چرا شرکت هایی که در پارک سود در پناهگاه های مالیاتی را هنوز دریافت وثیقه ناشران

بزرگ رکود اقتصادی آورده COVID-19 منجر به شرکت در سراسر جهان به دنبال کمک از دولت است. شرایط این کمک مالی متفاوت است اما برخی از کشورها به ویژه گفت که مالیات avoiders نباید بهره مند شوند. لهستان و دانمارک برای اولین بار, با, اتریش, فرانسه, ایتالیا و ساخت شبیه صداهای.

شرکت هایی که از پرداخت مالیات استدلال می کنند که آنها در چارچوب قانون عمل و نه نقض هر یک از قوانین. این ممکن است درست باشد. اما نتایج برای دولت کیف پول شده اند وخیم. یک قطعه از تحقیقات یافت 40 ٪ از تمام شرکت ها درآمدهای مالیاتی پارک شده در پناهگاه های مالیاتی منجر به از دست دادن مالیات برای جامعه جهانی از ما 700 میلیارد دلار در سال 2017 به تنهایی.

چگونه می توانید یک شرکت است که اجتناب دادن به جامعه که در آن عمل و پرداخت به خدمات مهم در حال حاضر انتظار می رود به bailed?

خوب شرکتی شامل پرداخت عادلانه مالیات های محلی است. بیش از حد به شرکت های بزرگ را دیده اند مالیاتی به عنوان هزینه به کسب و کار خود را به جای بازپرداخت به ذینفعان است که ارائه کلید زیرساخت و خدمات مانند جاده های پلیس و بیمارستان ها.

در همان زمان شده است وجود دارد افزایش رقابت جهانی بین کشورها برای جذب خارجی سرمایه گذاری کسب و کار. این نتایج در یک مسابقه به پایین برای کشور در تلاش برای افزایش درآمدهای مالیاتی با دریایی پناهگاه های مالیاتی اغلب شارژ صفر مالیات برای کسب و کار وجود دارد.

بیش از چند دهه گذشته غول های چند ملیتی کردم دور با بسیار کمی در راه از مالیات شرکت پرداخت. Exposés مانند لوکزامبورگ نشت نشان داد چگونه شرکت ها تغییر سود خود را از کشور آنها به دست آورده بودند (مانند انگلستان) به یک کشور است که بسیار پایین تر نرخ مالیات شرکت (مانند لوکزامبورگ). این همان درآمد مالیاتی که پرداخت هزینه برای بیمارستان ها در تلاش برای مقابله با افزایش تقاضا از COVID-19 افراد مبتلا به.

بسیاری از شرکت های چند ملیتی حرکت سود خود را به پناهگاه های مالیاتی مانند موناکو. شاتر

وجود دارد این است که کل صنعت راه اندازی در اطراف این عمل است. ارتش از وکلا و بانکداران و حسابداران شرکت های فعال به قیف سود خود را به پایین-حوزه مالیاتی. این ممکن است قانونی اما به جای کمک به کشورهای حفاظت از زیرساخت ها و خدمات این کارائی خود را از مالیات رسید.

باز به بحث تعریف یک پناهگاه مالیاتی. اتحادیه اروپا رسمی خود را در لیست “غیر تعاونی های قضایی برای مقاصد مالیاتی”. این شامل مکان هایی مانند جزایر کیمن و پاناما که خارج از اتحادیه اروپا. در عین حال برخی از بزرگترین پناهگاه های مالیاتی در اتحادیه اروپا از جمله لوکزامبورگ و ایرلند.

این است که بسیار حساس و مسئله سیاسی است. اما واقعیت این است که آن را تبدیل به عادی برای شرکت های چند ملیتی و حتی تغییر سود خود را از یک کشور اتحادیه اروپا به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا که کاهش مالیات شرکت نرخ. یک مطالعه نشان میدهد که فرانسه مثلا, از دست می دهد 22 درصد از درآمد شرکت ها به پناهگاه های مالیاتی – 18 درصد از این می رود به دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا. در سال 2017 آن را از دست US$13 میلیون دلار است که بیش از US$11 میلیون رفت و بیشتر به لوکزامبورگ, هلند و ایرلند.

یک مطالعه اخیر توسط Tax Justice Network فکر می کنم تانک در بر داشت که ایتالیا و اسپانیا – هر دو به شدت ضربه توسط coronavirus از دست رفته قابل توجه درآمدهای مالیاتی (US$1.5 میلیارد دلار و آمریکا 1 میلیارد دلار بود) به هلند در سال 2017. در عین حال بسیاری از اطلاعیه اخیر توسط کشورها را نمی دهد کمک های دولت به مالیات avoiders تنها با استفاده از رسمی اتحادیه اروپا فهرست.

یک راه حل دراز مدت

راه حل بهتری برای این مشکل خواهد بود برای معرفی کشور به کشور گزارش. این اجازه می دهد سرمایه گذاران و دولت به دقت بگوید که در آن یک شرکت معاملات که در آن پارک سود خود را و که در آن و چه مالیات آن را در واقع می پردازد. با توجه به حسابداری با استانداردهای بین المللی و بزرگ ترین شرکت های حسابرسی شده توسط یکی از چهار شرکت های حسابرسی این باید نسبتا آسان به پیاده سازی.

متاسفانه محققان نشان داده اند زمان و دوباره — برای مثال در ایجاد خصوصیسازی کنند استانداردهای حسابداری بین المللی و یا تسلط چهار بزرگ جهانی شرکت های حسابداری – نحوه عمل حسابداری است که به شدت سیاسی و دستگیر قدرتمند منافع شرکت های بزرگ. به عنوان یک نتیجه, بیشتر و بیشتر از بار مالیاتی می افتد بر روی مردم عادی که کمتر قدرت و نفوذ خود را در امور مالیاتی.

در حال حاضر که ما در یک بحران عمیق اقتصادی با تعدادی از شرکت های چند ملیتی متکی به کمک های دولت ما یک فرصت منحصر به فرد برای تغییر کسب و کار به عنوان معمول است. شرکت ها دچار مشکل هستند و به دنبال کمک به دولت پس دولت هم اکنون می توانید تماس بگیرید عکس و مطمئن شوید که پول نیست با توجه به دور و بدون شرایط. این شرایط می تواند شامل نداشتن یک شرکت تابعه در یک پناهگاه مالیاتی شفافیت در مورد سود به دست آورده در هر کشور و باز بودن بیشتر و تعهد به پرداخت عادلانه مالیات در کشورهایی که درآمد به دست آورده است.

این نیاز واقعی جهانی همکاری در امور مالیاتی. مسابقه به پایین بین دو کشور برای جمع آوری مالیات دیگر باید تحمل بود. در خطر هستند, مشاغل, بازنشستگی آموزش و پرورش و بهداشت و درمان برای شهروندان در هر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net