چرا تنزیل رتبه کشورها در زمان بحران و فوق العاده ایده بد

تعدادی از آژانس های رتبه بندی را کاهش داد و در حال ظهور اقتصاد بازار در طول COVID-19 بیماری همه گیر. اعمال خود را مطرح سوال: چرا این کار را در طول یک بحران ؟

این اولین بار نیست که رتبه بندی سازمان به تصویب رسید procyclical رویکرد – که در آن خبر بد این است که به سادگی انباشت اشیاء بدست آمده در خبر بد.

در طول سال 2008 بحران مالی جهانی, رتبه بندی سازمان های متهم به شدت تنزیل رتبه کشورهایی که اقتصاد در حال حاضر تیره و تار. گزارش های اروپا و آمریکا در کمیسیون شواهدی وجود دارد که تصمیمات خود را بدتر از بحران مالی است.

جوزف استیگلیتز برنده جایزه نوبل نیز متهم آژانس های رتبه بندی از شدت تنزیل رتبه کشورها در طول سال 1997 شرق آسیا از بحران مالی است. این تنزل رتبه شدند بیش از آنچه خواهد بود توجیه کشورهای اصول اقتصادی. این بی جهت به اضافه هزینه استقراض و باعث تامین سرمایه بین المللی به تبخیر شود.

در علاوه بر این به این موضوع از زمان اثربخشی و عینیت امتیاز روش همچنان مورد سوال توسط سیاستگذاران. خود روش خطا در زمان بحران هم حل نشده مشکل از تضاد منافع ترک هر دو صادر کنندگان و سرمایه گذاران در معرض ضرر و زیان است.

این procyclical طبیعت از رتبه بندی نیاز به قرار داده می شود و تحت بررسی برای جلوگیری از وحشت بازار. اثرات مخرب آنها اضافه کردن در اقتصاد است که در حال حاضر تیره و تار کرده است به چالش کشیده شود. Coronavirus همه گیر است و در عین حال یکی دیگر از قسمت برای اثبات این.

تصمیم مشکوک

ده کشور آفریقایی شده است کاهش داد و از آنجا که COVID-19 همه گیر آغاز شد – آنگولا و بوتسوانا, کامرون کیپ ورد جمهوری دموکراتیک کنگو و گابن نیجریه و آفریقای جنوبی موریس و زامبیا.

این تصمیم گیری شد و بر اساس انتظارات مالی خود را موقعیت را خراب و خود را در نظام سلامت خواهد بود به شدت تیره و تار با این بیماری همه گیر.

اما در نظر من جمع و جور کردن تصمیم گیری منعکس یاد ماندنی زمان بد. من هم استدلال می کنند که در اکثر موارد آنها نارس و غیر قابل توجیه.

از سازمان های بین المللی رتبه قدرت فوق العاده ای برای نفوذ در بازار و انتظارات سرمایه گذاران نمونه کارها تصمیم گیری تخصیص بحران ناشی از کاهش رتبه تضعیف مبانی اقتصاد خرد. یک بار کاهش داد و مانند یک پیشگویی حتی کشورهای با اقتصاد کلان اصول بدتر به همگرایی با مدل-پیش بینی اعتبار. سرمایه گذاران پاسخ دهند با افزایش هزینه استقراض و یا خروج سرمایه خود را تشدید وضعیت بحران.

  • آفریقای جنوبی محروم شد از آن آخرین درجه سرمایه گذاری توسط مودی. رتبه آژانس ذکر شده افزایش بار بدهی 62.2 درصد بود که تخمین زده شده برای رسیدن به 91 درصد از تولید ناخالص داخلی مالی 2023; و ساختاری ضعیف رشد کمتر از 1 درصد بود که تخمین زده می شود به کوچک شدن به -5.8%. آن امیدوار است که مودی خواهد تاخیر آن, امتیاز, اکشن برای دیدن تاثیر coronavirus خشکی و این کشور سیاست پاسخ. این procyclical اثر جمع و جور کردن بزرگ تاثیر مستند. Fitch بیشتر تحت فشار قرار دادند آن را به آشغال یک هفته بعد.

  • Fitch در کاهش گابن رتبه حاکمیت به CCC از ب در 3 مارس سال 2020 است. منطق برای جمع و جور کردن این بود که سازمان انتظار می رود خطرات به حاکمیت بازپرداخت بدهی برای افزایش ظرفیت به دلیل فشار نقدینگی از سقوط قیمت نفت است.

