چرا قفسه های خالی به این معنی نیست که ما از غذا: چگونه کانادا عرضه زنجیره ای کار می کند

خریداران روبرو هستند قفسه های خالی در برخی از فروشگاه ها با توجه به بی سابقه تقاضا برای مواد غذایی و کالاهای دیگر حتی به عنوان فروشنده اطمینان کانادایی مقابله با COVID-19 شیوع بیماری است که مقدار زیادی از آیتم های جدید در راه هستند و تولید کنندگان می گویند که مواد اولیه آنها نیاز دارید.

موقت کمبود هستند که انتظار می رود با وجود یک زنجیره تامین کار در overdrive کارشناسان می گویند به این دلیل که سیستم ساخته نمی به پیش بینی شدید در مقیاس بزرگ تغییر در رفتار خریدار.

خریداران ذخایر برای تعدادی از دلایل, گفت:, Mike فون Massow استادیار در دانشگاه گوئلف. برخی از ترس فروشگاه ها ممکن است نزدیک میان همه گیر. دیگران خرید به صورت عمده با هدف خرید کمتر برای جلوگیری از غیر ضروری قرار گرفتن در معرض.

این بدان معناست که در حال حاضر “ما شاهد براساس تقاضا و کمبود عرضه نیست و بر اساس کمبود,” او گفت:.

قفسه نگه گرفتن restocked با کالا هنوز جریان به فروشگاه ها. ساعت محدود شده اند معرفی شده در بخش اجازه می دهد تا زمان را به باز کردن و تعویض صفحه نمایش محصولات.

کانادا تمایل به کار با آنچه را می داند به عنوان یک “فقط در زمان غذا سیستم” فون Massow گفت. این بدان معناست که فروشنده و فروشگاه های دیگر تمایل به دریافت محصولات غذایی فقط قبل از آنها آماده هستند تا آنها را در فروشگاه.

آن را بیشتر مقرون به صرفه برای شرکت ها از نگه داشتن مازاد بزرگ است که طول می کشد تا غیر ضروری در فضای. برخی از مواد غذایی مانند میوه ها و سبزیجات تازه می توانید از بین بردن. مواد غذایی فاسد است که نمی توان به فروش می رسد به ارمغان می آورد تا هزینه محصول برای مشتریان.

برای غیر فاسد شدنی مانند کاغذ توالت یا کنسرو لوبیا سیاه و سفید بیش از حد به اصطلاح بافر موجودی روابط تا پول در غیر این صورت در دسترس برای چیزهای دیگر و نیاز به فضای ذخیره سازی است.

“با به حداقل رساندن موجودی ما نگه داشتن قیمت پایین تر در فروشگاه.”

شرکت های تعیین دقیق مقدار موجودی به نظم و حفظ از طریق “یک بیت از یک علم و نیز یک بیت از یک هنر” گفت: فون Massow که کار کرده و حدود دو دهه در این صنعت در طی آن زمان او کمک کرد تا با پیش بینی.

داده ها کمک می کند تا شرکت ها را پیش بینی. آنها را نگاه تاریخی و اخیر فروش ویژه حوادث (Superbowl, برای مثال, ممکن است به افزایش تقاضا برای آووکادو به عنوان طرفداران فوتبال را guacamole برای بازی) چه اثرگذارندهها می گویند در مورد این محصول و بیشتر گفت: فون Massow.

به طور فزاینده ای کامپیوتر, بحران داده و پیشنهادات خود را. انسان پس از آن به نظر می رسد در این آمار و ارقام و تعیین اگر آنها نیاز به توان بالا یا پایین.

“اعداد می تواند کمک به شما تصمیم گیری. آنها نمی تواند تصمیم گیری را برای شما” فون Massow گفت: او خود را می آموزد دانش آموزان در یک کلاس در مورد پیش بینی.

هر دو تولید کنندگان و فروشنده را پیش بینی تقاضا و سطح همکاری و اطلاعات آنها را به اشتراک می تواند کمک کند تا حدس خود را بسیار دقیق تر.

