چرا coronavirus ظهور در خوشه و چگونه نیوزیلند قصد دارد برای از بین بردن شیوع بیماری پس از مستند

چهار هفته پس از برخی از جهان دقیقترین مستند شرایط نیوزیلند در حال حاضر سوابق بسیار بالاتر از تعداد افرادی که از بهبود COVID-19 از عفونت های جدید.

در مارس 23, به روز رسانی وزارت بهداشت گزارش شده و تنها سه مورد جدید – هر چند دو نفر از کشته شدگان به 16. تعداد کل موارد 1451 با بیش از یک هزار نفر در حال حاضر داشتن بهبود از بیماری است.

مارس 23, به روز رسانی, نیوزیلند وزارت بهداشت

به عنوان نیوزیلند آماده به سهولت مستند شرایط از آوریل 28, آن را می توانید انتظار جدید خوشه عفونت به ظهور عنوان شده است اتفاق می افتد در بخش هایی از شمال شرقی چین است.

اما این برنامه به ادامه با استفاده از ترکیبی از تست و ردیابی تماس به تمبر از گسترش COVID-19.


ادامه مطلب: Coronavirus هفتگی: به عنوان ویروس اعداد اوج دولت ها نمودار مسیر از مستند


چه جدید در خوشه می تواند ظهور – حتی با مرزهای بسته

نیوزیلند حرکت می کند به دو هفته از سطح 3 مستند از جمعه و افرادی که از خانه کار می کند شروع خواهد شد بازگشت به محل کار خود را اگر آنها می تواند به حفظ اجتماعی فاصله گرفته است.

کنترل مرز را در محل باقی می ماند به طور نامحدود برای جلوگیری از جدید معرفی از coronavirus.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفته نیوزیلند ادامه خواهد داد و به دنبال هدف خود را از بین بردن با یک استراتژی است که متفاوت از بسیاری از کشورهای دیگر.

موفقیت به این معنا نیست صفر COVID-19 موارد است. به این معنی تحمل صفر به این معنی که به عنوان به زودی به عنوان ما می دانیم که ما باید یک مورد ما فورا در حال تست هستیم که در اطراف فرد ما آنها را جدا […] ما مصاحبه و تماس با ردیابی برای پیدا کردن همه افرادی که در تماس با آنها را در حالی که آنها ممکن است تصویب آن در و ما از آنها بخواهید برای منزوی کردن. این که چگونه ما به مهر زنی COVID موارد است.

نیوزیلند در حال حاضر دارای 16 قابل توجهی خوشه با بیش از 90 نفر در ارتباط با دو تا از بزرگترین آنها. مردم در هر خوشه هستند از متفاوت خانواده, اما آنها متصل از طریق انتقال است.

محل شناسایی COVID-19 نفر در سراسر نیوزیلند نشان داده شده توسط بهداشت و درمان منطقه مدیره منطقه به عنوان از آوریل 23.
به عنوان از آوریل 23 1,065 نیوزیلند 1,451 COVID-19 موارد بهبود بود در حالی که 16 نفر فوت کرده است. این نشان می دهد مجموع موارد توسط بهداشت منطقه مدیره منطقه است.

خوشه ها از نقطه شروع و از شیوع و یا محلی شیوع است. اپیدیولوژی فکر می کنم از خوشه مانند شبکه های که از طریق آن یک عفونت می شوند. اگر شبکه های مختلف متصل هستند توسط یک یا چند مشترک اعضای که می توانید سفر خود را از یک شبکه به یکی دیگر از خوشه می توانید عضویت و رشد است.

اگر شبکه نگهداری می شوند جدا از یکدیگر زنجیره ای از انتقال خراب شده است. این است چگونه مستندات کار کند. هر یک از ما خانواده حباب شبکه های کوچک و تا زمانی که ما می توانیم حفظ حباب که بدون ارتباط با دیگران در خارج از خود ما ما جلوگیری از جدید خوشه.

اما موارد جدید را در ادامه به ظهور چون:

  1. حتی تحت سختگیرانه مستند شرایط و عزت جداسازی مردم هنوز هم نیاز به دسترسی به مکان های عمومی مانند سوپر مارکت ها که در آن آنها را در خطر قرار گرفتن در معرض

  2. COVID-19 دارای یک متغیر های عفونی دوره و بسیاری از مردم نمی علائم نشان می دهد اما هنوز هم می تواند دیگران را آلوده

  3. برخی از افراد در داخل خوشه های آلوده شدند قبل از مستند آغاز شده و در ادامه به آلوده کردن دیگران در شبکه های کوچک است.

چرا تماس ردیابی بسیار مهم است مستند فراتر از

زمانی که مستند شرایط سهولت افرادی که بازگشت به کار و کودکانی که رفتن به مدرسه را حرکت بین شبکه های. این را افزایش می دهد خطر ابتلا به عفونت های جدید, اما تست ramped تا به طور قابل توجهی در طول هفته زیر سطح 4 شرایط و ادامه خواهد داد به افزایش می دهد به ضبط عفونت های جدید. در برخی از مناطق نگهبان جامعه تست انجام شده برای شناسایی هر گونه علامت-موارد رایگان.

آزمایشگاه های تست در حال حاضر روند هزاران COVID-10 آزمون هر روز با یک رکورد 6480 آزمایشات انجام شده در آوریل 22. تعداد کل آزمون ها در حال حاضر 101,277.

در همان زمان, تماس, ردیابی نیز افزایش یافته است به شناسایی شبکه های مختلف سازه و خوشه. تماس با ردیاب شروع با یک “شاخص” فرد و پیگیری هر کسی که متصل شد به آن فرد به قطع هر گونه به جلو انتقال به تماس ها جدا شده است.


ادامه مطلب: Coronavirus تماس با ما-برنامه ردیابی: بسیاری از ما نمی خواهد همکاری مگر اینکه هر کس می کند


زمانی که COVID-19 شیوع آغاز شد در نیوزیلند ظرفیت برای تماس با ردیابی محدود بود اما سریع مورد تشخیص تماس, ردیابی و جداسازی در حال حاضر بیش از 90 درصد اثر بخشی در برابر COVID-19 در سطح جامعه.

تماس با ردیابی مهم است که برای نقشه برداری شبکه از افراد آلوده. “سوپر پخش” – افرادی که حرکت بین خوشه – می تواند به سرعت شناسایی و حرکات خود را ردیابی. این کمک خواهد کرد که شامل هر خوشه.

دستی تماس با ردیابی برای شیوع در مقیاس COVID-19 نیاز به تکمیل شد با ابزارهای دیجیتال مانند Flutracker. وزارت بهداشت نیز با توجه به تماس ردیابی برنامه مانند سنگاپور TraceTogether برای جلوگیری از خوشه های بزرگ.

با ادامه تماس با ردیابی ما انتظار می رود تعداد موارد جدید به پایین باقی می ماند و با کنترل مرز جلوگیری از وارد موارد هر حال ظهور خوشه باید قادر به شناسایی و موجود به سرعت در حال. این مداخله مرکزی به COVID-19 حذف در نیوزیلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net