  • مودی تجدید نظر موریس مستقل چشم انداز رتبه از Baa1 پایدار به منفی 1 آوریل سال 2020 است. مودی گفت: جمع و جور کردن رانده شد انتظار کاهش ورود توریست و درآمد با توجه به کوروناویروس. هر دو می توانست تاثیر منفی بر رشد اقتصادی این کشور.

  • نیجریه و کاهش توسط S&P از B به B – در 26 مارس سال 2020 است. دلیل این بود که COVID-19 اضافه شده بود به خطر مالی و خارجی شوک ناشی از کاهش قیمت نفت و رکود اقتصادی. در عین حال سرمایه گذاری نمرات از عربستان سعودی و روسیه بخشوده شد.

  • S&P نیز کاهش داد بوتسوانا – یکی از با ثبات ترین اقتصاد در آفریقا – که تا به حال یک امتیاز. آژانس ذکر تضعیف مالی و خارجی ترازنامه با توجه به کاهش در تقاضا برای کالاها و انتظار اقتصادی کاهش سرعت به دلیل COVID-19. بوتسوانا را جمع و جور آمد چهار روز پس از آن رفت و به یک مستند و قبل از آن تا به حال ثبت یک مورد تایید شده از COVID-19.

این تنزل رتبه به ناخواسته تحمیل یک موج دیگر مشکلات بدتر از COVID-19. آنها قطع اوراق قرضه با ارزش به عنوان وثیقه در بانک مرکزی بودجه عملیات و رانندگی نرخ بهره بالا است. حاکمیت ارزش اوراق قرضه به شدت با تخفیف در همان زمان افزایش هزینه بهره بازپرداخت اقساط در نهایت کمک به افزایش در هزینه بدهی. یک موج از شرکت های بزرگ کاهش رتبه ها نیز به شرح زیر به دلیل حاکمیت سقف مفهوم – یک رتبه کشور به طور کلی دیکته بالاترین امتیاز داده شده به شرکت های درون مرزهای آن.

راه حل

در پاسخ به procyclical COVID-19 ناشی از تنزل رتبه کشورهای آفریقایی نیاز برای اجرای این اقدامات است.

ابتدا برای جلوگیری از procyclical طبیعت از امتیاز اقداماتی که اخلال در بازار با تحریک بازار وحشت زمان بندی رتبه اطلاعیه ها نیاز به تنظیم شود. رگولاتور از آژانس های رتبه بندی مانند بخش مالی انجام اقتدار در آفریقای جنوبی باید از این قدرت برای تعیین زمان بندی رتبه. در زمان بحران رتبه سازمان باید تسلیم انتشارات امتیاز خود را بررسی بازار باید راه خود را از تنزیل خطر زمانی که اصول هستند آشکارا در حال تغییر است.

دوم قوانین افشا و شفافیت باید افزایش طول امتیاز بررسی است. امتیاز روش توصیف مدل ها و کلید امتیاز فرضیات باید افشا شود به سرمایه گذاران را قادر به انجام خود علت سعی و کوشش برای رسیدن به نتیجه گیری خود را.

سوم در همکاری با بازار دیگر نهادهای نظارتی در بازارهای مالی و معاملات که ناعادلانه بهره مندی از بحران رانده قیمت می افتد باید محدود شود. این شامل کوتاه فروش اوراق بهادار – بازار استراتژی است که اجازه می دهد تا سرمایه گذاران به سود حاصل از اوراق بهادار که ارزش خود را پایین می رود.

در نهایت کشورهای آفریقایی نیاز به توسعه ظرفیت دقیق تعامل با آژانس های رتبه بندی در رتبه بررسی و تجدید نظر. آنها نیاز به مطمئن شوید که این سازمان باید تمام اطلاعات مورد نیاز برای ایجاد یک ارزیابی منصفانه از خود امتیاز پروفایل.

اتحادیه آفریقا و سیاست اندام نیاز به سرعت پیگیری تصویب آن قاره چارچوب سیاست ساز در رتبه سازمان حمایت برای کشور است. این کمک خواهد کرد آنها را به مدیریت شیوه های آژانس های رتبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de