این مدل کار نمی کند و همچنین در طول غیر منتظره و گسترده تغییر در رفتار خریداران. به عنوان COVID-19 بحران در زمان برگزاری کانادایی خریداری شده کاغذ توالت, تمیز کردن محصولات و موارد دیگر در droves. عکس از قفسه های فروشگاه های خالی گردش آنلاین بیشتر تغذیه دیوانگی خرید.

کانادا عمده فروشنده کار کرده اند برای اطمینان بخشیدن به مشتریان وجود دارد هیچ کمبود مواد غذایی در افق به عنوان کار می کنند با تامین کنندگان به حفظ و ارائه ملزومات به فروشگاه خود و گرفتن به تقاضا است.

حدود سه چهارم از اعضای غذایی و مصرف کننده محصولات از کشور کانادا, انجمن ملی تولید کنندگان می گویند آنها با اعتماد به نفس در مواد خام برای عرضه در دو تا پنج سال یا بیشتر, اگر روند فعلی ادامه با توجه به بررسی های اخیر از اعضای انجمن.

یک پنجم پیش بینی شده مسائل در هر زمان حتی با روند فعلی در حالی که فقط پنج درصد گیراندم ممکن است مسائل مربوط به عرضه در عرض یک ماه.

این داده ها پشتیبانی از شواهد و تقاضا مبتنی بر کمبود.

اگر آن را تامین مبتنی بر کمبود فون Massow گفت: قفسه باقی خواهد ماند زیرا تولید کنندگان نمی تواند تولید محصولات و یا کشاورزان نمی توانند رشد کنند و یا افزایش مواد غذایی است.

برای مثال اگر یک بیماری از بین برود 90 درصد از کشور مرغ جمعیت آن را در کنار غیر ممکن است برای پیدا کردن تخم مرغ تازه است.

تاخیر در دیدن برخی از محصولات ظهور در قفسه — مانند آرد یا دستمال مرطوب ضد باکتری — در این مورد از زنجیره تامین ابتلا به افزایش تقاضا است.

سطح همکاری و ادغام در سراسر زنجیره تامین یکی دیگر از عوامل مهم گفت: Giovani Caetano دا سیلویرا, استاد عملیات و مدیریت زنجیره تامین در دانشگاه کلگری Haskayne مدرسه کسب و کار.

یک کلاسیک مثال خوبی از یک زنجیره تامین شامل حداقل چهار بازیکن او گفت: — نه تنها تولید کننده و فروشگاه که در آن محصول فروخته شده است اما همچنین توزیع کنندگان و عمده فروشان.

آنها می تواند به اشتراک گذاری انواع اطلاعات مانند موجودی سطح برنامه های تبلیغاتی و بازار چه آنها ممکن است بخواهید به خدمت در آینده, او گفت:. عمده بازیکنان ممکن است مدیریت چند بخش از زنجیره تامین و بیشتر یکپارچه شده است.

شرکت به خوبی یکپارچه زنجیره تامین “می تواند واکنش نشان می دهند سریع تر … به تغییرات ناگهانی در تقاضا” او گفت:.

اما تغییرات شدید در تقاضا مانند آنچه شرکت های با تجربه به تازگی با COVID-19 وحشت خرید هستند تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی, او گفت:.

وی با اشاره به کانادا, مواد غذایی زنجیره ای به نظر می رسد به خوبی پاسخ داده اند با وجود غیر قابل پیش بینی سنبله. که ممکن است توضیح داد: تعداد شرکت های با مشارکتی یکپارچه زنجیره تامین است که قادر به پاسخگویی به تقاضای پیش بینی نشده به سرعت به عنوان به خوبی به عنوان قوی قادر به تدارکات شبکه به حرکت محصول از تولید کننده به فروشگاه.

“به نظر می رسد کاملا خوب تدارکات قابلیت در اینجا در کانادا در این مورد گفت:” به خصوص برای فروشگاه های مواد غذایی و محصولات مصرفی.

“به طوری که همچنین ممکن است یک توضیح.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید آوریل 2 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de