سگ با مضمون واقعیت نشان می دهد, پوچ, کامل, تحمیل makeovers در یک جریان ثابت از سگ که نمی خواسته برای آنها. ما ممکن است تعجب در مهارت های حرفه ای groomers اما چه سگ مدل را از این همه ؟

بسیاری از صاحبان سگ تشخیص چگونه به طور منظم حمام کردن, ترکیب و پیرایش می تواند ارائه فرصت برای پیوند با حیوانات خانگی خود را برای بررسی انگل اختلالات و صدمات.


ادامه مطلب: ما داماد سگ در خود ما تصویر: cuter آنها سخت تر از ما می گیرند


اما فراتر از ساده مسواک زدن و ترکیب, کسب و کار, حمام کردن, موزن مانتو-سلب مطالبات مهارت بیشتر و بیشتر نیاز به حمله به سگ فضای شخصی.

پس چگونه بسیاری مانند سگ pampered? پاسخ کوتاه: آنها احتمالا نمی کنند. بیایید اکتشاف چرا.

Groomers راه رفتن روی خط بین به نظر می رسد و راحتی. شاتر

آنچه نظافت روند عملی ؟

برخی از صاحبان ترجیح می دهم به نگه داشتن سگ خود را کت در سبک و بیماری به طور سنتی انتظار می رود برای نژاد به عنوان مجموعه ای در نژاد استانداردهای خالص-تربیت سگ.

Wire-haired نژاد مانند برخی از الكلاب به طور سنتی دست و محروم که در آن مو سست بیرون کشیده شده است با دست و یا با یک رقص برهنه کردن چاقو. نژادهای دیگر مانند پودلس باید فراوان تک لایه فرفری کت. استاندارد نژاد برای پودلس می گوید: “آن را به شدت توصیه می شود که سنتی شیر کلیپ رعایت شود.”

برای کار اصلی پودلس شیر کلیپ کاملا کاربردی: به بازیابی اجازه می دهد این سگ به ظهور به راحتی از دریاچه ها و رودخانه ها بدون بیش از حد اشباع از کت خود را. Baubles مو حفظ شد در اطراف مفاصل ظاهرا برای حفاظت از آنها. از آن نقطه شگفت انگیز سگ معادل ارایی آغاز شد.

به صورت سنتی کار پودلس نظافت بود برای کاربردی دلایل. شاتر

بسیاری از نژادهای سگ توسعه داده شد برای کار نقش که در آن مو-کت کاملا عملی و نیاز به نگهداری کمی. اما رونق اخیر در محبوبیت از نوعی سگ پشمالوی باهوش عبور (مانند labradoodles و cavoodles) آورده با آن یک انفجار در نوعی سگ پشمالوی باهوش-مانند کت میان سگ همدم.

بنابراین در حال حاضر فرصت کافی برای groomers به راه رفتن خط بین به نظر می رسد و راحتی. این روزها سگ مو-کت می تواند طعنه کمر-خار رنگ و مجسمه به سازمان ملل متحد dogly اشکال است.

Dogmanship: به دنبال مانند یک میلیون دلار

آیا سگ لذت بردن از تجربه مرتب و یا پیدا کردن آن اضطراب زا بستگی دارد چگونه به خوبی آنها socialised به عنوان نوزادان و چگونه به طور کامل آنها بوده است معتاد بودن مرتب.

برای سگ نظافت می تواند معنی داری dousing در آب دستکاری و لمس کردن بیش از حد توسط افراد ناآشنا و همچنین دردناک کشش روی مانتو صورتی که گره یا matts. و برای کسانی که سگ که نه به نفع نسیم تا حدی آشنایی به نظافت و اجتماعى کردن با نا آشنا, انسان, این فرایند ممکن است تهدید کننده و یا ناراحت کننده باشد.


ادامه مطلب: 8 چیزهایی که ما انجام این کار واقعا اشتباه ما سگ


این است که چرا بهترین groomers حرفه ای نشان می دهد برجسته به اصطلاح dogmanship و رسیدگی dogs در راه است که آنها را حل و فصل و به حداقل رساندن نیاز به نیروی کار.

بیشتر چه, سگ های بویایی انسان به طوری که آنها بعید است که خوشحال می شود با بوی شامپو بر آنها تحمیل شده. که گفت:, آنها ممکن است به خوبی احساس راحتی بیشتر در هنگام رها سنگین کت.

اهمیت سبیل

همه موهای سگ باید همان عملکرد است. ارضا روی صورت, سبیل نفیس سنسور که هر سگ شایسته است برای حفظ.

سگ می تواند حساس در بخش هایی از بدن خود را مانند خود hindlegs اما یک منطقه از پوست سگ را که به نظر می رسد به خصوص حساس است و پوزه. سگ سبیل (“vibrissae”) در تلفن همراه بر روی پوزه و هر شبکه ای از رگ های خونی و اعصاب در پایه آن به تقویت ارتعاشات و هشدار سگ به حرکت در معرض بخشی از شفت مو.

ما هنوز نمی دانیم که چگونه قطع سبیل می گذارد سگ. شاتر

ما نمی توانیم با اطمینان می گویند چگونه سبیل کمک به یک سگ کشف جهان اطراف بینی خود را. اما ما گمان اطلاعات از این گیرنده بسیار مهم است در بازی مبارزه ای و کشتی سگ با آشنا نمايد. و این احتمال وجود دارد که سبیل کمک سگ به حرکت در نور کم.

ما هنوز نمی دانیم که چگونه ما تغییر یک سگ لمسی جهان توسط موزن صورت و سبیل (همچنین به عنوان شناخته شده vibrissal قطع عضو) اما شایان ذکر است در چندین کشور حذف سبیل از اسب غیر قانونی است و به دلیل نقش حیاتی در اسب آگاهی فضایی. و در عین حال این عمل عادی است برای مقاصد لوازم آرایشی و بهداشتی در سگ.

نوازش نوزادان احتمالا اشتباه, آرام

فراتر از پدر و مادر, بازی مبارزه و معاشقه سگ اختصاص کمال تعجب کمی زمان به تماس فیزیکی با یکدیگر است. نظافت حرفه ای وظایف مانند آنهایی که برجسته در پوچ کامل هستند به احتمال زیاد به را بسیار طولانی تر از حد معمول اجتماعی تماس با سگ ها از یکدیگر و از انسان و سگ ممکن است درک نیست که هدف از این تعامل است.


ادامه مطلب: اجازه دهید آن را نژاد: چرا desexing سگ نیست همیشه بهترین چیز برای انجام


نشانه های آشکار همکاری و یا لذت بردن از قبیل برگزاری هنوز یا بسته شدن چشم, در واقع ممکن است سگ’ تلاش برای سیگنال های صلح آمیز نیت به groomer با اجتناب از حرکات و یا تماس با چشم است که می تواند به عنوان تهدید.

به رسمیت شناختن این احتمال که سگ در حال تحمل به جای هاردکور, نظافت فراهم می کند فرصت برای پرداختن به آن است. نظافت سالن ورزش باید حداقل لمس کردن و خویشتن داری به سگ به طور منظم استراحت کافی و رفتار است.

سگ های بویایی انسان به طوری که آنها بعید است که خوشحال می شود با بوی شامپو بر آنها تحمیل شده. شاتر

که نظافت ،

همه از این تاکید ما وظیفه خود را به نگه داشتن سگ خود را به عنوان راحت که ممکن است.

سگ ما ارزش وقت ما صرف با آنها. آماده سازی توله سگ به طور مرتب در زندگی آینده مهم است به خصوص به عنوان ترکیب سگ ها می تواند از فاش کردن مسائل مربوط به سلامت است که نیاز به درمان مانند صدمات کنه و تومور.


ادامه مطلب: سگ واقعا می تواند در تعقیب دور تنهایی


بنابراین در حالی که بسیاری از تحسین مهارت های groomers همه ما باید تعجب در سگ’ تحمل از پستانداران زندگی می کنند و مداخلات آنها تحمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو