چرا مردان کشتن خانواده خود را? در اینجا چیزی است که این تحقیقات می گوید

به عنوان کشور اعدام وحشتناک قتل هانا کلارک و سه فرزند او, Aaliyah, Laianah و Trey در دست پدر خود را, بسیاری از مردم در حال تلاش برای ایجاد حس از آنچه به آنها اتفاق افتاده است – و شاید چیزی یاد بگیرند برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره.

متاسفانه ما می دانیم که چنین اعمال خشونت علیه زنان و فرزندان خود جدا شده است. به طور متوسط یک زن کشته شده است در استرالیا هر هفته با زمان و یا شریک زندگی سابق.

Familicides – خانواده قتل که مرتکب قتل شریک زندگی خود و کودکان بسیار نادر است اما تحقیقات به ما می گوید که چگونه ما فکر می کنم صحبت کردن و نوشتن در مورد این موارد مهم است. این اشکال نگرش عمومی و تأثیرات راه ما سعی کنید برای جلوگیری از آنها را.

در این زمینه مهم است familicide توان به عنوان یک شکل از خشونت مبتنی بر جنسیت که آیا در وجود یا عدم وجود سابقه خشونت فیزیکی.

کلارک شوهر جدا روآن باکستر مجموعه خود را و فرزندان خود را در آتش سوزی در ماشین خانواده در هفته گذشته قبل از کشتن خود. روابط عمومی جزوه تصویر/Facebook

مخرج مشترک در familicide

هر چند وجود ندارد مقدار زیادی از تحقیقات در familicides چه ما نمی دانیم نشان می دهد آن است که بسیار جنسیتی جرم و جنایت است.

برای تماس با یک عمل خشونت جنسیتی است و نه صرفا به نشان می دهد آن است که خشونت مردان علیه زنان اگر چه اغلب است. این خشونت است که در محور مرکزی راه اجتماعی و ابعاد سازه از جنس.

این به این معنی جنسیتی نقش مهمی در که perpetrates خشونت که هدف قرار داده است, چگونه و چرا.

در مورد familicides تحقیقات نشان می دهد که آنها تقریبا به طور انحصاری توسط متعهد مردان علاقمند به جنس مخالف, در روابط خانوادگی.


ادامه مطلب: زمانی که مادران کشته شده توسط شرکای خود را کودکان اغلب تبدیل شدن به ‘فراموش شده’ قربانیان. از آن زمان به آنها داده می شود صدای


تاریخچه ای از خشونت خانگی است که یک عامل خطر کلیدی. فردی familicide مطالعات نشان می دهد تغییر نرخ اما بررسی های اخیر مطالعات موجود پیدا سابقه خشونت خانگی شناسایی شد در 39 درصد به 92 درصد از موارد است.

یکی دیگر از عامل خطر کلیدی است که بالغ قربانی ترک و یا برقراری ارتباط از قصد خود برای ترک رابطه – خوب-مستند precipitator صمیمی برای شریک قتل و یا تشدید خشونت است.

Familicide است که همیشه قبل از خشونت ، میل و احساس حق به کنترل – بویژه در امور مالی و خانواده “واحد” – یک بازی بیشتر مخرج مشترک. Familicide اغلب رخ می دهد در صورت فزاینده از دست دادن کنترل بر این مناطق به خصوص توسط یک مرد “سرپرست خانوار”.

از دست دادن کنترل بیش از “مردانه” دامنه در قلب familicides حتی در جایی که هیچ پاک کردن تاریخچه سوء استفاده های داخلی. برخی از عاملان اقدامات که ممکن است به نظر می رسد “از آبی” شده است و در مطالعات به عنوان داشتن زندگی خود ریشه در راه است که بشدت وابسته به خود و هویت جنسیتی.

با توجه به این عوامل familicides معمولا قبل از عبادت.

“ما یک ملت در درد’ از کلارک گفت: در یک شب زنده داری در بریزبن. سارا مارشال/AAP

کنترل به عنوان یک عامل در اکثر قتل

بسیاری از این عوامل در حال حاضر در اخیر familicide موارد در استرالیا – مالی مبارزات جدایی قریب الوقوع و یا بازداشت اختلافات و برنامه ریزی دقیق از قتل است.

در سال 2016 به عنوان مثال فرناندو Manrique کشته ماریا لوتز و دو فرزند خود Elisa و مارتین با پمپاژ استفاده از گاز مونوکسید کربن به خانه در حالی که آنها خواب بودند. او نیز درگذشت و در صحنه از گاز است.

استنطاق به قتل در بر داشت اگر چه هیچ سابقه شناخته شده از خشونت در رابطه Manrique تا به حال یک “ملکی” نگرش نسبت به همسر خود در استرس های مالی و برنامه ریزی جرم و جنایت بیش از چند هفته وقتی که او متوجه ماریا بود که او را ترک.

بر اساس آنچه ما می دانیم تا کنون در قتل کلارک و فرزندان او تجربه شکل افراطی از “سرکوبگر کنترل” با لباس و حرکات از نزدیک تحت نظارت و اجرا توسط شوهرش.


ادامه مطلب: از آن زمان ‘سرکوبگر کنترل’ ساخته شده غیر قانونی در استرالیا


کلارک نیز تا به حال خشونت نظم را در مقابل او به تازگی در سمت چپ ارتباط و بیان کرده بود ترس او ممکن است او را بکشد. کنترل و از دست دادن قریب الوقوع از آن بود که مرکزی برای باکستر اقدامات علیه هر دو کلارک و فرزندان او. کودکان نیز می تواند قربانیان خشونت مبتنی بر جنسیت.

چگونه رسانه ها این موارد را پوشش می دهد

اخبار گزارش اخیر familicide موارد اغلب متمرکز بر شرایط شخصی از مجرمان را مشکلات مالی و “درد” و “غم” آنها باید احساس.

اغلب زمانی که پدران خود را کشتن کودکان تمایل به قاب آن را به عنوان یک مورد از بیماری های روانی به جای جنسيت-محور خشونت است.

رسانه های جریان اصلی تا حد زیادی موفق به ارائه خشونت منابع مانند 1800Respect در گزارش خود از این موارد است.

حتی نخست وزیر اسکات موریسون در یک صدای جیر جیر در Clarke قتل در زمان مراقبت شامل سلامت روان پشتیبانی از اعداد اما از ارائه جزئیات تماس برای کسانی که تجربه داخلی و یا خشونت خانوادگی.

گزارش باکستر familicide دیده است بیشتر گنجاندن خشونت منابع در بخش با توجه به اوایل آیات سابقه خشونت خانگی.

اما وجود دارد نیز قوی شده است که انتقاد وارد و در رسانه های خبری برای استفاده از منفعل خشونت-به حداقل رساندن زبان در گزارش در مورد فریم باکستر خود را به عنوان یک مساوی قربانی.

پژوهش در familicide به ما می گوید که آیا یا نه وجود دارد یک سابقه خشونت ما باید به دنبال هنجارهای جنسیتی و ساختار به درک علل ریشه ای و چگونه آنها مربوط به خشونت جنسی.

تماس با خشونت جنسیتی است سوخت یک فرهنگ جنگ در سال های اخیر – اما اگر ما می خواهیم به آدرس familicide ما نیاز به قرار دادن این ها به کنار و استفاده از دانش موجود برای مقابله با علل آن است.


ملی تجاوز جنسی و خشونت خانگی مشاوره خط 1800 احترام (1800 737 732) – در دسترس است 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته برای هر استرالیایی که تجربه کرده است و یا در معرض خطر است از خانواده و خشونت خانگی و/یا تجاوز جنسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de