چرا Facetime نمی تواند جایگزین چهره به چهره در طول زمان اجتماعی فاصله

به عنوان ما همچنان به تعامل سفت و سخت اجتماعی فاصله گرفتن بیشتر مردم از همیشه قبل از با تکیه بر فن آوری های دیجیتال برای هر دو کار می کنند و ارتباط شخصی است. در حالی که سیستم عامل مانند زوم را تبدیل به یک جزء اصلی از راه دور کار و یادگیری بسیاری از ما در حال جایگزین کردن فرد در معاشرت با Facetime, Netflix, پارتی, Google Hangouts و اختلاف است.

نگرانی های حریم خصوصی و حفاظت از اطلاعات در حال حاضر مطرح شده توسط زوم کاربران است. شده اند وجود دارد گزارش از هک جلسات و هزاران نفر از زوم حساب فروخته شد در وب است. حتی با نگرانی های حریم خصوصی خطاب ارتباطات دیجیتال همچنان به سقوط.

به عنوان محققان علاقه مند به دیجیتال سلامت و تازه در حال ظهور فن آوری های ما در رابطه با این که چگونه این فن آوری های جدید می تواند به بهبود و تغییر روابط با خودمان و کسانی که در اطراف ما.

در صفحه تماس با چشم

روانشناسی تحقیقات نشان می دهد که در تنظیمات گروه تماس با چشم ملا می سازند یک ثروت از اطلاعات است. به عنوان یک شنونده حفظ تماس چشمی مستقیم با یک بلندگو نشانگر علاقه و توجه است. از سوی دیگر به عنوان یک سخنران توجه به عدم تماس با چشم سیگنال های که ما از دست داده اند و علاقه شنوندگان ما. تماس با چشم hard-wired اجتماعی نشانه فراهم می کند که تایید که شنوندگان با توجه به ما به عنوان ما صحبت می کنند.

این نشانه می تواند اغلب از دست رفته در ارتباطات دیجیتال. در حالی که شما می توانید چهره ای از همکاران خود را روی صفحه آنها به دنبال در صورت خود را بر روی صفحه نمایش خود را و نه به دوربین. تماس چشمی مستقیم غیر ممکن است از طریق زمان های دیجیتال سخت افزار. گاهی اوقات چهره شما در حال صحبت کردن نیست در همه قابل مشاهده است و هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها به دنبال در شما و یا حتی گوش دادن به آنچه شما می گویید. حتی امکانات را که سخنران به مرکز صفحه نمایش رنج می برند همان مشکلات قادر به تسهیل مستقیم از تماس با چشم.

قادر به شرکت در تماس با چشم و به وضوح مشاهده microexpressions کمک به دقت تفسیر و برقراری ارتباط پیام های گفتگو. (Shutterstock)

دیجیتال زبان بدن

زبان بدن و حرکات مانند عبور اسلحه برروی آن بکشید پا و یا بی قراری ارائه نشانه که آیا ما درگیر در مکالمه و آماده به ترک و یا در حال دلسوز, در میان دیگران. این شکل از ارتباطات غیر کلامی است که یک سهم با ارزش برای هر دو حرفه ای و ارتباط شخصی است. می توان آن را مورد استفاده برای برجسته کردن و تقویت نقاط تعریف آنچه شما در حال حاضر در حال گفت و یا انتقال اطلاعات اضافی.

یکی از دلایلی که نشانه های غیر کلامی هستند و به ظاهر از دست رفته در ارتباطات دیجیتال است که آنها را به وجود دارد در مواد فضای در حالی که ارتباطات دیجیتال مسطح است. آن است که غیر ممکن است برای رسیدن لمسی کسی که بیش از Facetime و یا به تکیه در داخل یا خارج از یک مکالمه است. در حالی که ارتباطات دیجیتال سیستم عامل می توانید پیام خود را در سراسر پیام فاقد مختلف پیچیده ای رنگ چه ارتباطی می تواند باشد.

صورت microexpressions

Microexpressions هستند صورت است که اغلب رخ می دهد ما بدون دانستن. در حالی که آنها اغلب رخ می دهد در پاسخ به آنچه که گفته آنها ناخودآگاه به جای عمدی واکنش های طراحی شده برای مطابقت با تن از گفتگو. در حالی که دیجیتالی برقراری ارتباط microexpressions می تواند از دست داد وقتی که ما به اینترنت وقفه و یا تلفن ما و یا لپ تاپ دوربین نیست با بالاترین کیفیت.

پس مغز ما را انتخاب کنید و مراحل microexpressions سریع تر از ما می توانیم آگاهانه آنها را درک کنیم با ارائه یک به ظاهر سازگار جریان اطلاعات است که می تواند به ما کمک مستقیم جریان مکالمه. وقتی که جریان شکسته است ما مجبور به تعامل آگاهانه و پردازش عبارات صورت یک وظیفه است که قبلا اتوماتیک بود. این می تواند منجر به خستگی و یا سوء تفاهم. رایج ترین این ناتوانی در مداخله در گفتگو در زمان مناسب.

در حالی که قبل از microexpressions می تواند سیگنال زمانی که بلندگو به پایان رسید در حال حاضر ما مجبور به حدس زدن. تقریبا هر کس می تواند مربوط به یک سناریوی کثیف که در آن مردم صحبت بیش از یک دیگر قادر به مداخله در زمان مناسب.

مدیریت آنلاین مکالمات گروهی می تواند مشکل هنگامی که صورت نشانه خوانده نمی شود در زمان واقعی است. (Shutterstock)

مجازی و قهوه و خرما

در حالی که ارتباطات دیجیتال ثابت کرده است که جدایی ناپذیر در طول زمان اجتماعی فاصله آن کاستی ها مشهود تر از همیشه. ارتباط انسان پیچیده و پویا و موثر اعدام نیاز به هماهنگ ادغام از هر دو کلامی و غیر کلامی قطعات. بنابراین در حالی که ممکن است Facetime در حال حاضر عمل به عنوان یک موقع جایگزین برای قهوه و خرما را با دوستان و خانواده ما این است که بسیار بعید است که ارتباطات دیجیتال را به جای آن فرد قبلی است.

در حالی که ما می توانید با صرف همان مقدار از زمان صحبت کردن با دوستان و خانواده ما میزان اطلاعات ما در حال انتقال محدود است تصاویر دو بعدی در ما لپ تاپ و صفحه نمایش تلفن. به عنوان دوربین و میکروفن تر حساس ما ارتباطات دیجیتال بیش از حد می تواند به شدت بهبود. اما آن را نمی توان جایگزین خوب قدیمی از مد افتاده در آغوش هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im