چرا ما نمی شنیدن در مورد تعداد کم coronavirus مرگ و میر در مرکز اروپا وجود دارد ؟

در حالی که زبان انگلیسی رسانه gushes بیش از چگونه موفق نیوزیلند شده است در برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس آن تا حد زیادی شکست خورده است به گزارش در بخش دیگری از جهان که در آن هر دو عفونت و نرخ مرگ و میر پایین باقی می ماند.

قابل توجهی از داستان های موفقیت در مرکزی اروپا هستند که نادیده گرفته شده است. اسلواکی صفحه اصلی به 5 میلیون نفر است که تا کنون به حال تنها 28 COVID-19 مرگ و میر و تنها 1,607 عفونت. که پنج مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر جمعیت – نیوزیلند تا به حال چهار نفر در هر میلیون نفر است. انگلستان تا به حال 628 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر جمعیت اسپانیا 606 ایتالیا 573 و فرانسه 455.

این آمار در برخی از دیگر کشورهای اروپایی مرکزی شده اند فقط به عنوان خیره کننده. کرواسی تا به حال 26 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر جمعیت جمهوری چک 32 و لهستان 37.

نیوزیلند شده است به طور مداوم در ستایش آن “سریع و دقیق مستند” رویکرد. انگلیسی زبان رسانه است و تمرکز تقریبا به طور انحصاری در بسیار موفق “تست و ردیابی” سیاست نیوزیلند ساخته شده است که این امکان را برای آن کشور به اعلام شاید کمی زودتر از موعد پایان همه گیر در تاریخ 8 ژوئن.

اما مرکزی کشورهای اروپایی نیز به سرعت اجرا شود همان رویکرد بسیار زود است. مثلا جمهوری چک تحمیل کل مستند در مارس 15, هنگامی که وجود دارد فقط 293 عفونت در کشور.. در مارس 18 آن دستور داد مردم را به پوشیدن ماسک. تست شده است آزادانه در دسترس از آغاز مسافرت های بین المللی به حالت تعلیق و مسافران درخواست خود جدا برای 14 روز.

در کرواسی دولت جلسه توجیهی روزانه شامل اطلاعات دقیق در مورد آزمون ملی, ردیابی و منزوی کردن استراتژی است. عمومی است در مورد مکان دقیق موارد مثبت چگونه بسیاری از مردم مورد آزمایش قرار گرفتند و چگونه بسیاری از تماس های قرار داده شد در انزوا به عنوان یک نتیجه. این اتفاق می افتد شده است پس از اولین بیمار دنبال شد در پایان ماه فوریه. مانند نیوزیلند کرواسی نیز اعلام کرد که رسیدن به صفر موارد در ژوئن 11. برخی از محلی شیوع دنبال کرد اما میزان مرگ و میر پایین باقی مانده است.

اما در زبان انگلیسی, رسانه های اروپایی مرکزی موفقیت شده است که مهمترین آنها در زیر گزارش شده است. هنگامی که آن را به موضوع مطرح شده از پوشش برخی در گردش فرهنگی و ژئوپلتیک استعارههای مشهود است. کلیشه در مورد تاریخچه مرکزی اروپا همچنان به شکل چگونه این منطقه مشاهده شده است توسط بقیه جهان است. آن است که به طور منظم به تصویر کشیده شده به عنوان از درد و رنج مستمر مشکلات و به عنوان رنگ باخته با استبداد.

به عنوان مثال تیتر اخیر نیویورک تایمز در مقاله توضیح می دهد که چگونه “در اروپا نبرد سخت ملل نشان می دهد انعطاف پذیری در مبارزه با ویروس” و توضیح داد که چگونه کرواسی موفق همه گیر با موفقیت به دلیل “دشوار اخیر تجارب از جنگ”.

اشاره به جنگ (در کرواسی مورد 1990s جنگ استقلال) به تازگی در گزارش Covid-19. اما characterising کرواسی به عنوان تعریف شده توسط یک جنگ که به پایان رسید وقت پیش یک بعدی و تشویق.

بیگانه کلیشه

مرکزی اروپا نوشته شده است در مورد به عنوان اگر آن است که یک منطقه در یک دولت دائم از بحران است. که شده است به خصوص نامطلوب در زمانی که تمام جهان در یک حالت بحران و این کشورها در واقع به نظر می رسد دست زدن به آن را بهتر از بسیاری از دیگران است. کلیشه های نیویورک تایمز مقاله enlists مانند منطقه را تجربه حوادث, مشکلات و منفعل در رنج هستند و همه به خوبی شناخته شده به دانشمندان این منطقه است.

به جای تمرکز بر روی تم جمعی رنج می برند شاید بیشتر رسانه ها باید دقت بیشتر در بهداشت عمومی سیستم ها در عمل در اروپای مرکزی است. تحقیقات اولیه نشان می دهد این کشورها اعتبار باید برای موفقیت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

رهبران اسلواکی و لهستان و جمهوری چک و مجارستان دیدار به طور کامل پوشانده است. سازمان حفاظت محیط زیست

نوع دیگری از فرهنگی كليشه اي است که در بازی بیش از حد – که مردم در مرکز اروپا هستند بیگانه. مقاله اخیر در Euroactiv Fondation استدلال می کند که در این کشورها شهروندان بیشتر “نظم” را گرفته اند و این ویروس در همان شیوه ای که در آنها “باید قاطعانه مخالف مهاجرت به عنوان اگر ‘بیگانگان’ از بین ببرد جوامع خود در شیوه علمی تخیلی, فیلم,. اروپای شرقی به طور کلی موفق به درک غربی بی بند و faire”.

آن است که هرگز پیشنهاد کرد که نیوزیلند معرفی دقیق مرز تعطیلی به دلیل برخی از نوع ذاتی اساسی نژادپرستی. اما پوشش رسانه ای به طور کلی تمایل به تغذیه به طور کلی تصویر منفی از شرق اروپا به عنوان جرم دقیقا همان است که.

تاریخی تحریف شده است بازی یک نقش برجسته در گزارش coronavirus بحران است. این شرم آور است که به نظر می رسد اطلاعات کمی در مورد آنچه که واقعا اتفاق می افتد در شرق اروپا در یک لحظه زمانی که هر ملتی که به دنبال یادگیری از یکدیگر و موفقیت و شکست در برخورد با این مشترک بحران است. به همین دلیل ما نیاز به پوشش بیشتر در زبان انگلیسی رسانه ها از آنچه اتفاق افتاده است در اروپای مرکزی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید