مار venoms متفاوت زیادی بین گونه خود را آرایش و اثرات است که یک مشکل عمده برای توسعه درمان است. مارها با استفاده از این venoms برای دو هدف اصلی. این اولین بار است که جستجوگری که در آن کمک می کند تا زهر مار برای غلبه شکار خود را قبل از خوردن آن را. دوم این است که دفاع از خود در برابر شکارچیان بالقوه — این است که چگونه میلیون ها نفر از مردم را گاز گرفته و حدود 100000 کشته در هر سال است.

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که نیاز به گرفتن و خوردن طعمه اغلب درایوهای تکامل مختلف مار venoms. برای مثال بسیاری از گونه های venoms که به خصوص کشنده به اصلی خود را طعمه گونه است. از سوی دیگر دانشمندان می دانند جای تعجب کمی در مورد نقش انتخاب طبیعی برای دفاع از خود در تکامل venoms.

غربی diamondback مار زنگی (Crotalus atrox) در موضع دفاعی. ولفگانگ Wüster, نویسنده ارائه شده

اگر شما تا به حال شده است توسط یک زنبور نیش زده, شما می دانید که نیش لطمه می زند و تقریبا بلافاصله و درد به سرعت در حال به اوج خود می رسد. و اگر شما فکر می کنم نیش زنبور عسل است که هیچ معامله بزرگ در نظر گرفتن عواقب stung توسط lionfish. در اینجا شدت درد بسیار شدید اما آن شروع سریع است.

این باعث می شود بیولوژیکی حس. عملکرد دفاعی سم است برای جلوگیری و دفع درنده حمله قبل از حامل آن را کشته و یا مجروح شده و درد جهانی بازدارنده. اگر تکامل از مار زهر رانده شد توسط انتخاب طبیعی برای دفاع از ما انتظار می رود برای دیدن همان الگوی تقریبا فوری درد شدید است که به اندازه کافی به عنوان یک عامل بازدارنده. اما این که چه اتفاقی می افتد ؟

Sssself-دفاع?

وجود دارد این است که اغلب با درد شدید در اثر مارگزیدگی اما کمی شناخته شده بود در مورد زمانبندی درد توسعه است. اگر درد رخ می دهد و مدت ها پس از نیش زدن آن به سادگی ممکن است یک عارضه جانبی از دیگر زهر خواص مانند صدمه به بافت.

ایده آل ارگانیسم که در آن به تست این ایده است که یک گونه است که به طور منظم در معرض سمی اثر مارگزیدگی از طیف گسترده ای از مارها و ارتباط می تواند دقیقا اثر نیش می زنند. که مدل ارگانیسم است که انسانهای هوشمند. در خصوص مار پاسداران و خزنده و محققان و کارشناسان محیط زیست که کار با آنها در این زمینه است.

به ضربه بزنید به بدن از جمعی مارگزیدگی تجربه انباشته شده توسط این جمعیتی بنگر دانشگاه محقق هری بخش-اسمیت طراحی و توزیع پرسشنامه درخواست آنها در مورد گذشته سمی اثر مارگزیدگی و به طور خاص چگونه درد توسعه یافته پس از نیش می زنند.

گزش یک اتفاق معمول برای مار گرداننده اما به نظر می رسد اکثر مارها نمی تکامل زهر برای دفاع از خود. mr.کیه/شاتر

پاسخ دهندگان خواسته شد تا گزارش خود را در سطح درد در یک مقیاس از 0 تا 10 بعد از یک دقیقه و پنج دقیقه و حداکثر ميزان درد در هر زمان پس از نیش می زنند. هدف این بود که تمرکز بیشتر بر روی زمانبندی درد توسعه به جای واقعی سطح درد خود را. منطق این بود که در حالی که از شدت درد با تجربه را تا حد زیادی متفاوت است بین مردم که در آن زمان هنگامی که درد توسعه باید بیشتر سازگار است. افراد مختلف ممکن است در نظر یک نیش زنبور عسل به عنوان یک جزئی مزاحم و یا غیر قابل تحمل اما هر کس موافق است که آن لطمه می زند بلافاصله.

بررسی خواسته 368 نفر بود که مجموع دریافت 584 گزش از 192 مختلف گونه مار. تا حد زیادی شایع ترین تجربه درگیر نسبتا کم سطح درد پس از گزش در عرض پنج دقیقه اول و زمانی که درد ممکن است در جلوگیری از یک درنده در زمان برای مار برای فرار از آسیب دیدگی و یا مرگ.

بیشتر درد شدید اغلب به دنبال بعد. کمتر از 15 درصد از موارد منجر به درد است که ناتوان کننده در عرض پنج دقیقه از نیش و حدود 55 درصد از موارد هرگز به آن سطح. این نتایج به شدت نشان می دهد که از خود دفاع می کند رانندگی تکامل از زهر مار.

ما همچنین به بررسی حضور venoms که باعث زودرس, درد, در طول یک درخت تکامل از گونه مار. ما در بر داشت که venoms که باعث درد اوایل تکامل در موارد متعدد اما معمولا به سرعت از دست داده و دوباره در طول این دوره از مار تکامل است. دوباره این نشان می دهد که مارها توسعه نیست زهر به عنوان پاسخ به نیاز به دفع شکارچیان بالقوه.

برخی از مارهای سمی مانند این برزیلی caissaca (Bothrops moojeni) دارای سموم با تابع اصلی از ایجاد درد است. ولفگانگ Wüster, نویسنده ارائه شده

به احتمال زیاد وجود دارد استثنا هر چند. برای مثال برخی از مرجان مار و pit vipers باید به طور خاص به درد القا سموم در venoms. تف کبرای دارای منحصر به فرد سازگاری رفتاری دفاعی سم استفاده و خود را venoms علت درد شدید پس از تماس با چشم.

کسانی که احساس شخصا تهدید وجود مارهای سمی خطرناکی می توانید بقیه آسان است. به طور کلی آن را نه هدف ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو