اولین موارد تایید شده در هر سه مکان متصل شدند به افرادی که تا به حال سفر به ووهان, چین, که در آن همه گیر آغاز شد و پس از خوشه های کوچک از موارد در میان ساکنان با هیچ سفر تاریخ است. با وجود نزدیکی به سرزمین اصلی چین, اما آنها تا به حال همه موفق به نگه داشتن خود را در مورد تعداد کم و برای هفته ها از طریق هوشیار نظارت و مداخله زود هنگام است.

هیچ یک از این مکان تا به حال یک روز با بیش از 10 مورد جدید تا ماه مارس حتی به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

که تغییر در دو هفته گذشته به عنوان هر دو در هنگ کنگ و سنگاپور شاهد موارد جدید در دو رقم برای روز متوالی با بخش عمده ای نسبت به کسانی که از سفر خارج از کشور. سنگاپور اعداد در حال حاضر سه رقم با خوشه های زیادی از موارد مرتبط با خوابگاه برای کارگران مهاجر.

تایوان شد آمار با افزایش موارد جدید, اکثریت قریب به اتفاق که از کشورهای دیگر وارد شده در حالی که تعدادی از محلی های مقاربتی باقی مانده است کم است.

دانش آموزان و یا مهاجران از بازگشت از اروپا یا ایالات متحده به حساب سهم زیادی از وارداتی موارد است. حداقل 191 از این موارد تایید شده در هنگ کنگ برای مثال در میان دانش آموزانی که در حال بازگشت از خارج از کشور تحصیل در انگلستان. به طور مشابه 46 مورد در تایوان در میان دانش آموزان مشغول به تحصیل در خارج از کشور در انگلستان که به خانه بازگشته بود پس از اواسط ماه مارس.

هنگ کنگ و تایوان هر حال یک تور گروهی که به طور جداگانه در بازدید از مصر که در آن چندین مسافران توسعه coronavirus علائم و بیمار آنها پس از بازگشت در اوایل ماه مارس.

در سنگاپور چند تن از اعضای نظامی قرارداد این ویروس در حالی که مستقر در فرانسه.

هر سه مکان در ابتدا ممنوع مسافران تنها از هوبئی در چین است. اما به عنوان ویروس داغ لکه های توسعه یافته در جاهای دیگر دولت ها به طور فزاینده ای گسترش محدودیت های مسافرتی و یا اجباری قرنطینه اقدامات برای در بر گرفتن بقیه جهان است.

تا پایان ماه مارس هر سه مکان ممنوع کوتاه مدت بازدید کنندگان هر چند ساکنان و یا دیگر دراز مدت دارندگان ویزای هنوز هم می تواند وارد تحت قرنطینه اقدامات است.

“اولین گام این است که بیشتر به جلوگیری از وارد موارد و به قطع عفونت های زنجیره ای در سراسر جهان و در هنگ کنگ” کری لام در هنگ کنگ اجرایی گفت: در یک کنفرانس خبری اعلام کرد. “همه غیر از دلار هنگ کنگ از ساکنان ورود در فرودگاه از خارج از کشور هر منطقه اجازه داده نخواهد شد از طریق مهاجرت از 14 روز از شروع در 25 مارس.”

سنگاپور متوقف شد اجازه می دهد در کوتاه مدت بازدید کنندگان مارس 23. تایوان منع تمام بازدید کنندگان خارجی مارس 19.

فراتر از ramping تا سفر به محدودیت های دولت در این مناطق در حال قرار دادن در محل سختگیرانه تر اجتماعی-فاصله گرفته است. آنها همچنین در ادامه به نظارت بر افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس و به ردیابی تماس های خود را.

سنگاپور تحمیل کرده است یک مستند جدید حداقل تا مارس 4 — بسته شدن تمام مدارس و غیر ضروری در محل کار.

“اگر خود را در مورد اعداد در ادامه به خزش تا به یک نقطه که در آن آنها احساس نمی مانند آنها می توانید نگه دارید تا با این مورد پیدا کردن مورد جداسازی تماس, ردیابی, نظارت بر تماس ها و جداسازی اطلاعات تماس پس از آن که مشکل ساز خواهد بود” گفت: Jennifer Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو