همیلتون استدلال در Federalist 78 که تدوین کنندگان اعطا فدرال قضات زندگی تصدی به محافظت از آنها را از ناروا نفوذ سیاسی: “در سلطنت آن بسیار عالی است و مانع از استبداد پرنس; در جمهوری آن کمتر عالی مانع از تجاوزات و ستم نماینده بدن.”

زندگی تصدی در نظر گرفته شده است اجازه می دهد تا قضات برای صدور احکام که در برابر اکثریت و یا نخبگان حاکم و بدون ترس از مجازات. و این حمایت لازم است: فدرال قضات به طور معمول حکومت در مهم ترین و بحث برانگیز مسائل روز و در نظر بگیرید که آیا دولت فدرال و قوانین اساسی بالا بردن ادعای “countermajoritarian” رفتار با دانشمندان و سیاستمداران به طور یکسان.

انتقاد از تصمیمات قضایی نیز هیچ چیز جدید: به تازگی افتتاح پرزیدنت توماس جفرسون به شدت به تمسخر 1803 مورد Marbury v. Madison, شاید مهم ترین تصمیم دیوان عالی کشور است که در نهایت تاسیس قدرت بررسی قضایی و یا توانایی دادگاه به اعتصاب کردن قوانین به عنوان قانون اساسی. Jefferson حتی تلاش برای جلوگیری دادگاه از حکم در مورد لغو این دادگاه در ماه ژوئن سال 1802 مدت است.

رئیس جمهور, باراک اوباما, معروف با انتقاد از قضات دیوان عالی کشور به حکم خود در شهروندان ایالات v. FEC در حالی که آنها نشسته در سکوت در سال 2010 دولت از اتحادیه.

در Jan 27, 2010 دولت از آدرس اتحادیه اوباما با انتقاد از تصمیم دیوان عالی کشور که تا به حال صادر شده است به تازگی.

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است و اخیرا با انتقاد مختلف فدرال قضات برای خود احکام در موارد پرداختن به ممنوعیت سفر در طول محاکمه از مردم در ارتباط با دولت و 2016 انتخابات ریاست جمهوری و به تازگی پیشنهاد قضات Sonia Sotomayor و اموزش Bader Ginsburg باید recuse خود را از هر گونه موارد برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

نگرانی های مطرح شده در مورد تهمت نظرات انتقاد فدرال قضات از جمله توسط قاضی جان رابرتز که وجود دارد گفت: هیچ “اوباما قضات یا تهمت قضات است.”

زندگی تصدی این بدان معنی است که هدف از این حملات نیاز به ترس از دست دادن کرسی های خود را بر روی نیمکت.

3. چه جوانب مثبت و منفی از این سیستم ؟

زندگی تصدی اجازه می دهد تا قضات را سخت و بالقوه منفور گیری بدون ترس از مجازات. در تمام نمونه های ذکر شده در بالا قضات مواجه چیزی بیش از انتقاد.

قضات بدون زندگی تصدی متناوبا در صورت امکان از دست دادن شغل خود. بسیاری از کشورهای انتخاب شده برای پیاده سازی برخی از نوع سیستم انتخاباتی به افزایش پاسخگویی برای قضات نشسته در دادگاه های ایالتی. انتخاب دولت و قضات بنابراین باید خود را تشکیل شاد برای اطمینان از انتخاب مجدد.

مطالعات نشان داده اند که دولت منتخب قضات هستند احتمال بیشتری برای حکومت به شدت در پرونده های جنایی به عنوان رویکرد انتخابات به دفع انتقادات بودن “نرم جرم و جنایت.” مطالعات دیگر پیدا منتخب دولت قضات خود را تغییر دهید محکومیت رفتار برای مطابقت با تشکیل دهنده تنظیمات که انتخابات ممکن است منجر به افزایش اختلاف در دادگاه است.

زندگی تصدی سپر فدرال قضات با این حال از اینکه پاسخگو اعمال خود. استیضاح تنها درمان حتی برای پرهیاهو و تبعیض آمیز و یا حتی غیر قانونی رفتار است. اما سیستم هایی که افزایش قضایی پاسخگویی افزایش نگرانی در مورد آنچه که نیروهای ممکن است مؤثر بر یک قاضی تصمیم گیری که آیا مکان فشارهای کمپین اهدا کنندگان و یا نخبگان سیاسی.

یکی دیگر از پتانسیل موضوع را با زندگی تصدی عصر است. امید به زندگی افزایش یافته است و به صورت تصاعدی و هیچ سازوکاری غیر از استیضاح به حذف کسی غیر ارادی است که نشانه هایی از اختلال در قضاوت و یا کاهش در روان شناخت.

4. این سیستم به احتمال زیاد به تغییر ؟

احتمالا نه. در حالی که ایالات تجربه با انواع زیادی از قضایی انتخاب و نگهداری سیستم های تلاش برای اصلاح فدرال زندگی تصدی سیستم باقی می ماند تا حد زیادی در عرصه علمی دانشکده حقوق بحث.

اصلاحات پیشنهادی به طور کلی تغییر زندگی تصدی در اطراف لبه ها به جای انجام دور با آن در دسترس نباشد. یکی از مهمترین و به طور گسترده ای پشتیبانی از طرح های مربوط سن بازنشستگی اجباری. دیگران پیشنهاد مدت طول.

مهمترین مانع این است که تغییر سیستم نیاز به یک متمم قانون اساسی است که نیاز به اصلاح قانون اساسی بود به پیشنهاد دو سوم رای هر مجلسی از کنگره و پس از تصویب سه چهارم از ایالات متحده است. در این بسیار قطبی زمان که بعید است اتفاق می افتد.

چه تر است, ممکن است در حال مقننه تلاش برای بازنشستگی را جذاب تر به نشستن قضات مانند زمان “حکومت از 80” تاسیس شده در سال 1984 است که به تشویق بازنشستگی و یا جزئی بازنشستگی در حالی که هنوز هم اجازه می دهد قضات به رسم خود را کامل پرداخت.

اما به طور کلی استقلال یک تعریف فضیلت فدرال آمریکا قضائیه بوده که منعکس کشور در سراسر جهان است.

[بینش در صندوق پستی خود را هر روز. شما می توانید آن را با گفتگو خبرنامه ایمیلی.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>