پس از کاهش های محلی مورد COVID-19 به صفر می رسد فوری چین برای کمک به دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار برای کمک به جهان در پرجمعیت ترین کشور بهبود اقتصاد آن است.

بیش از 40 اقتصاددانان بر اساس هر دو در داخل و خارج از سرزمین اصلی چین و هوا چین رشد اقتصادی به سقوط به طور متوسط 3.5% در این سه ماهه از 6.0 درصد در سه ماهه چهارم سال 2019 یک درصد پایین تر از پیش بینی در یک Feb. 14 نظرسنجی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

با وجود این دل تنگی پیش بینی بسیاری پیش بینی کرده اند که اقتصاد چین گزاف گویی خواهد شد به زودی پس از از سر گیری کارخانجات و شرکت پست-شیوع.

اما ما نباید فراموش کنیم که چین بزرگترین صادر کننده نیازهای بقیه جهان به بهبود اقتصاد آن است.

وجود دارد حداقل دو عامل چرا چین وابستگی به اقتصاد جهانی بزرگ است: چین مقدار زیادی از صادرات به کشورهای دیگر و تداوم آن کمربند و جاده ابتکارات (BRI) چین عظیم پروژه های زیربنایی که در واقع در بسیاری از کشورها COVID-19.

برای اطمینان از آن بهبود اقتصادی چین باید کمک به کشورهای درگیر در (BRI) ابتکار و بهبود ارتباط آن با بزرگترین مقصد صادرات ایالات متحده است.

چین بالا صادرات

صادرات چین در فعالیت های قابل توجهی را برای اقتصاد خود را به آن حساب برای تقریبا یک پنجم از تولید ناخالص داخلی چین.

آخرین اطلاعات از تجارت نقشه نشان می دهد که چین کالا صادرات به حساب 12.4 درصد از کل جهانی واردات کالا در سال 2018 یا به ارزش حدود US$2.49 تریلیون.

آمریکا چین را با یک شماره مقصد صادرات, حسابداری برای 20 درصد از چین صادرات به دنبال هنگ کنگ (12 درصد) و ژاپن (6 درصد) و کره جنوبی (4.5%) و ویتنام (3.4%) با توجه به داده ها از tradingeconomics.

به عنوان جهان سر به سوی رکود اقتصادی است که با توجه به صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva حداقل خواهد بود به عنوان بد به عنوان سال 2008 بحران مالی جهانی که در آن رشد جهانی تولید ناخالص داخلی بود در منفی 1.6 درصد که پایین ترین سطح از سال 1930 رکود صادرات مطالبات از چین شرکای تجاری کاهش یافته است.

در آمریکا برای مثال ویروس است که باعث یک کاهش در هزینه. این کاهش هزینه ها در حال انتظار برای صدمه زدن به صادرات خود را از خواسته های به عنوان به خوبی.

به بهبود اقتصاد چین باید همچنین اقتصاد از صادرات خود را به مقصد کشورهای بهبود به خصوص ایالات متحده آمریکا, هنگ کنگ, ژاپن, کره جنوبی و ویتنام و چین به عنوان پنج مقصد صادرات.

ظروف حمل و نقل دیده می شود در بریزبن, استرالیا است. دارن انگلستان/AAP

این BRI باید در

چین همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود ادامه داد: اجرای BRI به خصوص در کشورهای در برخورد با COVID-19 همه گیر در امتداد BRI راه برای صرفه جویی در اقتصاد آن است.

BRI در حال حاضر این است که چین مهم ترین ابتکار مهم برای اقتصاد آن برگزاری 17 درصد از چین صادرات.

از آنجا که این بیماری شیوع بسیاری از کشورها تاخیر در اجرای BRI پروژه به عنوان آنها تمرکز حاوی گسترش این ویروس در مناطق خود.

در برخی از کشورها این پروژه ها متوقف شد چرا که مهندسان چینی و کارگران شده اند مجاز به ورود مجدد به کشورهای میزبان.

در ایتالیا BRI پروژه ها متوقف شده پس از اولین مورد از COVID-19 موجود در کشور است.

در اندونزی, ساخت راه آهن با سرعت بالا لینک دادن سرمایه جاکارتا و باندونگ در غرب جاوا و بنای یک سد در بتنگ Toru جنگل های شمال سوماترا شده اند به حالت تعلیق درآمد. ممنوعیت پرواز از چین متوقف کارگران چینی از بازگشت به سایت های ساخت و ساز.

BRI پروژه نقش مهمی در اقتصاد چین به عنوان BRI کشور نه تنها چین شرکای تجاری بلکه آن دروازه چین برای ورود به بازارهای منطقه ای.

BRI پروژه های در ایتالیا به چین دسترسی به بازارهای اروپایی. در سال 2018 ایتالیا وارد شده 6 درصد از آن کالا از چین و یا معادل آن به اطراف ما 33 میلیارد دلار در سال 2018 است. ایتالیا بوده و یک مقصد مهم برای سرمایه گذاری به خصوص در صنعت مد است.

چین نیز آغاز عمده BRI پروژه های زیربنایی در این منطقه با توجه به آسه آن وضعیت به چین دوم بالای صادرات مقصد.

در آسیای جنوب شرقی اندونزی یکی از کشورهای کلیدی برای BRI پروژه در منطقه است.

در عین حال به کشورهای جنوب شرق آسیا در حال تلاش برای مقابله با COVID-19 pandemic چین BRI پروژه ها نیز در معرض خطر آسیب رساندن به اقتصاد آن است.

راه رو به جلو

یکی از چیزهایی است که چین می توانید به سرعت آن را بهبود اقتصادی است و با اولویت بندی به کمک به BRI کشور است.

چین می تواند ارسال آن پرسنل پزشکی و کیت های. چین ارسال تجهیزات پزشکی به کشورهای جنوب و جنوب شرقی آسیا. اما چین نیز باید در نظر گسترش آن کمک به مناطق دیگر.

چین همچنین می توانید به اشتراک گذاری آن درس های آموخته شده در چگونه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

بعدی چین باید ثابت ارتباط آن با آمریکا است که شکسته پس هر دو شرکت در یک جنگ تجاری.

بهبود چین و آمریکا روابط نه تنها کمک به هر دو کشور بهبود اقتصاد خود را, اما همچنین دیگر BRI کشور است.

چین و آمریکا را تحت سلطه تقریبا یک چهارم از تجارت جهانی. قوی پکن-واشنگتن کراوات را سرعت بخشیدن به صادرات فعالیت در کشورهای دیگر. BRI کشور به چین صادر کنندگان عمده نیز بهره مندی از چین و آمریکا روابط سالم.

رئیس جمهور چین. Li Xueren/العالم/سازمان حفاظت محیط زیست

رئیس جمهور چین نشان داده است این امکان مرمت روابط دو کشور اخیر خود از طریق تماس تلفنی با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار واشنگتن برای بهبود روابط با پکن است.

بنابراین اجازه دهید ما امیدواریم که که مغلوب ساختن پیشی جستن را در نظر Xi را ارائه دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو